NEBOJŠA BAKAREC: Pred odlazak na robiju, Điki se poslednji put obratio predsedniku Vučiću!
Podeli vest
U nemogućnosti da odgovori na lavinu optužbi o računima u inostranstvu i o 22 miliona evra koji su, za sada, otkriveni na njegovim tajnim računima, Điki, kao i svaki očajnik, poseže za dramatikom i samosažaljenjem. Stoga je juče 18.02.2021., na sajtu svoje stranke, objavio pismo na 4 strane, pod dramatičnim naslovom „Poslednje obraćanje Aleksandru Vučiću“ (podseća na naslov onog rok albuma Idola „Odbrana i poslednji dani“). Ovaj naslov zvuči i kao poslednje obraćanje pred odlazak na robiju, odnosno na „službeni put“. Pitanje je gde? U KP „Zabela“, u Moldaviju, Švajcarsku, Hong Kong, ili na Mauricijus? Ili je u pitanju nešto zloćudnije?
Kao i uvek kada piše ili govori Điki Švajcarac je neoprezan. Na primer, Điki povodom skandiranja sa krovova gradova, da je lopov, kaže: „to je bio momenat kada sam se raspao pred očima Srbije“. Tačno. Plakao je Điki tada, kao kiša, njakao je i ridao kao magarac, nad svojom povređenom sujetom (ko se to usuđuje da njemu veličanstvu skandira da je lopov?).
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević gostujući u Novom jutru na TV Pink pokazao je detaljan plan po kome je Dragan Đilas prodao "Dajrekt mediju" Draganu Šolaku, a potom izbegao plaćanje poreza, pa taj novac "razbacao" po svetu
19.03.2021
09:55
Naravno, postavlja se pitanje – zbog čega se Điki nije raspadao dok je pljačkao Beograd, uzduž i popreko, zbog čega se Điki nije raspadao dok je tukao svoju bivšu suprugu i tasta, zbog čega se Điki nije raspadao dok je njegovo bogatstvo narastalo sa 100.000 evra na 619 miliona evra, zbog čega se Điki nije raspadao dok je nezakonito gradio „Kuću Velikog brata“ na zemljištu dečije ustanove „Pionirski grad“, zbog čega se Điki nije raspadao dok je na fašistički način isterivao iz domova hiljade Roma i njihove dece, sravnio im kuće sa zemljom, a onda ih potrpao u kontejnere, zbog čega se Điki nije raspadao onda kada je spaljivao knjige i proganjao porodicu toga kome je knjige spaljivao, zbog čega se Điki nije raspadao dok je organizovao i učestvovao u napadima na Skupštinu Srbije i RTS, zbog čega se Điki nije raspadao dok se slikao sa kriminalcima i narko dilerima, Vladom Japancem, Milutinom Bakićem i Milanom Dabovićem? Điki se raspada samo kada je povređena njegova sujeta, za sudbine drugih ljudi ne mari, zbog toga što ne poseduje empatiju, već psihopatiju.
Autor ovog teksta je ponosan na činjenicu da ga Điki Moldavac pominje u svom pismu predsedniku Vučiću. Ponosan sam i na to što me Điki smestio u sjajno društvo, i kaže Điki: „kako komentarišem to što su o meni izrekle kojekakve pilje, bakareci, rističevići, atlagići, orlići, kebare“. Zameram Đikiju nepoznavanje srpskog jezika i pravopisa. On poznaje samo jezik opljačkanog novca. Potom Điki kuka da je nepravedno optuživan za sve i svašta. Ukazaću na to da je Điki uglavnom pravedno optuživan za lopovluk, pljačku budžeta, za zloupotrebu službenog položaja, za trgovinu uticajem, za sakrivanje miliona evra koje je opljačkao na tajne račune u inostranstvu…
Foto: Informer/Marko Đoković
Dragan Đilas
Osvrnuću se na jednu stvar, koju Điki neoprezno negira. Điki kaže da nije nasilnik, da nije tukao bivšu suprugu. Svi mediji su izvestili u decembru 2014., da je Điki napao bivšu suprugu i njenog oca penzionera, koji ju je branio, i da je Điki svom bivšem tastu naneo telesne povrede, tj. da ga je pretukao. O tome su izvestili i mediji bliski vlastima, i opoziciji. Svi. Uz to Đikijeva bivša supruga, njeni majka i otac, svi troje, su dali izjave u policiji, koje zvuče potresno. Tada je bivša Đikijeva supruga svedočila u policiji, da ju je Điki tukao i za vreme trudnoće! Da je Điki oprezan kada piše pisma, on bi izostavio deo gde tvrdi da nije nasilnik.
A to da je nasilnik, to potvrđuje i Đikijeva pretnja predsedniku Vučiću, citiram: „Plašiš se…I treba da se plašiš…Da sam na tvom mestu ja bih se plašio“. I onda Điki tvrdi da nije nasilnik, da nikada nije nikome pretio, da nije učestvovao u podsticanju na ubistvo predsednika Vučića. I na kraju Điki zloćudno poručuje predsedniku Vučiću: „Ovo je moje poslednje obraćanje tebi“. Postoje dve mogućnosti. Ili Điki zna da će da ide na robiju, ili Điki zna da će opet biti pokušaja ubistva predsednika Vučića?
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milan63
pre 5 godina
Mislim da nadležni organi Republike Srbije treba pod hitno da ispitaju sve finansijske transakcije ovog gospodina i da mu, ako je sve ovo što mu se zamera tačno, odrede debelu kaznu, bez obzira što je sebe proglasio samozvanim liderom opozicije. To se ne toleriše nigde, a najmanje na njemu dragom Zapadu. Posebno je indikativno što upućuje pretnje predsedniku Srbije. Ako se hapse oni koji to čine preko Tvitera, ne znam zašto je Đilas tu privilegovan? Dosta je bilo laži, bahatosti, podjarivanja i huškanja javnosti na mržnju i sukobe da bi se zaštitilo sopstveno bogatstvo. Dok se Dragan Đilas, genije, besomučno bogatio, obični građani Srbije su tavorili i propadali. Kome on ima više da drži moralne pridike?
Za vreme vladavine tadica djilasa djelica i ostalih uništeno je skoro sve u ovoj jadnoj zemlji gospoda nije mrdnula iz kruga dvojke stvorila nekoliko milionera dulic jasna matic bubalo itd cak je i narodna lutrija poslovala u minusu za njih su pink panteri bili amateri da ne govorimo o tome da su cak i televizijsku seriju moj rodjak sa sela zabranili da se prikazuje samo pokazuje kakvi su to izrodi i protuve bili pozdrav redakciji
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević gostujući u Novom jutru na TV Pink pokazao je detaljan plan po kome je Dragan Đilas prodao "Dajrekt mediju" Draganu Šolaku, a potom izbegao plaćanje poreza, pa taj novac "razbacao" po svetu
Vođa blokaderske liste u Boru, Marko Andrejević zvani Muta, daje izjavu u policiji, jer kako saznajemo, pobegao je sa mesta tragedije na Filozofskom fakultetu gde je devojka tragično stradala 26. marta 2026. godine.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Na popularnoj Temu platformi pojavile su se zubne proteze koje se reklamiraju kao brzo i povoljno rešenje za zube, ali stručnjaci upozoravaju da one nikako nisu adekvatne i ne mogu zameniti proteze izrađene kod stomatologa.
Doktor Milan Božina ceo svoj radni vek proveo je u Hitnoj medicinskoj službi Doma zdravlja "Dr Đorđe Lazić" u Somboru, a u penziju je tokom prethodnih godina ispraćan čak četiri puta, dok se peti oproštaj već uveliko sprema.
Viši sud u Leskovcu je danas doneo i javno objavio presudu kojom je optuženi Dragiša R. iz Lebana, oglašen krivim zbog krivičnog dela ubistvo i osuđen na maksimalnu kaznu zatvora u trajanju od 15 godina, u koju će mu se uračunati i vreme provedeno u pritvoru, počev od 15. decembra 2025. godine.
Saobraćajna nezgoda dogodila se večeras u Zemunu, u Ulici cara Dušana kod broja 122, kada je vozač putničkog automobila izgubio kontrolu nad vozilom i udario u više parkiranih automobila.
Nemanji R. (29) koji je, kako se sumnja, juče u kući u Petrovčiću ubio komšiju Uglješu T. (58), a potom izvršio samoubistvo, sudi se za nasilje nad suprugom, a prema nezvaničnim informacijama prošle godine dva puta je bio u pritvoru.
Pripadnici MUP u Kraljevu uhapsili su J.D. (27) i K.S. (22) iz ovog grada zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršile krovočno delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i ometanja službenog loca u bršenju službene duznosti.
Sjedinjene Američke Države razmatraju planove za povlačenje ili premeštanje svojih trupa iz evropskih zemalja koje nisu podržale vojnu kampanju protiv Irana, prenosi Vol strit džurnal.
Ukrajinski televizijski kanali bliski vlastima u Kijevu objavili su da je Ukrajina „ponovo pobedila“, ovoga puta u kontekstu sukoba sa Iranom, uz tvrdnju da je ključnu ulogu u toj navodnoj pobedi odigrala ukrajinska protivvazdušna odbrana.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV imaju priliku da prate intrigantne poteze Stepana Ivanoviča Šeškovskog, čoveka koji iz senke čuva tron moćne carice.
Glumac Nikola Pejaković kaže da mu ne pada na pamet da vozi 20 sati do Grčke da bi išao na odmor i smatra da su letovanja i zimovanja nakaradno postavljena.
Vlasnica psa Dženifer Navratil iz Ostina potrošila je 650 dolara na hitan odlazak kod veterinara nakon što je njena dvogodišnja zlatna retriverka Arlo počela čudno da se ponaša po povratku iz šetnje.
Na glamuroznoj premijeri serije Euforija u čuvenom "TCL Chinese Theatre" u Los Anđelesu, sve oči bile su uprte u jednu osobu, neponovljivu Zendaju koja je svojim pojavljivanjem podigla temperaturu.
Učesnica rijalitija "Elita" Maja Marinković zatražila je na kapiji tabletu za dan posle, jer je strahovala od moguće trudnoće nakon rizičnih odnosa koje je imala sa Asminom Durdžićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar