• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

14.02.2022

22:55

ZAHTEVAMO DA SE NAPADAČ OTKRIJE I SANKCIONIŠE! Kancelarija za KiM reagovala na novi NAPAD NA SRPSKU DECU!

Kancelarija za KiM

Vesti

ZAHTEVAMO DA SE NAPADAČ OTKRIJE I SANKCIONIŠE! Kancelarija za KiM reagovala na novi NAPAD NA SRPSKU DECU!

Podeli vest

Večerašnji napad izazvao je ogromnu strepnju među preostalim Srbima u Starom Gracku, u kom nikada nisu zarasle rane nakon stravičnog masakra 14 žetelaca.

Kancelarija za Kosovo i Metohiju o ovom incidentu obavestiće i specijalnog izaslanika EU Miroslava Lajčaka. 

Zahtevamo da se napadač otkrije u najkraćem mogućem roku i adekvatno sankcioniše, jer samo to može donekle umiriti Srbe koji su ostali da žive u ovom mučeničkom mestu. 

Narastajući talas nasilja prema Srbima i srpskim svetinjama na KiM u direktnoj je vezi sa antisrpskom retorikom i antisrpskim delovanjem vlasti u Prištini i krajnje je vreme da međunarodna zajednica takvom delovanju i albanskim ekstremistima stane na put.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Više od 50.000 rezervacija: Počela prodaja jeftinih avio karti
Društvo

Više od 50.000 rezervacija: Počela prodaja jeftinih avio karti

Avio-kompanija Er Srbija od 2. do 8. februara organizuje veliku promotivnu akciju, u okviru koje putnicima nudi povoljnije uslove za putovanja ka svim destinacijama iz svoje mreže, saopštio je nacionalni avio-prevoznik. Već prvog dana promocije urađeno je više od 50.000 rezervacija.

03.02.2026

16:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set