JA IMAM TRI UNUKE I DA IM SE DESI TAKO NEŠTO, ZAVRŠIO BIH TO PO KRATKOM POSTUPKU! Palma posle Tužilaštva: NEKO MORA U ZATVOR - ILI MARINIKA, ILI JA!
Podeli vest
Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan Marković Palma jutros se samoinicijativno javio u Više javno tužilaštvo u Jagodini povodom optužbi Marinike Tepić
Lider Jednistvene Srbije Dragan Marković Palma došao je rano jutros u Više javno tužilaštvo u Jagodini i od nadležnih zatražio da po hitnom postupku ispita sve navode optužbi koje je na njegov račun iznela potpredsednica SSP Marinika Tepić
20.04.2021
11:19
- Sve što je rekla Marinika Tepić na jučerašnoj konferenciji za novinare je laž, čak su i sakrili njihovog "zaštićenog svedoka", a ja ću sada da vam pokažem zašto su ga sakrili i zašto je taj koji je izneo laži protiv mene "zaštićeni svedok" Đilasa i Marinike Tepić i koji je upao nasilno u RTS, što govori da se radi o čoveku koji se ne plaši - izjavio je na današnjoj konferenciji za novinare predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan Marković Palma, koji je zatim novinarima pojasnio slike koje su prezentovane na današnjoj konferenciji.
- Na slikama se vidi čovek koji je sve lagao o meni u istom džemperu na dva događaja. Jedan je kada je snimljen kako laže o meni, a drugi događaj u istom džemperu je bio na jučerašnjoj proslavi dve godine postojanja partije Dragana Đilasa. Na sledećoj slici vidite tog čoveka prilikom nasilnog upada u RTS, a sledeća slika je sa Vukom Jeremićem, pošto je prvo bio u njegovoj partiji, a onda je prešao kod Đilasa. Mislio je pošto Đilas ima ogromne pare, da će mu dati neki novac. Što mu bre Đilase ne kupi dva džempera da ih promeni na tim događajima. To su materijalni dokazi o tome ko je čovek koji je juče lagao o meni - rekao je Marković i dodao:
Neko će morati u zatvor - ili Marinika ili ja!
- Ja sam jutros bio u Višem tužilaštvu u Jagodini i tražim da se ispitaju svi navodi Marinike Tepić i tog koji se navodno plaši, a ulazi u RTS i silom razbija vrata sa Đilasom. Oni treba da objasne ko su ta deca, ko su te devojke, koje su to žene koje su navodno bile na tim mestima koje oni pominju i da se tu desilo to što su oni naveli. Odgovorno tvrdim: sve je čista laž! Zbog ovoga neko mora u zatvor, ili Marinika Tepić ili ja. U zatvor će ići onaj ko laže. Marinika Tepić će morati sve da dokaže - rekao je Marković.
Foto: informer.rs
Prema njegovim rečima, žene koje su zaposlene u javnom sektoru u Jagodini, odnosno većina njih, će tužiti Mariniku Tepić, jer je ona izjavila na jednoj televiziji kako te žene dobiju "moj broj telefona, pa se jave za druženje, a onda koja se navodno dobro druži dobije posao".
- Sve žene koje rade u okviru lokalne samouprave će tužiti Mariniku Tepić. Ovo je pokušaj da se devalvira sve ono što sam ja radio u ovom gradu od 2004. godine i da me uvaljaju u blato. Neće uspeti u tome, ali moraće da objasne sve što su pričali i da dođu ti koje pominju, ali nema ko da dođe, jer je sve čista laž - istakao je Marković.
- Ja imam tri unuke i da im neko uradi to što navode da sam ja uradio, ja bi to završio po hitnom postupku. Ako je to tako, a nije, imaju li ta deca roditelje. Što, ne smeš da se boriš za svoje dete. Sve je čista laž i nameštaljka. Ali ne mogu tim lažima da uspore moj publicitet i Srbija vrlo dobro zna da sam ja domaćin i da takve stvari nikada u životu ne bih ni pomislio. Osuđujem sve one koji se tako odnose prema deci i maloletnim licima. Mnogo stavki ima koje treba da objasni Marinika Tepić i njen gazda Đilas - poručio je Palma, uz opasku da je zamolio Tužilaštvo da ubrza proces, jer je javnost uznemirena.
