Drugi sastanak Radne grupe za međustranački dijalog bez posredovanja stranaca počeo je nešto posle 13 časova u Skupštini Srbije
Sastanku prisustvuju predsednik parlamenta Ivica Dačić, šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandar Martinović, funkcioner SNS Dejan Ðurđević, kao i sekretar Skupštine Srbije Veljko Odalović.
Opozicija danas nije došla u punom sastavu, odnosno za razliku od prošlog utorka, ovom sastanku ne prisustvuju predstavnici Srpske radikalne stranke i Zavetnika.
U parlament su došli lider Dveri Boško Obradović, predsednik Dosta je bilo Saša Radulović, predsednik Zdrave Srbije Milan Stamatović, predsednik POKS-a Žika Gojković, predstavnik DSS Dejan Šulkić.
Dačić je ranije rekao da se danas mogu očekivati prve odluke po pitanju sređivanja biračkog spiska.
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić sazvao je za sutra drugi sastanak Radne grupe za međustranački dijalog bez posredovanja stranaca. Prvi sastanak Radne grupe održan je prošlog utorka posle kojeg učesnici nisu davali izjave za medije
Bivši predsednik Venecuele Nikolas Maduro, koji je od početka 2026. u pritvoru u SAD, poručio je da pozdravlja put ka dijalogu uoči razgovora vlade i opozicije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić sazvao je za sutra drugi sastanak Radne grupe za međustranački dijalog bez posredovanja stranaca. Prvi sastanak Radne grupe održan je prošlog utorka posle kojeg učesnici nisu davali izjave za medije
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas na jugozapadu Srbije. On je posetu započeo u Prijepolju, a zatim je obišao veliki broj lokacija u Priboju i Novoj Varoši.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas, zajedno sa predsednikom opštine Čajetina Milanom Stamatovićem, obilaznicu oko Zlatibora i poručio da će 1. oktobra krenuti radovi na tunelu pod Kadinjačom, dok će u obilaznicu oko Zlatibora biti uloženo između 22 i 23 miliona evra.
Manastir Palja važi za najstariju svetinju u ovom kraju, gde je poslednju noć u Srbiji proveo Sveti Sava, a poznat je i po izvorima koji leče bolest i sterilitet.
Srpski vatrogasci-spasioci koji su prethodnih dana gasili požare u Francuskoj vratili su se danas u Srbiju, a njih je u nastavnom centru Makiš dočekao ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić koji je poručio da su oni ponos MUP-a i Srbije.
Smrtna kazna u Srbiji ukinuta je 2002. godine kada je veliki broj najsurovih i najmonstruoznijih ubica promenom zakona umesto pred streljačkim strojem završio u zatvoru na 40 godina.
Nestanak Nikole Mitića 10. avgusta 2020. godine isprva je tretiran kao običan slučaj nestale osobe, kada je porodica objavila njegovu fotografiju u javnosti, verujući da je reč o misterioznom nestanku.
Barska policija uhapsila je državljanina Azerbejdžana O. I. (34), osumnjičenog za seksualno uznemiravanje maloletne strane državljanke na plaži u Šušnju.
Svrab, peckanje i neprijatan vaginalni sekret mogu da se povuku nakon terapije, ali kod mnogih žena kandida se ubrzo ponovo javlja. Razlog pritom nije uvek samo sama gljivica - određene navike i okolnosti pogoduju njenom ponovnom razvoju
Za glatku i negovanu kožu nije dovoljno samo obaviti brijanje - jednako su važni pravilna priprema kože, izbor kvalitetnog brijača i odgovarajuća nega nakon tretmana.
Redakcija Informera došla do informacije da je Ava Karabatić danas viđena u Urgentnom centru u Beogradu, gde je, prema saznanjima do kojih smo došli, potražila lekarsku pomoć zbog vidljivih povreda na glavi i licu, a ona nam je sve to i potvrdila.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda najavila je ulazak u "Elitu 10" i otkrila vrtoglavu cifru koju će dobiti za učešće u sezonu, za koju su čelnici Pinka rekli da će okupiti najveće zvezde ovog formata.
Starleta Ava Karabatić tvrdi da ju je verenik pretukao, a nakon što je zbog povreda potražila lekarsku pomoć, sada nam je otkrila da je krenula u policijsku stanicu Savski venac kako bi prijavila nasilje.
Starleta Ava Karabatić i ranije je tvrdila da je bila žrtva nasilja od strane partnera, ali je usledio potpuni preokret - već nakon samo nekoliko dana šokirala je javnost kada je saopštila da se za njega udaje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.