Premijerka Srbije Ana Brnabić odgovorila je na kritike Đilasovom ekspertu Dušanu Nikeziću za, kako on kaže, politiku siromaštva u Srbiji.
- Đilasov Nikezić priča o "politici siromaštva" i prezaduživanju. Ekspertizu pokazao od 2008-2012. kada je u timu DS-Đilas ubio budžet deficitom koji je sa -2,5% otišao na -6,4%, a nezaposlenost sa 13,6% na preko 25%. Pomozite [Folded hands] nekom drugom, mi smo se jedva spasili od vašeg znanja - napisala je premijerka na Tviteru.
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predstavnicima proizvođača mleka u Srbiji o poteškoćama sa kojima se suočava sektor stočarstva usled povećanja cene žitarica na tržištu i nepromenjene cene sirovog mleka u poslednjih šest godina
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predstavnicima proizvođača mleka u Srbiji o poteškoćama sa kojima se suočava sektor stočarstva usled povećanja cene žitarica na tržištu i nepromenjene cene sirovog mleka u poslednjih šest godina
Ruska vojska izvela je udare dronovima „Geranj“ po železničkim lokomotivama u Dnjepropetrovskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije, navodeći da su pogođeni ciljevi kod Pavlograda, Sineljnikova i Novomoskovska.
U noći između srede i četvrtka u Prokuplju u Ulici Arsenija Čarnojevića došlo je prvo do verbalnog sukoba, a zatim do fizičkog, te je jedan mukarac uzeo nož i drugom naneo teške telesne povrede.
Zaječarska policija rasvetlila je tešku krađu i uhapsila četvoricu Zaječaraca koji su od početka godine iz magacina jednog preduzeća u Zaječaru ukrali veću količinu građevinskog materijala.
Operativci novosadske policije presekli su još jedan veliki krijumčarski lanac i zadali žestok udarac narko-tržištu. Iza rešetaka je završio N. K. (29) iz Beograda, nakon što je policija u njegovom teretnom kombiju pronašla i zaplenila čak 60 kilograma marihuane spremne za uličnu prodaju.
Izrael je podelio obaveštajne podatke sa SAD o navodnoj novoj iranskoj zaveri za atentat na američkog predsednika Donalda Trampa, izveštava Volstrit žurnal.
Iranski ajatolah Ali Hamnei sahranjen je u petak rano ujutru po lokalnom vremenu u rodnom gradu Mašhadu na severoistoku zemlje, nakon višednevnih komemoracija i pogrebnih ceremonija u Iranu i Iraku, čime se završava višednevni period žalosti.
Borbe na istoku Ukrajine ulaze u novu fazu, a glavna tačka pritiska sve više postaje slavjansko-kramatorska aglomeracija, najvažniji preostali ukrajinski bedem u Donbasu.
Muzičku scenu potresla je vest o smrti Nadežde Zaharieve, autorke stihova za najpopularniju bugarsku verziju regionalnog hita "Luda za tobom", koji je domaća publika mogla da čuje i kao uvodnu numeru u bioskopskom hitu "Južni vetar".
Ono što je trebalo da bude miran odmor u njenom drugom domu, pretvorilo se u borbu za goli život, a uzrok smrti pevačice Boni Tajler intrigira javnost.
Boni Tajler, pevačica prepoznatljivog hrapavog glasa i autentične energije, preminula je u 74. godini nakon komplikacija usled hitnog medicinskog zahvata, a evo ko je zapravo bila.
Leto bez kreme za sunčanje, i to ne samo na moru, danas je nezamislivo. Krema za sunčanje važna je, pre svega, za zdravlje kože, ali i za prevenciju bora, hiperpigmentacijskih mrlja i slično, pa je potrebno na vreme prepoznati greške koje pravimo, a možda ih nismo ni svesni.
Ako nemate dvorište i špret na drva ne znači da ove zime morate da jedete kupovni džem. Postoji genijalan kulinarski trik koji uspeva svima, džem od kajsija iz rerne.
Francuski startap za veštačku inteligenciju Mistral AI odbacio je rezultate najnovijeg međunarodnog rangiranja o upravljanju rizicima veštačke inteligencije.
Ako tražite ideju za lagan, a izuzetno bogat letnji ručak, špagete sa hrskavim tikvicama su nepogrešiv izbor. Tajna ovog recepta leži u kontrastu tekstura.
Mnogi misle da je za dobar seksualni odnos najvažnije raspoloženje, ali nauka pokazuje da i vreme tokom dana, pa čak i životni ritam, mogu imati važnu ulogu.
U novoj Informerovoj emisiji "Demanti", bivša rijaliti učesnica Ana Ćurčić je ekskluzivno za Informer otkrila da beba za koju je sumnjala da je ukradena zapravo nije, kao i da je preminula po rođenju.
U novoj Informerovoj emisiji "Demanti", Ana Ćurčić donela je dokumentacija koja potvrđuje da je beba koju je čekala sa Bulićem umrla, a Bulić je ovako do danas govorio o slučaju.
Bivša rijaliti učesnica Ana Ćurčić gostovala je u Informerovoj emisiji "Demanti", gde je iznela niz tvrdnji na račun Milene Kačavende i otkrila kako je bila na odvikavanju od alkohola sa pevačem Slobom Vasićem.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.