• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Alo

12.11.2021

23:07

MOŽE LI PASTI NIŽE?! Milioner Đilas zakukao zbog kofera, pa tražio NADOKNADU ŠTETE od 50 evra! /FOTO/

Informer DN

Vesti

MOŽE LI PASTI NIŽE?! Milioner Đilas zakukao zbog kofera, pa tražio NADOKNADU ŠTETE od 50 evra! /FOTO/

Jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji doživeo je nervni slom kada je video da mu je kofer malo oštećen, pa je to odmah prijavio aerodromskoj Službi za usluge sa prtljagom i zahtevao da mu se nadoknadi šteta, prenosi dnevni list "Alo" u sutrašnjem štampanom izdanju

U povratku iz Vašingtona gde je blatio svoj narod, molio Amere da ga dovedu na vlast i pomognu mu da otme nove stotine miliona evra od drzave Srbije, šef tajkunske opozicije Dragan Đilas na beogradskom aerodromu napravio je skandal i šokirao putnike koji su se tu zatekli, prenosi dnevni list "Alo".

Kako prenosi ovaj dnevni list, neverovatna scena odigrala se pre par dana na mestu gde se uzima prtljag. Đilas, koji je jedan od najbogatijih ljudi u Srbiji i verovatno u regionu, doživeo je nervni slom kada je video da mu je kofer malo ulubljen, odnosno oštećen, pa je to odmah prijavio aerodromskoj Službi za usluge sa prtljagom i zahtevao da mu se nadoknadi šteta, posvedočili su naši izvori s lica mesta.

Putovanje u SAD

Đilas i Borko su išli u Ameriku da blate svoj narod i mole Amere da ih dovedu na vlast i pomognu im da otmu nove stotine miliona evra od države Srbije

- Ukoliko mu se usvoji reklamacija, može da dobije nekih pedesetak evra maksimalno jer je kofer samo malo oštećen. Desava se da se prtljag ulubi, meni se to dogodilo par puta, ali iako nisam milioner, nikada mi nije padalo na pamet da prijavljujem i bakćem se s papirologijom i dokazujem da mi je kofer oštećen u putu. Zaista je bila smešna scena. Borko Stefanović bio je s njim i podržao je šefa u nameri da se izbori za tih 50 evra - prenosi "Alo" reči njihovog sagovornika.

Foto: Printscreen/Alo

Naslovna strana lista "Alo"

O neviđenom uspehu koji su postigli na tom putu u SAD Đilas i Borko i dalje pričaju. Stefanović je gostujući na jednoj televiziji u četvrtak uveče rekao da su on i Đilas u Vašingtonu predstavljali većinski deo naroda.

- Pojasnite Borku da je na poslednjim izborima na kojima je učestvovao osvojio 0,94 odsto - bio je samo jedan od komentara građana na snimak tog gostovanja, prenosi "Alo".

Mediji su preneli da su Đilas i Stefanović išli u Vašington da lobiraju za SBB u sporu protiv države Srbije (i Telekoma Srbija) u pokušaju da dobiju političku podršku za arbitražu koja se u Vašingtonu vodi o ovom slučaju u kom traže više stotina miliona dolara odštete.

Poslanik SNS Aleksandar Marković zaključio je su da su Đilas i njegov glasnogovornik izgubili kontakt s realnošću.

- Da nije smešno, bilo bi tužno! Neverovatno je koliko neko, u ovom slučaju Borko Stefanović, moze da izgubi kontakt sa realnošću. Sva moguća istraživanja govore da njegova stranka i stranka njegovog gazde Dragana Đilasa može da računa jedva na prelazak smanjenog cenzusa od tri odsto, pa je urnebesno kada on govori o većinskoj Srbiji. Jos smešnije je kada Marinika, kao najodaniji Đilasov službenik, preti, najavljujući revanšizam kada se promeni vlast u Srbiji. Đilasovi radnici Marinika i Borko treba da imaju na umu nekoliko stvari: Vlast u Srbiji se dobija isključivo na izborima voljom naroda. Da bi dobili poverenje naroda, moraju da ponude konkretan politički program. Pošto politički program nemaju, čitava politika im se svodi na puku mržnju prema Vučiću. U tom smislu ne treba da čudi sto im gradani Srbije ne veruju i sto im je rejting očajan. Aprilski izbori će to i pokazati - zaključio je Marković za sutrašnje izdanje dnevnog lista "Alo".


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Društvo

Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar
Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar

U okviru akcije Armagedon uhapšeno je šest osoba zbog sumnje u krivično delo Prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju. Oni se sumnjiče da su se na društvenim mrežama i aplikacijama predstavljali kao devojčice i na taj način pribavljali fotografije dece koje su kasnije eksploatisali.

22.06.2026

11:27

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set