• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

17.05.2022

22:53

ŠARL MIŠEL U ČETVRTAK U BEOGRADU! Sastanak sa Vučićem na početku balkanske turneje!

instagram/buducnostsrbijeav

Vesti

ŠARL MIŠEL U ČETVRTAK U BEOGRADU! Sastanak sa Vučićem na početku balkanske turneje!

Predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel boraviće u četvrtak, 19. maja u zvaničnoj poseti Beogradu, gde će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, potvrđeno je Tanjugu u Briselu

Posetom Srbiji Mišel će otpočeti balkansku turneju, tokom koje će 20. maja iz Beograda otputovati Albaniju, a zatim i u BiH, gde će biti do 21. maja.

Predsednik Vučić najavio je tokom posete Briselu da u narednim danima predstoje značajne posete zvaničnika EU Srbiji tokom kojih će se razgovarti o daljem napretku Srbije na putu evrointegracija.
 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji
Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.

29.06.2026

22:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set