ERDOGAN UKAZAO VUČIĆU VELIKU ČAST! Organizovao mu ispraćaj za pamćenje, mimo protokola
Podeli vest
Predsednik Srbije završio je radnu posetu Turskoj gde se u Istanbulu sastao sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom
Pred odlazak iz Istanbula, u izjavi medijima, predsednik Vučić je rekao da je to bio veoma dobar sastanak, koji je trajao gotovo dva sata, da je sa turskim predsednikom razgovarao o svim važnim temama, pre svega ekonomskim, o turskim investicijama, kako turske kompanije izvode radove u našoj zemlji, ali i svim regionalnim pitanjima i odnosima Srbije i Turske, od bilateralnih do ukupnih odnosa i o saradnji u svim drugim oblastima".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom odgovaro je na pitanja novinar i tom prilikom prokomentarisao dijalog vlasti i opozicije i izborne uslove
18.09.2021
13:02
Predsednik Vučić je naglasio da je Turska prijatelj Srbije te da je uveren da bi odnosi dve zemlje mogli da budu još bolji i najavio da bi da turski predsednik Redžep Tajip Erdogan trebalo da dođe u zvanicnu posetu Srbiji do kraja ove godine.
Kako je rekao, dobri odnosi Srbije i Turske uslov su bez kojeg ne možemo da sačuvamo stabilnost u regionu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nek proveri Vučić kako ti isti građevinari varaju domaće dobavljače. Koliko su para ostali dužni za građevinski materijal? Nek nađe način država da zaštiti svoje privrednike od prevaranata i Turskih lopova kakav je Harun Jusufglari vlasnik firme Bosfor Mason. Ta firma i dalje dobija poslove a zavila je u crno mnoga stovarišta i fabrike. Ko zna koliko firmi je otvorio i uterao u blokadu ostajući dužan dobavljačima. I dalje šeta slobodno Beogradom i vara ljude... To može samo kod nas!
Hvala našem predsedniku što ima veliku saradnju sa predsednicima svih država. Turska zaista radi na ekonomskom napretku i razvoju naše države. Srbija se cela razvija i gradi.
Ovim je predsednik Turske pokazao veliku ljubav prema nasoj drzavi i ocekujemo ga uskoro u Beogradu da ga ugostimo kako dolikuje, na najbolji moguci nacin.
Neka Turska prestane da naoruzava Kosovo i neka povuce priznanje Kosova pa da pokazu postovanje prema Predsedniku…. Mi idemo njima na noge a oni zamazu oci sa par tolumbi i “posebnu cast” jos iskazu. Losi su savetnici oko Predsednika…. Pokazite vise postovanja prema Grckoj ili Kipru koji ne priznaju Kosovo a ne prema Turcima koji ne samo sto priznaju Kosovo vec potpaljuju Sandzak i Bosnu! Ajd malo da se uzmemp u pamet!
Vidi se da su Srbija i Turska tradicionalno u dobrim odnosima, i da je sastanak protekao na obostrano zadovoljstvo dve zemlje. Predsednik Turske Erdogan je pokazao koliko poštuje Aleksandra Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom odgovaro je na pitanja novinar i tom prilikom prokomentarisao dijalog vlasti i opozicije i izborne uslove
Jutros je u Kanjiži pravo opsadno stanje, helikopteri u vazduhu, psi tragači, veliki broj pripadnika policije... Svi češljaju teren u potrazi za eksplozivnim materijama.
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Od ponedeljka, u 21 čas, počinje nova udarna informativna emisija na Informer TV "Srpski dnevnik", koja svakog dana donosi najvažnije vesti, istinu bez zadrške i teme koje se tiču svakog građanina!
Kompanija "Amazon" uvešće dodatnu taksu od 3,5 odsto na gorivo i logistiku za prodavce u Sjedinjenim Američkim Državama i Kanadi. Nove naknade počeće da važe od 17. aprila.
Policija u Beogradu uz Nacionalnog tima za ilegalne laboratorije, otkrila je i izvela složenu akciju deaktiviranja dve ilegalne laboratorije za proizvodnju marihuane.
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu saopštilo je da je potvrđena optužnica protiv L. K. (22) iz Zrenjanina, koja je podignuta 6. februara 2026. godine, zbog prodaje droge.
Nikola Drecun (33), pripadnik "kavačkog klana", optužen je za ubistvo Dragana Roganovića i Petra Kaluđerovića na Cetinju 2024. godine. On se nalazi u bekstvu, a u javnosti se poslednji put čulo za njega i to zbog afere sa Mirjanom Pajković.
U iskazu datom u istrazi, Taso Jovanović je naveo da je još krajem maja 2024. dobio informaciju da se sprema njegova likvidacija i da je za to, navodno, bilo obezbeđeno 350.000 evra.
Snimak iz zapadnog Irana prikazuje operaciju leta na maloj visini koju je izveo avion C-295W iz 427. eskadrile za specijalne operacije Ratnog vazduhoplovstva SAD tokom jutrošnje spasilačke misije.
Eksplozivne naprave pronađene su jutros kod Kanjiže, u blizini međunarodnog gasovoda Turski tok, a tim povodom se oglasio i Peter Sijarto, ministar spoljnih poslova Mađarske.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Maliciozne aplikacije koje se predstavljaju kao korisni alati poput čistača sistema, galerija slika i igara, koristile su starije ranjivosti Android sistema kako bi dobile root pristup uređajima.
Zaboravite na dugo slaganje kora i komplikovanu pripremu. Ovaj recept za gibanicu uz jednostavan trik daje savršeno sočno i vazdušasto jelo koje je gotovo za samo 30 minuta.
Pevač Beki Bekić dobio je treće unuče pre tri meseca, a njegovo rođenje je proslavio sa starijim unucima koji su mu pomogli da napiše pesmu za naslednika.
Pevačica Edita Aradinović otkrila je kako dobro podnosi trudnoću, što nije bio slučaj u početku kada nije ustajala iz kreveta i imala problem sa mučninama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar