NARODNI POSLANIK NIKOLA RADOSAVLJEVIĆ: Raseljeni iz Pomoravskog okruga svim srcem podržali Srpsku listu i predsednika Vučića!
Podeli vest
Na lokalnim izborima na Kosovu i Metohiji, Srpska lista koju podržava predsednik Aleksandar Vučić odnela je briljantnu i nikada ubedljiviju pobedu u svim sredinama gde su Srbi većina. Na taj način još jednom po ko zna koji put potvrđena je činjenica da Srbi na Kosovu i Metohiji gotovo jednoglasno podržavaju predsednika Aleksandra Vučića i njegovu politiku koja u južnoj srpskoj pokrajini znači opstanak srpskog naroda na svojim vekovnim ognjištima, rekao je narodni poslanik i predsednik Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Jagodini Nikola Radosavljević
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković održao je danas konferenciju za medije u Vladi Srbije, na kojoj je izneo rezultate izbora na KiM i čestitao Srpskoj listi ubedljivu pobedu
18.10.2021
10:03
Veliki doprinos ovoj istorijskoj pobedi, istakao je Radosavljević, dali su i raseljeni koji su iskoristili svoje pravo glasa, a ta podrška je naročito jaka bila iz Pomoravskog okruga.
Foto: informer.rs
- Izuzetno sam srećan i zadovoljan zbog pobede Srpske liste - kazao je Radosavljević i dodao:
- Ovo je još jedan trijumf politike predsednika Aleksandra Vučića kome kao i u celoj Srbiji narod na našem Kosovu i Metohiji veruje i pruža bezrezervnu podršku, a to je politika mira prosperiteta i ekonomskog razvoja, ali i zaštite Srba ma gde oni živeli. Raseljeni Srbi koji žive u Pomoravskom okrugu su podržali polittiku predsednika Vučića glasajući za Srpsku listu i na taj način biće nastavljen kontinuitet sprovođenja srpske politike u ovim sredinama. Veoma sam zadovoljan što su se raseljeni sa Kosova i Metohije, a žive u Pomoravskog okruga masovno odazvali pozivu da glasaju jer su tako pokazali političku zrelost i želju da Srbi ostanu i opstanu na prostoru Kosova i Metohije. Nisu se raseljeni uplašili divljanja jedinica Rosu, što je bio cilj već ih je kao i mnogo puta do sada nevolja i podrška predsednika Vučića još više ujedinila i ja im se zahvaljujem na tome. Krajnji rezultat je istorijska pobeda Srpske liste - zaključio je Radosavljević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković održao je danas konferenciju za medije u Vladi Srbije, na kojoj je izneo rezultate izbora na KiM i čestitao Srpskoj listi ubedljivu pobedu
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) je u jučerašnjem izveštaju istakla da približno 20 odsto slučajeva tuberkuloze u Evropi ostaje nedijagnostikovano ili neprijavljeno, dok je i u Srbiji zabeležen rast.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Milan P. (77) koji je danas ranjen u Obrenovcu kada ga je unuk B.P. nožem izbo, a potom ubio njegovu partnerku Mirelu M. (51), zvao je njenu advokaticu i pretio joj smrću.
Roditeljima maloletnog ubice iz Niške Banje koji je 5. oktobra 2023. godine izbo nasmrt svog druga Andreja Simića (13), nastavljeno je danas u Višem sudu u Nišu, a kako navode oni koji znaju šta se dešavalo u sudnici, ponašali su se kao roditelji Koste K.
B.P. (16) izbo je danas u porodičnoj prodavnici dedu Milana P. (77) koji je teško ranjen i njegovu partnerku Mirelu M. (51) koja je preminula na reanimaciji u Domu zdravlja u Obrenovcu. Maloletni krvnik se vratio na mesto zločina, gde je savladan od strane policije.
Sjedinjene Države su trenutno usred žestokih pregovora o Iranu, dok se ultimatum Teheranu približava datumu isteka, izjavio je američki predsednik Donald Tramp, a prenose mediji.
Predstavnica Demokratske partije SAD Jasamin Ansari najavila je da će sledeće nedelje pokrenuti postupak opoziva ministra odbrane Pita Hegseta zbog načina na koji je vođena operacija u Iranu.
Kriza u odnosima između Sjedinjenih Američkih Država i njihovih saveznika u okviru NATO postaje sve vidljivija, dok evroatlantska solidarnost, prema ocenama pojedinih zvaničnika, počinje da slabi.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
NordVPN je lansirao My Location - besplatan alat koji korisnicima omogućava da u sekundi otkriju svoju stvarnu fizičku lokaciju, kao i virtuelnu lokaciju koju sajtovi prepoznaju kada ih posećuju.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar