Ustaše Vučića ne mrze zato što je Srbin, već zato što je Srbin koji je ojačao Srbiju i zato što brine o svim Srbima!
Podeli vest
Ministar policije i lider Pokreta socijalista Aleksandar Vulin odgovorio hrvatskom evroposlaniku: "Ustaše Vučića ne mrze zato što je Srbin, već zato što je Srbin koji se ne izvinjava i zato što je Srbin koji je ojačao Srbiju i zato što brine o svim Srbima"
Sporazum između Ministarstva unutrašnjih poslova i Ministarstva odbrane, kojim će biti omogućeno školovanje pilotskog kadra za potrebe Helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova na Vojnoj akademiji Univerziteta odbrane na studijskom programu Vojno vazduhoplovstvo potpisan je danas u Beogradu
28.02.2022
13:57
"Kada ustaša Fred Matić napadne Vučića, ja znam da nema boljeg dokaza ispravnosti politike Aleksandra Vučića i potvrde njegovog antifašizma.
Gde se ustaša pronašao u izjavama Aleksandra Vučića, pa je morao da se oglasi i pozove na ubijanje Rusa, kao što se sa setom seća ubijanja Srba, ne znam, ali znam da ustaše Vučića ne mrze zato što je Srbin, već zato što je Srbin koji se ne izvinjava i zato što je Srbin koji je ojačao Srbiju i zato što brine o Srbima gde god da žive, pa ne može da se ponovi ni "Oluja", ni Jasenovac. Ako u Evropskom parlamentu ima još ustaša kakav je Matić, treba da se zapitamo da li želimo da budemo u istom domu sa njima.
Ideja Evropske unije je jedno, a sedeti sa ustašama nešto sasvim drugo", odgovorio je ministar unutrašnjih poslova i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin hrvatskom evroposlaniku Predragu Fredu Matiću, koji je izneo niz laži i uvreda na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića nazvavši ga "ludakom sličnom Putinu".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sa nacistima nikada i nigde. To je princip svakog čoveka u Srbiji. I svakog Srbina. Ja sam pravoslavna Srpkinja i dok ustaše ili bilo koji naslednik nacizma u bilo kojoj formi sprovodi politiku ili deluje u javnosti na takav način, u bilo kojoj instituciji, uključujući EU institucije, ne treba se sa njima družiti. Prvo da se pročiste iznutra, . Da denacifikuju sopstvene redove. Čovek može da bude i ateista i komunista, ali nacista, to je horor koji niko i nikada sebi ne sme da dozvoli.
Vucic je fašista i nije ojacao Srbiju vec je vuce u propast sto cete ubrzo i vidjeti. A Hrvati ga mrze jer je smrdljivi zlocinac koji je sijao smrt po Hrvatskoj a zatim prvi pobjegao iz nje!
Mislio sam da je bar srpski narod malo pametniji, ali sad vidim da ste odavno dotakli dno kolektivno. Neka vam je sa srećom susjedi, trebaće vam, jer ko zna gdje vas ovi luđaci vode.
Tako je Vuline. Voli nas Srbe jer izvlači pare od nas sa svojom Elitom. Od koga bi drugog mogao nego od svog naroda. Vučić nije Srbija, narod je Srbija a ona je ogorčena na svog predsednika.
Svi koji ne vole Vucica, ne vole ga zbog nesposobnosti da budu kao on. Ne vole ga jer nisu uspesni i jer su ljubomorni. Ovoliko koliko je Vucic uradio za Srbiju niko nikad uradio nije!
Sporazum između Ministarstva unutrašnjih poslova i Ministarstva odbrane, kojim će biti omogućeno školovanje pilotskog kadra za potrebe Helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova na Vojnoj akademiji Univerziteta odbrane na studijskom programu Vojno vazduhoplovstvo potpisan je danas u Beogradu
Poznati biznismen Branko Babić, koji je poslednjih meseci ozbiljno nagazio blokadere i zadao im velike muke na društvenim mrežama jer razobličava njihove laži, ali i namere u rušenju Srbije, ponovo je na duhoviti način opleo po nekadašnjem košarkašu, a sada zgubidanu broj jedan Vladimiru Štimcu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević reagovao je na deo emisije Dan uživo na tajkunskoj N1 u kom su, verovali ili ne, voditeljka i njen sagovornik potvrdili najavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna 2026. godina biti najbolja za našu zemlju.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na društvenim mrežama osvanula je objava korisnika koji je upozorio potrošače na Glovo, jer mu je nakon porudžbine novac sa računa skinut čak tri puta, iako je trebalo samo jednom.
Bivši sudija Osnovnog suda u Prištini, sada „ugledni“ advokat, Tom Gaši, izazvao je objavom na Fejsbuku veliko uznemerienje srpskog naroda
na Kosovu i Metohij
Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.
Kuća u Čačku, u kojoj se rano jutros dogodio stravičan zločin, kada je, kako se sumnja, sin zaklao oca i majku, a potom presudio i sebi nožem, kao da je ukleta, pričaju komšije.
Josip Oršuš (40), koga je policija tražila nakon ubistva i ranjavanja u naselju Sitnice na severu Hrvatske, uhapšen je u Sloveniji, saopštila je lokalna policija.
Američki ambasador pri NATO Metju Vitaker poručio je da ne veruje da Rusija ima nameru da napadne Alijansu, ocenivši da su šanse za takav scenario „vrlo male“.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Poznati kulinarski portal TasteAtlas svake godine objavljuje listu 100 najukusnijih svetskih kuhinja. Lista će obradovati sve gurmane, a srpska gastronomija zauzela je visoko mesto i zaista imamo razloga za ponos.
Zdravija, ali jednako ukusna, posna ruska salata predstavlja savršen spoj jednostavnih, ali složenih ukusa, čineći je nezaobilaznim delom svakog slavskog stola.
Brižit Makron, koja je godinama verna mirnim, neutralnim nijansama, ovoga puta odlučila je da unese malo drame u svoj izgled i time iznenadila i javnost i modne komentatore.
U najnovijoj epizodi podkasta "Na krilima zmaja" kraljica narodne muzike Lepa Lukić u svojoj ispovesti otkrila je do sada nepoznate detalje razvoda koji trajao neverovatnih sedam godina!
Pevačica Vesna Zmijanac juče je primljena u Urgentni centar, jer joj je utrnula cela leva strana, a sada leži na koronarnom odeljenju zbog problema sa pritiskom.
Pevač Slobodan Cobe Batjarević ispričao je detalje incidenta koji se dogodio njegovoj koleginici Katarini Živković, kada je obezbeđenje jurilo po kazinu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar