HRVATSKI MEDIJI OTKRILI NAJVEĆU TAJNU! General iz Oluje Damir Krstičević i Zdravko Ponoš jako BLISKI PRIJATELJI, pobeda NATO PONOŠA Hrvatima prioritet!
Podeli vest
Dugo skrivana, najveća tajna, Zdravka Ponoša otkrivena je. Hrvatski mediji su došli do saznanja da je opozicioni predsednički kandidat veoma blizak brijatelj s generalom iz Oluje Damirom Krstičevićem
Đilasov kandidat za predsednika Srbije Zdravko Ponoš, kako otkrivaju hrvatski mediji, veliki je prijatelj sa hrvatskim generalom iz "Oluje" Damirom Krstičevićem.
Đilasov kandidat na predstojećim predsedničkim izborima, NATO general Zdravko Ponoš ne bira sredstva u svojoj prljavoj borbi za vlast
21.03.2022
10:41
Krstičević je često u tamošnjim medijima davao intervjue i izjave šta je za njega bila "Oluja" i kako je on sprečio "Veliku Srbiju".
Krstičević je u martu 2014. godine u velikom intervjuu za hrvatski sajt "4brigada" istakao da je "Oluja" trn u oku svih onih koji su sanjali "Veliku Srbiju".
Foto: Printscreen
Damir Krstičević o operaciji "Oluja"
- Očigledno je da je operacija "Oluja" trn u oku svih onih koji su sanjali veliku Srbiju, a činjenica je da se po svojoj nameni, ciljevima i načinu sprovođenja ni na koji način ne može uporediti ni sa jednom operacijom agresorskih snaga - rekao je u tom intervjuu Krstičević.
On je tada "Oluju" nazvao oslobodilačkom operacijom.
- Ona je značila konačno oslobođenje Republike Hrvatske i kraj rata - poručio je tada.
Ponođšev prijatelj je očigledno istaknuti Srbomrzac, a o tome i svedoče fotografije sa ratišta na kojima se on vidi u društvu Franje Tuđmana i Gotovine.
Foto: Printscreen
Krstičević sa Tuđmanom i Gotovinom
Operacija "Oluja" nije jedina u kojoj je učestvovao Krstičević, on je bio učesnik i operacije "Maslenica".
Za one koji ne znaju, operacija "Maslenica" je planirana i organizovana serija napada na srpska sela na području Ravnih Kotara koje su sproveli pripadnici hrvatske vojske sa ciljem da etnički očiste ovaj prosotor od srpskog stanovništva.
Foto: Printscreen
Damir Krstičević
U ovoj akciji u kojoj je učestvovao general Krstičević ubijeno je i nestalo 348 civila i vojnika, a među njima 40 žena i četvoro dece.
U hrvatskim logorima, ali i u kućama silovano je najmanje 50 žena i devojčica srpske nacionalnosti.
Sa područja Ravnih kotara, koje su u ovoj akciji delimično zauzele hrvatske snage (nekoliko desetina km²), ukupno je prognano oko 10.000 stanovnika srpske nacionalnosti.
Dakle, Krstičević, koji je vršio najveće zločine nad Srbima, i dan danas se druži sa Ponošom, a sve to prenose i hrvatski mediji.
Foto: Printscreen
Današnji tekst hrvatskih medija
Ono što je veoma interesantno, Krstičević je dobar prijatelj sa nekadašnjom gradonačelnicom Knina Josipom Rimac koja je uhapšena zbog velikih malverzacija, lopovluka i korupcije i dnaas je u zatvoru.
Vidimo da sa obe strane ovog velikog prijateljstva ima sklonosti ka korpuciji, pošto je Ponoš Đilasov prijatelj i kandidat, a i sami znamo da je Đilas zgrnuo 619 miliona evra dok je bio na vlasti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
O tih 600 miliona evra koje spominjete vec dve
godine ?! Kad ce mo da vidimo neke dokaze o tome?!
U pocetku verovao sam toj vasoj ne proverenoj i ne dokazanoj informaciji koju provlacite vec dve godine po medijima a da ni jednog dokaza nemate?!
Vrlo kontraproduktivno jer svi oni koji su vam poverovali ispocetka ne veruju vam vise?! Jednostavno onaj ko ukrade toliki novac treba da zavrsi u zatvoru?!
Shvatio sam da svi od reda lazete! Zato vise niti glasam niti me interesuje koji novi lazov je dosao na mesto starog lazova!
Jao koliko ste jadni,jos ce te umontirati da se grlio sa Klintonom,Bler mu bio savetnik a Šreder pocasni gost na mitingu,zvala sto ne smete da pustite komentar ali kuci kad se pogledas u ogledalo ne vidis coveka nego SNS roba.
Pominju li negde onog hrvatskog brigadira Eda Bakareca, zapov(j)ednika 106.brigade hrvatske vojske? Edo Bakarec je sa svojim crnokošuljašima „oslobodio" Osijek, Tenje i okolinu od Srba.
Edo Bakarec je sigurno ponosan na Ponoša ?
Smradina izdajnička !!! Crko da bog da u najvećim mukama !!! Da bog da mu se seme zatrlo izdajničko !!! Još malo pa će se saznati da su on i Haradinaj rođena braća !!!
Rat u Iranu već pogađa britansku ekonomiju, a građani bi mogli da promene kupovne navike i planove za odmor ukoliko kriza potraje, izjavio je britanski premijer Kir Starmer.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
U Srbiji će u danas, nakon hladnog jutra, tokom dana na severu biti umereno oblačno, dok će u ostalom delu zemlje preovladavati pretežno sunčano i toplo vreme.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Evropska unija mogla bi da uvede sankcije izraelskim kompanijama zbog isporuka ruskog žita za koje se sumnja da potiče sa bivših ukrajinskih teritorija, piše izraelski Harec.
Sjedinjene Američke Države neće dozvoliti Iranu da zadrži kontrolu nad Ormuskim moreuzom i da prolazak brodova kroz taj strateški pomorski pravac pretvori u instrument pritiska, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Ruska vojska počela je bočni obuhvat Konstantinovke, nastavljajući napredovanje na tom delu fronta i vodeći borbe u gradu i na njegovim prilazima, navode ruski vojni izvori.
Umesto jakih hemikalija, postoje jednostavna prirodna rešenja koja mogu da oteraju mrave i spreče da se ponovo pojave. Ključ je u mirisima koje mravi ne podnose.
Ovi mafini su idealni za brz doručak, užinu za školu ili slatki zalogaj uz jutarnju kafu, a toliko ukusni da će nestati pre nego što stignu da se ohlade.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar