KURTI JE OBJAVIO KRAJ DIJALOGA NA NAJBESTIJALNIJI NAČIN! Marko Đurić o najnovijoj izjavi novog predsednika prištinske vlade!
Podeli vest
Nakon što je novi predsednik vlade u Prištini Aljbin Kurti izjavio da ga ne zanima ni da razgovara o Zajednici srpskih opština, oglasio se bivši direktor Kancelarije za KiM, a sada srpski ambasador u Americi Marko Đurić
Najnovijom porukom da dijalog Beograda i Prištine mora biti zasnovan na četiri ultimatuma Srbiji, Aljbin Kurti je na bestijalan način objavio kraj dijalogu i poništio sve ono što je za pregovaračkim stolom dogovoreno u Briselu za poslednjih osam godina
24.03.2021
18:15
- Aljbin Kurti je najnovijom objavom da ne želi ni da razgovara o formiranju ZSO, što je potpisana i preuzeta, međunarodno garantovana obaveza Kosova, na najbestijalniji način objavio kraj dijaloga. Objavljujući da ne želi ni da razgovara... - napisao je Đurić.
Foto: printscreen Twitter
Marko Đurić o Kurtijevoj izjavi
1/3 Albin Kurti is wreaking havoc in the region on his second day in office. By claiming, in his latest statement, that he does not even want to discuss the formation of the Community of Serb majority municipalities – a legally binding obligation of Kosovo, signed, ratified...
— Марко Ђурић (@markodjuric) March 24, 2021
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najnovijom porukom da dijalog Beograda i Prištine mora biti zasnovan na četiri ultimatuma Srbiji, Aljbin Kurti je na bestijalan način objavio kraj dijalogu i poništio sve ono što je za pregovaračkim stolom dogovoreno u Briselu za poslednjih osam godina
U svom prepoznatljivom tonu cinizma i otvorene netrpeljivosti, voditeljka antisrpske "N1" Danica Vučenić uspela je da i Božić pretvori u političku metu, nazivajući Božićno selo ispred Skupštine Srbije novim Ćacilendom.
Američka Centralna obaveštajna agencija (CIA) izvela je ranije ovog meseca napad dronom na lučki objekat na obali Venecuele, rekli su izvori upoznati sa situacijom za CNN, što je prvi poznati američki napad na metu unutar te zemlje.
Kina je danas ispalila rakete prema Tajvanu i rasporedila nove amfibijske jurišne brodove, bombardere i ratne brodove kako bi u potpunosti okružila ostrvo i uvežbala blokadu.
Poljski predsednik Karol Navrocki poručio je predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu Trampu da Rusija ne poštuje sporazume i da ruskom predsedniku Vladimiru Putinu ne može da se veruje.
Vladimir Zelenski i njegovo okruženje se ne bi osmelili na napad na rezidenciju ruskog predsednika bez direktne komande i nadzora svojih gospodara, rekao je bivši ukrajinski premijer Nikolaj Azarov.
Američka Centralna obaveštajna agencija (CIA) izvela je ranije ovog meseca napad dronom na lučki objekat na obali Venecuele, rekli su izvori upoznati sa situacijom za CNN, što je prvi poznati američki napad na metu unutar te zemlje.
Tokom novogodišnjih i božićnih praznika ne postoji ništa bolje nego ušuškati se uz nekoliko klasičnih filmova koji dočaravaju čaroliju praznične atmosfere.
Glumica i komičarka Kler Broso (48), koju publika širom sveta izuzetno ceni, saopštila je da razmatra "samoubistvo uz pomoć", navodeći da se više ne može nositi sa dugotrajnim i teškim mentalnim problemima.
Sahrana čuvene francuske glumice Brižit Bardo, koja je preminula prekjuče u 91. godini, biće održana 7. januara u Sen Tropeu, saopštila je njena Fondacija.
Torta Sen Trope predstavlja najbolji spoj francuskog poslastičarstva. Napravljena je od brioš testa i kremastog fila, a ovaj slatkiš je bio omiljeni slavnoj glumici Brižit Bardo.
Praznično uživanje u hrani može učiniti da se osećate naduto i neprijatno. Zdravstveni stručnjaci kažu da postoji nekoliko načina da se ublaže stomačne tegobe tokom praznika.
Zbog bučnih vatrometa i petardi, životinje proživljavaju strah i traumu, a to može da im oštetiti sluh i izazove srčani udar. Evo kako da zaštitite svoje ljubimce.
Voditeljka Jovana Jeremić u srećnoj je vezi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, a sada je na društvenim mrežama objavila privatni snimak i pokazala koliko je ponosna na njega.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar