Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas, na sastanku sa predstavnicima Priboja i privrednicima tog grada, da postoji nešto što se ne može pobediti radom, a to je kada su emocije zatrovane, kada se jedni drugima obraćamo sa "četnici", "đikani"," balije", i slično, jer kada se tako obraćamo tu,kako kaže, sreće nema
- Izuzetno srećan i ponosan što sam u ovom predivnom manastiru mnogo toga naučio o srpskoj istoriji i duhovnosti - napisao je Vučić.
Foto: Informer
Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Priboj gde će sastao sa predstavnicima lokalne samouprave, političkih partija, privrednicima i predstavnicima obe verske zajednice u tom gradu.
Predsednik je obišao fabrike "Flex Academy d.o.o" i "Inmold", a zatim se u Domu kulture "Pivo Karamatijević" sastao sa predstavnicima lokalne samouprave, političkih partija, privrednicima i predstavnicima obe verske zajednice u Priboju.
Potom je obišao Hasan-aginu džamiju, gde je razgovarao sa efendijom Harunom Eminagićem i građanima Priboja.
Predsednik je odlaskom u Priboj praktično odgovorio na poziv koji su mu uputili predstavnici lokalne samouprave u tom gradu, predsednik opštine Lazar Rvović i sve tri bošnjačke stranke koje participiraju u vlasti, kao i predstavnici Islamske zajednice, da dođe u njihov grad, kako bi zajednički ulili poverenje Bošnjacima i potvrdili još jednom da je Srbija i njihova država.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jelena
pre 4 godine
Vučić obilazi svaki deo Srbije od kad je predsednik, ne postoji mesto koje nije obišao i na tome mu mnogi mogu pozavideti
Toliko predivnih mesta, toliko svetinja ima na teritoriji Srbije ,da ljudi nebi smeli sebi da dozvole ni da pomisle ruzno o drugoj veri,a kamoli da se međusobno vređamo!
Srbija je zemlja kojoj su preci u amanet ostavili svetski priznatu kulturnu bastinu, nazalost to cesto zaboravljamo...Lepo je kad se istaknu prave vrednosti... Treba negovati tu praksu
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas, na sastanku sa predstavnicima Priboja i privrednicima tog grada, da postoji nešto što se ne može pobediti radom, a to je kada su emocije zatrovane, kada se jedni drugima obraćamo sa "četnici", "đikani"," balije", i slično, jer kada se tako obraćamo tu,kako kaže, sreće nema
Beskrajno poštovanje među narodima koji čine Rusiju bilo je ključno za nastanak i očuvanje multinacionalne države, izjavio je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, obraćajući se na svečanosti povodom početka Godine jedinstva naroda.
Jelena Zorić, novinarka tajkunskog Vremena, stavila je tačku na pokušaje hejterskih medija da zaplenu pet tona marihuane u Konjuhu povežu sa lažnom aferom Jovanjica.
Aleksandar Miljević, koji je eliminisan iz Exatlona, osudio je postupak Jovana Radulovića Jodžira, koji je tokom sinoćne borbe tražio da se igra, sa Jovanom Ikićem, ponovi.
Marko Nikolić i Nemanja Radovanović nasamo su pričali o sukobu Amele Zonai i Sanje Kalinović i doneli su zaključak da ih je Aleksa Erski namerno zavadio.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Kinezi uvode zabranu skrivenih ručki na vratima električnih automobila i time zadaju ozbiljan udarac dizajnu koji je uveo Ilon Mask. Kako navode, odluku su doneli iz bezbedonosnih razloga.
Prema podacima Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut", svaka peta osoba u Srbiji je gojazna, dok svaka treća ima prekomernu telesnu masu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa rukovodstvom naftne kompanije ADNOK iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Omarom Al Suvaidijem i Naserom Al Muhairijem, o budućoj saradnji u naftnom sektoru Srbije.
U nastavku akcije na suzbijanju distribucije droge, UKP, PU za grad Novi Sad i Više javno tužilaštvo u Beogradu uhapsili su u Surčinu više osoba i zaplenili više od 80 kilograma droge, kao i dva automobila i veću količina novca za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.
Grupa Aleksandra Aleksića, poznatog pod nadimkom Kravica, duži vremenski period sprovodila je brutalno reketiranje vlasnika restorana i firmi, koristeći pretnje smrću, ucene i zastrašivanje kao osnovni metod pritiska.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije Policijske uprave za grad Beograd, u saradnji sa Trećim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su L. M. (22) zbog sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti u saizvršilaštvu.
Bankarska službenica D. I. uhapšena je danas u Novom Sadu zbog sumnje da sa računa svojih klijenata neovlašćeno prebacivala novac na svoj bankovni račun i tako pokrala više od 10 miliona dinara.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je državljanin Crne Gore Vukašin M. (20) zbog sumnje da je 30. januara u ulici Ratka Mitrovića, na Čukarici, na podmukao način pokušao da liši života oštećenog D.S. i jer je neovlašćeno nosio pištolj sa pripadajućom municijom, za čije nabavljanje i držanje nije imao odobrenje nadležnog organa.
Kineski naučnici saopštili su da su razvili kompaktno mikrotalasno oružje ultra visoke snage, za koje tvrde da može da utiče na rad satelita sistema Starlink u niskoj Zemljinoj orbiti, prenosi "South China Morning Post".
Američki predsednik Donald Tramp javno je danas podržao mađarskog premijera Viktora Orbana pred parlamentarne izbore u Mađarskoj, zakazane za 12. april, poručivši da je reč o „zaista snažnom i moćnom lideru“ koji ima njegovu punu podršku.
Ukrajina, koju je Rusija spremna da vidi kao susednu državu, mora imati neutralan status i biti dobronamerna, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov u intervjuu Riku Sančezu za televiziju RT, povodom Dana diplomatskog radnika.
Retka fotografija kompletne glumačke ekipe iz osmog nastavka serijala "Lude godine" probudila je snažnu nostalgiju i oduševljenje među fanovima, vraćajući u fokus kultnu "Drugu Žikinu dinastiju" i legende domaćeg filma.
Popularna pevačica Adison Rej nastupala je na dodeli Gremi nagrada i iiako joj je nagrada izmakla, ipak je ostala upamćena, i to po nastupu u pelenama.
Talula Bankhed, jedna od najskandaloznijih zvezda zlatnog doba Holivuda, vodila je krajnje razuzdan život, a brojne veze sa muškarcima i ženama, zavisnost od alkohola i cigareta, kao i polne bolesti, dovele su do toga da sa samo 31 godinom ostane bez materice.
Pevačica Jelena Karleuša našla se na teškim mukama kada je u igrici Informera morala da otkrije šta joj prvo pada na pamet kada čuje određene pojmove ili imena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar