Šta započne Orić, nastavi Cikotić! ZNAMO KAKO SU PROLAZILI SRBI KOJIMA SU SE NJIH DVOJICA BAVILI!
Podeli vest
Aleksandar Vulin je saopštio da ne zna gde je ministar sigurnosti BiH Selmo Cikotić našao pretnju u rečenici: "Životni interes Republike Srbije, svih Srba gde god oni živeli je mir, to je naš životni interes"
Vulin je, odgovarajući Cikotiću, koji je u svojoj izjavi izneo niz uvreda i laži na račun ministra Vulina, tvrdeći kako on navodno preti Bošnjacima, istakao da zna da "kada saborac odreda El Mudžahedin pokušava da me ućutka, to onda jeste pretnja", saopštio je MUP.
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin ocenio je da bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džaferović voli da suočava Srbiju sa onim što misli da je istina, ali nikada ne suoči sebe sa onim što je srpska istina, saopštio je danas MUP Srbije
23.08.2021
09:18
- Što započne Orić, nastavi Cikotić, a znamo kako su prolazili Srbi kojima su se njih dvojica bavila. Ali, dok još imam glavu na ramenima, da ponovim ono što sam gospodina Cikotića pitao u Zvorniku: "Ko je pokušao u Srebrenici da ubije Aleksandra Vučića?" - naveo je Vulin.
On je istakao da odgovora još nema, ali da neće prestati da pita.
Selmo Cikotić, ministar sigurnosti Bosne i Hercegovine, ocenio je da izjava ministra unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandra Vulina da Krivični zakon BiH kojim se zabranjuje negiranje genocida „preti miru i životima Bošnjaka“ pokazuje koja strana uporno ugrožava mir i stabilnost u BiH i celom regionu, preneo je N1BiH.
Cikotić je "preporučio" Vulinu da, kako je naveo, "dobro razmisli pre nego što se ponovo odluči za slične pretnje i da se priseti kako su i gde su završili njegovi prethodnici koji su Bošnjacima pretili nestankom i koji su te pretnje pokušali da sprovedu".
- Oni su uglavnom ili u tamnicama ili na smetlištu istorije, a Bošnjaci ne samo da su opstali već su postali nezaobilazan faktor u regionu - rekao je Cikotić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mapko
pre 4 godine
Vic godine da su Bosnjaci nezaobilazan faktor u regionu, to ni oni sami ne veruju u takvu glupost. Bolje receno da su Bosnjaci nezaobilazan faktor islamistickog terorizam u regionu zadnjih 25 godina, to je realnost i sustina cele price. Nisu Ameri dzabe vrsili pritisak na Izetbegovica da se povuce iz sve funkcije, toliko je njegova partija, njegovi ljudi u FBiH bili umesani u razne atentati protiv amerikanaca i zapadnjaka. Uvek mi je bilo degutantno da jedan narod poput Bosnjacki, koji je masovno saradjivao sa nacistima, masavno ucestovao u SS Handzar diviziji sa preko 75 000 Bosnjackih pripadnika, masovno pripadao ustaskom pokretu tokom postojanje NDH i saucesnik je u pokolju, boje receno u jedini genocid ikad vidjen na Balkanu a to je masovno ubistvo milion Srba, Jevreja i Roma, a da ne pricam tokom gradjanskog rata gde su Srbi ubijeni u Sarajevo, Tuzli, Mostaru, Srebrenici, Zenici, Bihacu, da nama takav narod soli pamet, pa to je kao da nam prostitutka moralise, bedno nacisto.
Ništa ti ne znaš!
Ali vjerovatno znaš da cijeli svijet ZNA kako su prolazili NEsrbi kojima su se bavili srbi!
Zato ste tu danas gdje jeste i zato ti i jesi ministar u srbij kakva jeste!
Da postoji bilo koja vještina gdje je jezičina bitna,možda bi ti dozvolili i vojsku da služiš!
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin ocenio je da bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džaferović voli da suočava Srbiju sa onim što misli da je istina, ali nikada ne suoči sebe sa onim što je srpska istina, saopštio je danas MUP Srbije
Izrael je pristao na prekid vatre između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, preneo je Si-En-En, ali se situacija na terenu i dalje ne smiruje, pošto Izrael i Iran upravo razmenjuju udare, dok protivvazdušna odbrana deluje iznad Jerusalima.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Do kraja dana i u toku večeri u većini predela Srbije biće vedro ili malo oblačno vreme sa izolovanom kišom, dok se od 9. do 12. aprila prognoziraju jutarnji mrazevi i na 2 metra visine.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) je u jučerašnjem izveštaju istakla da približno 20 odsto slučajeva tuberkuloze u Evropi ostaje nedijagnostikovano ili neprijavljeno, dok je i u Srbiji zabeležen rast.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Maloletni B.P. (16) koji je priveden nakon što je u Obrenovcu ubio vanbračnu partnerku svog dede Mirelu M. (51), a potom izbo i njega, sin je Aleksandra R. koji je pre četiri meseca pucao na mladiće na parkingu.
Milan P. (77) koji je danas ranjen u Obrenovcu kada ga je unuk B.P. nožem izbo, a potom ubio njegovu partnerku Mirelu M. (51), zvao je njenu advokaticu i pretio joj smrću.
Roditeljima maloletnog ubice iz Niške Banje koji je 5. oktobra 2023. godine izbo nasmrt svog druga Andreja Simića (13), nastavljeno je danas u Višem sudu u Nišu, a kako navode oni koji znaju šta se dešavalo u sudnici, ponašali su se kao roditelji Koste K.
Pregovori između Sjedinjenih Američkih Država i Irana o mogućem prekidu vatre ušli su u završnu fazu, a dobre vesti mogle bi da stignu već večeras, preneo je Si-En-En, pozivajući se na neimenovani izvor sa Bliskog istoka.
Velika Britanija je naredila hitnu evakuaciju vojnog osoblja iz Iraka, dok Francuski predsednik Emanuel Makron sazvao je za sutra ujutru hitnu sednicu Saveta za nacionalnu odbranu kako bi se razmotrila eskalacija krize u Persijskom zalivu.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Datum 15. april označava trenutak kada novac stiže za Bikove, Škorpije i Jarčeve baš onda kada je najpotrebniji, pomažući da se zatvore dugovi i reše porodične brige.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar