Možete li da zamislite šta bi bilo da je sada Đilas na vlasti? Bio bi haos - pritisaka će biti i sa jedne i sa druge strane, ali Vučić zna šta radi i brine o građanima!
Glvni i odgovorni urednik dnevnog lista "Informer" Dragan J. Vučićević gostujući u Jutarnjem programu na TV Hepi pričao je o susretu Aleksandra Vučića i pomoćnice državnog sekretara SAD za Evropu i Aziju Karen Donfrid, ali i o rusko-ukrajinskoj krizi i vlasti u Srbiji
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se juče sa pomoćnicom državnog sekretara SAD za Evropu i Aziju Karen Donfrid.
Oni su razgovarali o bilateralnim odnosima, evropskim integracijama Srbije, dijalogu Beograda i Prištine, kao i o drugim aktuelnim geopolitičkim pitanjima.
O ovom susretu govorio je glavni i odgovorni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević.
Foto: Printscreen TV Hepi
- Ljudi su najavljivali svašta, ovo je dan D, sad će da dođe pa će da nam kaže da moramo da uvedemo sankcije. Ne, taj razgovor je bio daleko od toga. To je bio razgovor partnera, da li će se pritisci nastavljati hoće, da li su ti pritisci strašni, jesu. Pritisci su i sa istoka i sa zapada. Nisu oni označeni samo sa jedne strane. Od nas sada očekuju da mi vodimo tuđe ratove. Mi brinemo za sebe i za naše građane. Mislim da su mnogi od onih koji su 3. aprila glasali protiv Vučića shvatili da je mnogo dobro što je Vučić ostao - objasnio je Vučićević.
Glavni urednik Informera zapitao se šta bi se desilo da je slučajno nakon izbora 3. aprila na vlast došao Dragan Đilas ili Zdravko Ponoš.
Foto: Printscreen TV Hepi
- Možete li da zamislite da je sada na vlasti Dragan Đilas, ili ne daj Bože NATO Ponoš, da li bi tu bilo bilo kakve politike ili haosa. Ja sam siguran da bi bilo haosa. Predsednik Vučić vodi odličnu i odlučnu politiku i mislim da je većina građana Srbije srećna što je ostao na čelu države. Mi plaćamo najbolju moguću cenu zbog rata na istoku. Ovo je sukob Rusije i NATO pakta. Taj rat je veliki probelm što i jdna i druga strana hoće pobedu.
Glavni i odgovorni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević, rekao je, govoreći o ponovoljenim izborima i novoj ubedljivoj pobedi SNS, da je lista "Zajedno možemo sve" osvojila 45 odsto više glasova nego 3. aprila
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni i odgovorni urednik dnevnog lista Informer Dragan J. Vučićević, rekao je, govoreći o ponovoljenim izborima i novoj ubedljivoj pobedi SNS, da je lista "Zajedno možemo sve" osvojila 45 odsto više glasova nego 3. aprila
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u zvaničnoj poseti Narodnoj Republici Kini od 24. do 28. maja 2026. godine, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Francuski vojni stručnjaci koji su, prema tvrdnjama proruskih izvora, pomagali Ukrajincima u radu sa dalekometnim dronovima našli su se na meti snažnog noćnog udara u Odesi, izvedenog između 17. i 18. maja.
Na 1.200 metara nadmorske visine Tare nalazi se zaravan i zaseok nazvan Sekulić, u kome dobronamerni mogu pronaći mir i potpuni odmor, a neki i mesto večnog počinka.
Sada pokojni "škaljarac" iz Herceg Novog, Goran Vlaović - Goro tokom 2020. godine sa osobom čiji identitet još nije utvrđen, formirao je kriminalnu organizaciju koja je prošvecovala oko dve tone kokaina. Ekipi je pripadao i Radomir Boban Baćović, a sada je crnogorsko Specijalno državno tužilaštvo formiralo slučaj i sprovodi se kriminalistička istraga.
U subotu uveče u Drnišu Kristijan Aleksić, već osuđivan zbog raznih zločina, upucao je Luku M. (19), nakon čega je pobegao. Ubrzo nakon zločina je i uhapšen, a sada na svetlost izlazi njegova jeziva kriminalna istorija.
Nišlija S.K. zatražio je najstrožu kaznu za Lj.P. (74) iz okoline Žitorađe koji je osumnjičen za obljubu nad njegovom ćerkom (12), devojčicom sa posebnim potrebama. Zahvaljujući brzoj reakciji roditelja i osoblja hotela, incident je prošao bez posledica po devojčicu, ali njen otac čvrsto stoji iza toga da ovaj zločin ne sme proći nekažnjeno.
Velika Britanija dozvolila je uvoz dizela i avionskog goriva proizvedenih od ruske sirove nafte u trećim zemljama, pokazuje nova opšta trgovinska licenca britanske vlade koja stupa na snagu 20. maja.
Američki Senat napravio je prvi ozbiljan rez prema ratnoj politici Donalda Trampa i izglasao nastavak procedure za rezoluciju kojom se predsedniku ograničava mogućnost da samostalno vodi vojne operacije protiv Irana bez odobrenja Kongresa.
Američko Ministarstvo pravde sprema se da otvori jedan od najosetljivijih dosijea u odnosima Vašingtona i Havane — obaranje dva aviona kubanskih emigranata iznad Floridskog moreuza 1996. godine, što bi dalo mogućnost vlastima u SAD da gone Raula Kastra, nekadašnjeg predsednika Kube.
Pentagon sprema smanjenje američkih snaga i vojne opreme koje bi NATO mogao da koristi ako izbije velika kriza u Evropi, objavio je Rojters, pozivajući se na izvore upoznate sa planovima administracije Donalda Trampa.
U velikoj sali mts Dvorane održana je svečana premijera filma "Sveti Mojsije Crni", novog ostvarenja rediteljke Jelena Popović, koja je nakon uspeha filma "Božiji čovek" publici predstavila još jednu snažnu i duhovno inspirativnu priču o veri, iskupljenju i mogućnosti čovekove promene.
Legendarna Katinkina kuća na Dedinju bila je mesto snimanja kultnih ostvarenja poput "Srećnih ljudi", "Žikine dinastije" i filma "Davitelj protiv davitelja".
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Kolač sa jabukama i pudingom je toliko ukusan da zaista može da prođe kao najfinija lagana torta. Najvažnije je što ne treba da se peče, pa je priprema krajnje jednostvna.
Ako vam je sigurnost važan kriterijum pri izboru destinacije za odmor, najnovije istraživanje kompanije Berkshire Hathaway Travel Protection otkriva devet najbezbednijih zemalja za putovanja.
X je uveo novi podsticaj kako bi podstakao korisnike da plate verifikaciju na platformi, ali je to izazvalo nezadovoljstvo među dugogodišnjim korisnicima.
Brenina i Bobina "svadba decenije" i dalje budi pažnju, a njihovom braku kumovao je najbogatiji čovek iz sveta sporta čija je biografija isplivala sada.
Vest da je Sloba Vasić završio na lečenju u klinici "Dr Laza Lazarević" pogodila je Srbe, a komšije su sada otkrile koliko je pevač problematičan kad popije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar