• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

09.07.2022

16:04

Torbica PS: Lično ću povesti raspravu i u parlamentu i u srpskoj javnosti o tome kako je moguće da se pokreti i stranke direktno finansirani iz inostranih fondova kandiduju na izborima u Srbiji

Vesti

Torbica PS: Lično ću povesti raspravu i u parlamentu i u srpskoj javnosti o tome kako je moguće da se pokreti i stranke direktno finansirani iz inostranih fondova kandiduju na izborima u Srbiji

Podeli vest

Kao narodni poslanik Pokreta socijalista koji sprovodi politiku Aleksandra Vulina i Aleksandra Vučića kojima su interesi Srbije i srpskog naroda na prvom mestu, lično ću povesti raspravu i u parlamentu i u srpskoj javnosti o tome kako je moguće da se pokreti i stranke direktno finansirani iz inostranih fondova kandiduju na izborima u Srbiji, rekao je potpredsednik Pokreta socijalista i narodni poslanik Bojan Torbica

- Zašto se pokret finansiran direktno iz Nemačke ne kandiduje na izborima u Nemačkoj? 

U "Ne davimo Beograd" uloženi su milioni iz inostranstva, nekada su žuta patka, nekada su lažni ekolozi, zavisi kako im stranci narede, ali mržnja prema Srbiji i Srbima je uvek ista i uvek prisutna. 
Da imaju imalo časti i dostojanstva kao što nemaju, na izbore bi izašli u Nemačku, tamo odakle se i finansiraju, pa da u Bundestagu potežu pitanja oko ustavnosti zakona i uredbi kao politički predstavnici nemačkih Zelenih i Viole fon Kramon, kao što i jesu - kaže Torbica.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
novinari iz ANUSa

pre 3 godine

U pravu je! Istražiti kako crnogorska mafija preko Rošavog glavoseče i prestolonaslednika Danila utiče na politička zbivanja u Srbiji. Uključiti EUROPOL i INTERPOL u istragu obavezno!!

Društvo

Oglasio se RGZ: Tiče se zakona "Svoj na svome"
Društvo

Oglasio se RGZ: Tiče se zakona "Svoj na svome"

Za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima, nazvanom "Svoj na svome", do nedelje, 28. decembra u 19 časova stigle su 455.353 prijave.

29.12.2025

22:00

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Kako mu fotelja izmiče, tako sve više laže: Strah Zelenskog od gubitka vlasti je jeziv - Neverovatno šta je sada izgovorio!
Planeta

Kako mu fotelja izmiče, tako sve više laže: Strah Zelenskog od gubitka vlasti je jeziv - Neverovatno šta je sada izgovorio!

Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da Rusija ne želi da odobri prekid vatre dovoljan za održavanje referenduma u Ukrajini, koji bi trajao 60 dana i istakao da Ukrajina sada sa Sjedinjenim Američkim Državama i evropskim partnerima dogovara bezbednosne garancije i plan od 20 tačaka koji bi trebalo da bude potvrđen voljom ukrajinskog naroda.

29.12.2025

22:20

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set