ĐORĐEVIĆ RASKRINKAO NAMERE ŽUTOG TAJKUNA: Đilas ima bolesnu ambiciju!
Podeli vest
Zoran Đorđević, član Predsedništva Srpske napredne stranke, oglasio se povodom Đilasovog "gostovanja" u Americi
- Dok netalentovani političar u pokušaju i tajkun ovdašnji, Dragan Đilas, u SAD tobože predstavlja svoj politički program (mada je svima u Srbiji odavno jasno, a trebalo bi da su do sada i mnogi u inostranstvu došli do istog zaključka, da on nikakav politički program nema, kao što nema ni bilo kakav plan ni u jednoj oblasti važnoj za život građana Srbije, ali zato ima bolesnu ambiciju, baziranu na sujeti i želji da nastavi da se lično bogati, prisvajajući tuđ novac, po navici) - mediji koje on kontroliše, i finansira upravo novcem opljačkanim od građana Srbije, nastavljaju sa besomučnom, svakodnevnom gebelsovskom propagandom protiv predsednika Aleksandra Vučića - saopštio je Zoran Đorđević.
Na onom Đilasovom, opskurnom i mržnjom prema Aleksandru Vučiću zadojenom portalčiću oglasio se, psovkom u naslovu i gomilom laži upakovanih u poltronske rečenice upućene Draganu Đilasu izvesni advokat i, kako sam kaže, član nečega što se zove "Pokret za preokret", rekao je član Predsedništva Srpske napredne stranke Zoran Đorđević
31.10.2021
14:07
- U tom medijskom linču, konstantnoj medijskoj torturi i hajci, kojoj je izložen predsednik Vučić i članovi njegove porodice, već mesecima se ne biraju ni reči ni sredstva, tako što se svakodnevno fabrikuju i plasiraju najgnusnije laži, ogavne uvrede i otvorene pretnje.
Mrziteljskoj kampanji, koju usmerava Đilasova patološka mržnja i frustriranost uspesima javnih politika koje predsednik Vučić oličava, priključili su se u Srbiji i svi oni kojima iz najrazličitijih razloga (najčešće iz ličnog interesa ili po nalogu inostranih centara moći od kojih primaju novac i naređenja, mada ima i onih kod kojih je to stvar patoloških poremećaja) smeta ubrzani i vrlo uspešni oporavak i napredak Srbije na svim poljima.
Takođe, u realizaciju projekta - Srušiti Vučića - aktivno učešće su uzeli i mediji, interesne grupe i pojedinci iz regiona, u čemu, očekivano, prednjače hrvatski i albanski mediji i tzv."nezavisni intelektualci i eksperti" iz tih sredina, u kojima Đilasova propagandna mašinerija redovno pronalazi zahvalne sagovornike, uvek spremne da pljunu na Srbiju i sve srpsko, a naročito na Aleksandra Vučića, jer znaju da im je on najveći protivnik i jedini političar koji će, dosledno i uporno, po svaku cenu, i svakom ličnom žrtvom ako je potrebno, braniti srpske državne i nacionalne interese.
Zbog svega toga, zbog tih sinhronizovanih, koordiniranih i jednovremenih napada, koji u kontinuitetu traju već mesecima, logično se nameće zaključak - da se radi o spolja naručenoj, osmišljenoj i usmeravanoj, dobro organizovanoj i skupo plaćenoj kampanji, koja za cilj ima rušenje Aleksandra Vučića, kao primarni zadatak, i zaustavljanje napretka Srbije, kao sekundarni, ali ne manje važan efekat.
To je činjenica i to se više ne može sakriti, iako se pokušava, kroz različite forme i formate, kao što je to, recimo, najnovija objava na onom Đilasovom opskurnom portalčiću (toj kofi pomija srpskog digitalnog novinarstva) koji, kobajagi, "samo prenosi" tekst iz jednog hrvatskog nedeljnika, koji se bavi aktuelnom političkom situacijom u Srbiji.
Tekst je, međutim, gotovo istovetan tekstovima koji se proizvode u Đilasovim medijima, u njemu se ponavljaju laži i izmišljotine koje su Đilasovi plaćenici plasirali u javnost, naravno sve pod plaštom "susedske brige" za "ljudska prava, demokratiju i građanske slobode u Srbiji". Prosto je dirljiva njihova briga za građane Srbije, naročito kada se ima u vidu koliki broj današnjih građana Srbije zapravo čine Srbi koji su iz Hrvatske proterani, pri čemu ne mislim na one Srbe iz Hrvatske, i njihove potomke, koji su živeli u NDH i koji pamte zločine u njoj počinjene.
Đilasu i njegovim medijima sve to ne smeta, naprotiv, oni tome posvećuju veliki prostor, oni promptno "samo prenose" (iste) laži, odnosno - laži koje su sami kreirali i kojima, zajedno sa svojim saborcima iz regiona sa kojima rade na rušenju Srbije, nastavljaju svoju mrziteljsku i štetočinsku kampanju protiv srpskih državnih i nacionalnih interesa. Stoga, takođe, nema mesta čuđenju ni zbog toga što je Dragan Đilas, "predstavljajući u SAD svoj program", više vremena posvetio tome da oblati, ponizi, uvredi i opanjka svoju državu i njene građane, naročito one koji žive na Kosovu i Metohiji, nego što je zaista obrazlagao šta je to za šta se on, u politici, ekonomiji, ili po bilo kom drugom pitanju, zalaže.
Doduše, i kako bi, a i šta da kaže, on - koji nema nikakvu ideju, ni plan, ni program, ni po jednom pitanju koje je od krucijalne važnosti za Srbiju i njene građane - ali zato ima, siguran sam, detaljan plan kako bi nastavio sa pljačkanjem Srbije i njenih građana, ako bi, kojim slučajem, kao nagradu od svojih inostranih mentora za učešće u projektu rušenja Vučića, bio vraćen na vlast - zaključuje Đorđević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ima Đilas politički program! Samo što je njegov "program" baziran na njegovom ličnom interesu i na interesu onih koji su spremni da skupljaju "mrvice" oko njega! E zato ima toliko "glasača", adekvatno svom programu! Zato se on bori za šiptarske i ustaške glasove jer zna da Srbi i normalni ljudi, bio koje vere i nacije da su, neće glasati za njega!
Nije se Djilas nadao da ce procureti u javnosti njegovo cmizdrenje i blacenje sopstvenog naroda, samo da bi mu neko obecao da ce ga ustoliciti u Srbiji kao predsednika.
Na onom Đilasovom, opskurnom i mržnjom prema Aleksandru Vučiću zadojenom portalčiću oglasio se, psovkom u naslovu i gomilom laži upakovanih u poltronske rečenice upućene Draganu Đilasu izvesni advokat i, kako sam kaže, član nečega što se zove "Pokret za preokret", rekao je član Predsedništva Srpske napredne stranke Zoran Đorđević
Ruska svemirska agencija Roskosmos potvrdila je planove za izgradnju elektrane na Mesecu do 2036. godine, čime Moskva jasno pokazuje ambiciju da pređe sa simboličnih misija na trajno i dugoročno prisustvo na Zemljinom prirodnom satelitu.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Veštačenje "fijat pande" kojom su, kako se sumnja, Dejan Dragijević i Srđan Janković udarili Danku Ilić u Banjskom polju, ključni je nalaz koji bi mogao da potvrdi ili opovrgne sumnje istražitelja i upravo on koči dalju istragu.
Suđenje za brutalno prebijanje Dejane Ć. (24)koje se dogodilo na njenom radnom mestu u kafiću u Beranama nastavljeno je danas saslušanjem njene sestre. Kako se saznaje, sestra nesrećne devojke ispričala je svoja saznanja a koja se odnose na njenu sestru i ponašanje okrivljenog Vasa R. (43).
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Pripadnici MUP-a u saradnji sa Poreskom policijom uhapsili su 32 osobe zbog sumnje da su kroz složenu prevarantsku šemu oštetili državni budžet za gotovo 390 miliona dinara. Osumnjičeni su navodno osnivali fiktivne firme i falsifikovali račune kako bi neopravdano ostvarivali povraćaj PDV-a, dok policija za tri osobe i dalje traga.
Vlada kancelara Fridriha Merca pokreće duboku reformu nemačke bezbednosne politike, omogućavajući Federalnoj obaveštajnoj službi (BND) prelazak sa klasičnog prikupljanja podataka na aktivne ofanzivne operacije u inostranstvu. Time se prvi put formalno otvara prostor za delovanje BND protiv protivnika u tzv. "sivoj zoni" sukoba.
Danas u Evropi postoji strana koja se zalaže za rat i strana koja se zalaže za mir, a trenutno je u prednosti ona koja zagovara rat, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban.
Kerolajn Livit, sekretarka za štampu Bele kuće i prva trudnica na toj funkciji u američkoj istoriji, objavila je da očekuje drugo dete u maju 2026. godine.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je uoči sastanka sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim da ukrajinski mirovni plan „nema nikakvu težinu“ bez njegove saglasnosti.
Gledaoci omiljene domaće serije "Igra sudbine" imaće priliku da u novogodišnjoj večeri pogledaju specijalnu epizodu u kojoj se pojavljuju glumci Nikola Pejaković i Predrag Vasić.
Supruga holivudske legende Brusa Vilisa, Ema Heming Vilis, objavila je potresan tekst o tome kako njihova porodica dočekuje praznike nakon teške dijagnoze glumca.
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Filip Đukić u filmu koji snimaju takmičari u "Eliti" glume zaljubljen par zbog čega su se i poljubili pred cimerima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar