• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

30.03.2022

11:12

NEMAČKA U PANICI, TRAŽE SMANJENJE POTROŠNJE GASA! U Srbiji situacija MNOGO BOLJA, Vučić to ni od koga ne traži JER SU NAŠE REZERVE PUNE!

AP/Photo

Vesti

NEMAČKA U PANICI, TRAŽE SMANJENJE POTROŠNJE GASA! U Srbiji situacija MNOGO BOLJA, Vučić to ni od koga ne traži JER SU NAŠE REZERVE PUNE!

Podeli vest

Nemačka je danas obavestila javnost o mogućoj vanrednoj situaciji u snabdevanju gasom, navodeći da je cilj mere "ranog upozorenja" da se svi pripreme za rizik od prekida ili obustavljanja dotoka prirodnog gasa iz Rusije. Takođe, ministar ekonomije Robert Habek je pozvao stanovništvo i kompanije da smanje potrošnju, navodeći da je "svaki kilovat-sat bitan"

Nemačka Vlada traži od svojih građana da pokušaju da smanje potrošnju gasa zbog rata u Ukrajini. Dok u jednoj od najrazvijenijih zemalja Evrope, Vlada apeluje na građane da štede, predsednik Aleksandar Vučić svakodnevno govori građanima Srbije da ne strahuju jer naša država ima dovoljno rezervi.

Ministar ekonomije Robert Habek je pozvao stanovništvo i kompanije da smanje potrošnju, navodeći da je "svaki kilovat-sat bitan".

Kada pogledamo stanje u našoj državi, predsednik Aleksandar Vučić ni od koga ne traži da smanji potrošnju. 

U Srbiji mesta za takav strah nema. Rezerve gasa su popunjene. Predsednik Aleksandar Vučić nikada nije tražio od građana Srbije da smanje potrošnju gasa, niti da ograniče potrošnju bilo kog energenta niti bilo koje namirnice.

Foto: printscreen



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set