- Želim i da pošaljem poruku Đilasu, da, ako je on to radio kada je bio gradonačelnik i misli da to svi rade, grdno se prevario. Pa pokazuju slike restorana "Tigar" u Jagodini i hotela "Alfa" u Končarevu i kažu da je to moj hotel. To niti je moj hotel, niti se u tim objektima bilo šta dešavalo što oni navode. Pa pokazuju neke zgrade gde se navodno nešto dešavalo. Sve je čista i notorna laž i moraće sve to da dokazuju. Ali Đilasu neće biti teško da plati, jer ima pare, ali više neće moći da lažu građane Srbije. Sve što su rekli su teške izmišljotine. Sam sam otišao jutros u Tužilaštvo, prijavio se i očekujem da već od sutra krene istražni postupak i da se taj postupak brzo završi. Ko laže mora da ide u zatvor - rekao je Marković.
Foto: informer.rs
Što si čekao, Branislave?
Ovde ima mnogo toga što mora da objasni Marinika Tepić i taj njen zaštićeni svedok sa bradom, koji pominje 2010. i 2011. godinu, dodao je Marković.
- Što si čekao, što nisu odmah rekao, nego si sada otišao kod Đilasa i za pare lažeš, ti Branislave Radosavljeviću. Marinika Tepić je htela da sakrije svog "svedoka" da ne bude dostupan Tužilaštvu. Dođi ti Branislave u Tužilaštvo, ja ti garantujem bezbednost i idemo da kažemo šta imamo, ti da ponoviš sve što si lagao za pare koje ti je dao Đilas. Za ovakve uvrede, cena je ogromna. Ali ništa nas neće zaustaviti da dalje radimo u interesu naših građana kao i do sada i vodićemo hiljadu lekara i zdravstvenih radika u Grčku, a ponovo ćemo voditi jedan broj u oktobru u Egipat i nastavićemo da pomažemo građanima kao i do sada. Svaka ti čast Dragane Đilase, ja ti ne pretim, ali i ti ćeš morati u zatvor. O tome ćemo da pričamo kada se završi ovaj proces - poručio je Marković.
- Poznato vam je šta je iznela Đilasova glasnogovornica, a sve je počelo kada sam ja rekao: "Đilase, kaži da li stvarno imaš 619 miliona evra ili nemaš i nemoj da se cela Srbija bavi time šest meseci i da vidimo kako si zaradio te pare i da li su njegove pare tajne”. Posle toga Đilas je poslao neke dve žene koje predstavljaju njegovu stranku u Jagodini da dođu ispred opštine i da kažu kako je sve u Jagodini tajno, kako je budžet nevidljiv i kako su sednice Skupštine grada tajne. Budžet je na sajtu Skupštine grada, a sednice prati uvek više novinarskih ekipa. I zbog toga smo te dve Đilasove žene tužili za širenje panike - zaključio je Marković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider Jednistvene Srbije Dragan Marković Palma došao je rano jutros u Više javno tužilaštvo u Jagodini i od nadležnih zatražio da po hitnom postupku ispita sve navode optužbi koje je na njegov račun iznela potpredsednica SSP Marinika Tepić
Novi incident sa federalnom imigracionom službom izazvao je eksploziju nezadovoljstva u Mineapolisu, gde je agent američke službe ICE pucao u nogu migranta iz Venecuele tokom pokušaja hapšenja, nakon čega su izbili masovni protesti i sukobi sa policijom.
Neizvesna borba na Exatlon poligonu dovela je do šokantne situacije kada je Nevena Petrović uhvatila za nogu Milicu Balać u nameri da je što više uspori.
Takmičare Crvenog tima Exatlona Jovana Radulovića Jodžira i Boška Marinkovića uhvatila je nostalgija i tuga za decom, koju nisu videli od početka rijalitija.
Učesnici Exatlona Srbija Dušica Topić i Marko Nikolić, članovi Plavog tima, našli su se u centru pažnje nakon žestoke rasprave koja je izbila na poligonima, i to zbog Markovog ponašanja.
Večeras je u žestokoj borbi Crvenih i Plavih u Exatlonu došlo do neverovatnih preokreta, svađa, znoja i suza, a krajnju pobedu odneo je Crveni tim i to na posebnom poligonu "Štafeta".
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i najvišom temperaturom do 10 stepeni. Ujutru nas očekuje mraz, a tokom dana biće suvo i relativno toplo.
Peter Sijarto, šef mađarske diplomatije, istakao je da postoji realna šansa da MOL za jedan do tri dana postigne ključni dogovor sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini većinskog udela u NIS-u.
Ministar kulture u Vladi Republike Srbije Nikola Selaković istakao je da problem našeg kulturnog nasleđa nisu svetinje, već već službe koje su trebale da ih štite.
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice uključeni su večeras u potragu za osobom koja je, prema prijavi policije, peške ušla u železnički tunel ispod Pančevačkog mosta.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine. Arkan je ubijen sa tri hica u glavu u beogradskom hotelu "Interkontinental". Žarko Popović, bivši načelnik Odeljenja za krvne delikte, otkrio je u razgovoru za Blic TV manje poznate detalje likvidacije Arkana.
Dejana Ć. (22) žrtva je brutalnog nasilja koje se dogodilo 25. oktobra prošle godine u jednom ugostiteljskom objektu u Beranama u kom je radila. Suđenje u toku, a Dejana se sa svojom sestrom oglasila za emisiju Crna hronika i ispričala je sa čime se suočava nakon što je gost kafića pretukao.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine, u beogradskom hotelu "Interkontinental", kada je pogođen sa tri hica u glavu. Tog dana, zajedno sa njim, ubijeni su i pukovnik Dragan Garić, bivši radnik Saveznog SUP-a, kao i major Milenko Mandić, pripadnik Srpske dobrovoljačke garde.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu uhapsili su dva državljana Gruzije, T. M. (1979) i A. S. (1984), zbog sumnje da su na području grada počinili više krivičnih dela, saopštila je policija.
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je da će Francuska, zajedno sa evropskim partnerima, ubrzati razvoj novih dalekometnih sistema naoružanja, upozoravajući da ruski hipersonični sistem „Oresnik“ već sada može kratkoročno da promeni ravnotežu vojne moći.
U noćnom napadu ukrajinskih bespilotnih letelica na Rjazanjsku oblast povređene su dve osobe, potvrdio je guverner Pavel Malkov. Povređenima je ukazana ambulantna pomoć i, prema zvaničnim informacijama, nisu životno ugroženi.
Evropska komisija saopštila je da pokreće primenu novog mehanizma za korekciju cene ruske nafte, kojim se prvi put uvodi automatski i dinamički sistem za određivanje gornje granice cene.
Rusija nema nikakve teritorijalne pretenzije prema Grenlandu i ne planira agresivne poteze u Arktiku, izjavio je ambasador Rusije u Danskoj Vladimir Barbin.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Ajfon 4, star čak 15 godina, ponovo je u centru pažnje zahvaljujući retro fotografijama i talasu nostalgije. Njegova prepoznatljiva kamera, dizajn i pristupačna cena privlače mlađe generacije.
Filipini i druge zemlje istražuju ili blokiraju AI četa Grok zbog rizika od seksualizovanog sadržaja i zaštite dece. X je uveo nove mere i ograničenja kako bi sprečio generisanje neprimerenih slika i uskladio se sa zakonima.
Pevačica Mina Kostić oglasila se povodom brojnih komentara koji poslednjih dana kruže na društvenim mrežama u vezi sa njenom emotivnom vezom sa Manetom Ćuruvijom Kasperom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar