/VIDEO/ PALMA NE PROPUŠTA TRENING NIJEDAN DAN: Svi koji su u mogućnosti treba da treniraju zbog zdravlja, ALI I DA SKRENU MISLI S LOŠIH STVARI!
Podeli vest
Lider Jedinstvene Srbije, Dragan Marković Palma, poznat je po tome da redovno održava kondiciju i da koristi svaku priliku kako bi trenirao
I ovo subotnje pre podne iskoristio je kako bi trenirao na svojoj omiljenoj lokaciji ispod planine Rtanj a sparing partner mu je bio Goran Milosavljević, načelnik Pomoravskog okruga.
Porodica Marković prvi put slavi krsnu slavu bez gostiju iz opravdanih razloga. Imajući u vidu da smo mi velika familija i da je tradicija u našoj porodici da za slavu dolazi veliki broj gostiju, svi naši gosti znaju i razumeju da ove godine postoji viša sila, a na današnji dan ne želim ni da pominjem ime tog zla, izjavio je danas Dragan Marković Palma u Hramu Svetog Jovana Krstitelja u Končarevu kraj Jagodine, čiji je ktitor Marković sa porodicom, a prilikom sečenja slavskog kolača
20.01.2021
11:42
- Moja poruka građanima Srbije je da svi koji su u mogućnosti treba da šetaju i treniraju, ne samo kako bi očuvali kondiciju i dobro zdravlje, već i kako bi skrenuli misli sa loših stvari, da svi njihovi planovi budu vezani za dobre i lepe stvari koje će im se dešavati u životu - poručio je Palma.
Foto: Informer
Palma u odličnoj formi
Još jednom pokazavši svoje borilačke veštine, Palma je rekao da ne trenira zbog toga što je video da Filip Čukanović trenira tri puta dnevno i da se sprema za revanš, već da su treninzi sastavni deo njegovih svakodnevnih obaveza.
Foto: Informer
Trenira svaki dan
- Veliki pozdrav za dobrog novinara Filipa Čukanovića - završio je Dragan Marković Palma.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Arpad
pre 5 godina
nakrao se iz Kolubare i on i familija i sad .. kao .. bitno je da ste zdravi ..
Porodica Marković prvi put slavi krsnu slavu bez gostiju iz opravdanih razloga. Imajući u vidu da smo mi velika familija i da je tradicija u našoj porodici da za slavu dolazi veliki broj gostiju, svi naši gosti znaju i razumeju da ove godine postoji viša sila, a na današnji dan ne želim ni da pominjem ime tog zla, izjavio je danas Dragan Marković Palma u Hramu Svetog Jovana Krstitelja u Končarevu kraj Jagodine, čiji je ktitor Marković sa porodicom, a prilikom sečenja slavskog kolača
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa "izgubila je kontrolu nad sopstvenom spoljnom politikom", ocenio je ministar spoljnih poslova Omana Badr Albusaidi.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Još 14 medicinskih radnika iz inostranstva se vratilo u Srbiju posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja. Svoju karijeru nastaviće u zdravstvenom sistemu Republike Srbije.
Ministarstvo finansija SAD izdalo je Naftnoj industriji Srbije novu posebnu licencu, kojom se omogućava nastavak operativnih aktivnosti do 17. aprila 2026. godine, rekli su danas iz NIS-a.
OFAC produžio je licencu Naftnoj industriji Srbije do 17. aprila 2026. godine, a ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović ističe da je predsednik Aleksandar Vučić dobre vesti nagovestio sinoć.
Četvoro ljudi povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se jutros nešto pre devet sati na auto-putu Beograd - Niš u visini sela Trnava, a sada su se pojavile i prve informacije i njihovom stanju.
Snimak dečaka ubice iz "Ribnikara" pušten je u sudnici Višeg suda u Beogradu, koji vodi parnični postupak protiv maloletnog ubice i njegovih roditelja po tužbi dečaka koji je toga dana teško ranjen.
Teška tragedija potresla je Srbiju nakon što je potvrđeno da je u stravičnoj nesreći na gradilištu u Beču život izgubio Elvis Bibić iz sela Ugao kod Sjenice, a firma zadužena za radove nakon nesreće je obrisala sve objave sa sajtu.
Velika tragedija potresla je Srbiju nakon što je potvrđeno da je u stravičnoj nesreći na gradilištu u Beču život izgubio Elvis Bibić iz sela Ugao kod Sjenice, a sahrana mladog čoveka je u utorak u njegovom rodnom mestu.
U Mariboru je u toku istraga o poslovima zvaničnika opštine, a među osumnjičenima je, prema nezvaničnim informacijama, i gradonačelnik Saša Arsenovič, preneli su mediji u Sloveniji.
Mađarski premijer Viktor Orban dobio je novu pretnju smrću iz Ukrajine, ovaj put od jednog od influensera koji podržava ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, objavio je portal "Mađar Nemzet".
Zvaničnici saudijske naftne kompanije predviđaju da bi cene nafte mogle da skoče iznad 180 dolara po barelu ako poremećaji zbog rata sa Iranom potraju do kraja aprila, piše Volstrit žurnal.
Film "Peaky Blinders: The Immortal Man" stigao je danas na Netfliks, a kreator serije Stiven Najt otkrio je koje tri epizode serije je najbolje pogledati da biste bolje razumeli ovo ostvarenje.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Ako ste primetili da vas noge bole pri hodu, deluju hladno, bledo ili imaju sjajnu kožu, to možda nije samo umor već znak da krv ne cirkuliše kako treba.
Pevačica Rada Manojlović oglasila se za Informer povodom izjave koleginice Jelene Karleuše, u kojoj je poručila da njih dve nemaju o čemu da razgovaraju.
Pevačica Marina Visković već neko vreme uživa u ljubavi sa milionerom, sa kojim je mahom vreme provodila u Dubaiju, ali sada, zbog sukoba na Bliskom istoku, ne planira da poseti dečka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar