Đilasova perjanica Marinika Tepić koja koristi svaku priliku da Srbe proglasi za genocidan narod, objavila je sliku sa batinašem Draganom Milovanovićem Crnim, koji je u subotu u Šapcu krvnički pretukao bageristu Duška Prokića
29.11.2021
13:02
Dragan Milovanović Crni, đilasovski batinaš koji je pretukao nedužnog bageristu na putu kod Šapca, a koga sada Marinika i Lutovac proglašavaju za heroja - zaposlen je u firmi čiji su vlasnici Ljubiša Buha Čume i Naser Keljmendi!?
Kako saznajemo, Milovanović je formalno zaposlen u njihovoj firmi, koja se bavi iskopavanjem i prodajom šljunka, u februaru ove godine.
Duško je premlaćen samo zato što se svojim bagerom u radno vreme kretao po magistralnom putu, a onaj koji ga je pretukao sada se proglašava za junaka dok ga žuti sud pušta na slobodu!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
KAKVE JADNE IZJAVE DAJU I NJEGOVI ADVOKATI,ON JE NJIHOV HEROJ ALI U POLITICKOM SMISLU...VEROVATNO CE BITI U NEKOJ STRANCI I TO U GLAVNOM ODBORU.NADLEZNI ORGANI SU KRIVI JER SU POVUKLI POLICIJU SA ULICA.TREBA MU SUDJENJE EKSPRESNO ZAVRSITI I OSUDITI ZA OVAKVO HEROJSTVO A NE ZASTARI DELO.
Kaže ova, kao njega stiti cela opozicija , pa onda je naj..ao iz fundamenta , opozicije nema dovoljno ni za sirotinjsku svadbu , a ovaj njesre-tnik sam je sebe svrstao u potrošni materijal.
jest vas djilas utjerao u misju rupu i svaki dan tonete sve dublje i dublje.pricate o novim mostovima i kilometrima autoputeva.sta vam to vredi kad dodje jedna marinika i most je blokiran.
pa drzavo gdje si ti...probudi se....!!!
Ovaj pošteni radnik bagerista je samo radio svoj posao čak i nije vozio brzo bager umesto da se sklone da čovek može pošteno za hleb da zaradi oni ga provociraju da ih izgazi i onda ga biju što on nastavlja da vozi preko njih to je najcrnji fažutizam
Pa nije džabe Čume radio revitalizaciju autoputeva i pristupne puteve za onaj most kod Beške i pri tome zaradio preko 200 miliona evra... a ko zna šta bi još radio da mu neko nije digao uvazduh onu njegovu firmu, Defence Road, sa sve mašinama od 50 miliona evra.
Ево, народе, ко Ти се препоручује, тера те на силу да гласаш за њих! Добро знају да песниче, да истерују очи недужним људима, да онемогућују слободу кретања, да отимају паре од народа, да се друже с криминалцима, да пуне џепове Рокфелеровим, Сорошевим и иним парама, да разарају Србију, да газе по српском имену и поносу, да нас, по сваку цену, прогласе геноцидним народом, да нам отимају Космет, да нам отцепљују Војводину, да мрзе српски народ из дна душе, да Србе прекодринске баце на ноге муџахединима и исламским фундаменталистима, да... Њихове "квалитете и добре намере" према свему што носи дух српства, тешко је и побројати...Па, народе добри, ако Ти овакав олош одговара...
Želimo Srbiju koja je bezbedna za nas i našu decu! Ne želimo tajkune koji će ići i redom nas napadati jer nemamo isto mišljenje kao oni.
Stop nasilju! Pravda za Dušana Prokića!
Mariniki je nasilnik heroj???
Onda neka Marinika lepo pod ruku sa svim svojim šefovima i dilerima i ko zna sa kim sve još, pa iza rešetaka, jer im je to prirodno stanište!!
Pa naravno da je sve povezano, sve je to Djilas sa Marinikom do tancina smislio. Ljubomorni su na rad predsednika Vucica. I zato koriste ljude kako bi dosli do nekih poena, i Djilas i Marinika su osobe bez obraza.
Đilasova perjanica Marinika Tepić koja koristi svaku priliku da Srbe proglasi za genocidan narod, objavila je sliku sa batinašem Draganom Milovanovićem Crnim, koji je u subotu u Šapcu krvnički pretukao bageristu Duška Prokića
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Voditeljka Jovana Jeremić pronašla je sreću u ljubavi s bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, a sve zahvaljujući zajedničkim prijatelju koji ih je spojio.
Rijaliti učesnica Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, otkrila je razlog raskida cimera iz Bele kuće Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar