PUSTITE VI MOJU BEZBEDNOST, UGROŽENA JE BEZBEDNOST NAŠEG NARODA NA KiM! Vučić o hapšenju "Vračarske grupe": Planirali su moju i smrt moje dece, ali i ...
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obraćanju iz Pariza govorio je i o hapšenjima kriminalne grupe sa Vračara
* Mafijaši za ubistvo Aleksandra Vučića razrađivali najmanje tri plana! * U organizaciji im pomagali i crnogorski policajci i obaveštajci, kao i šiptarska mafija sa Kosova
10.11.2022
07:00
- Čestitam praznk narodu, junaštvo srpskog naroda treba da se pamti. Čuo sam da je MUP pohapsio neke ljude, ne znam sve detalje, nije to samo kroz svedočenje nekog od zaštićenog, već i u kombinaciji sa onim što se saznalo iz istrage i sa skaj aplikacije. Te osobe su sladostrasno želele, neki moju, neki smrt moje dece, ali i drugih ljudi. Nije moja bezbednost ugrožena, već bezbednost našeg naroda na KiM. Pustite vi moju bezbednost, to je manje bitno - rekao je predsednik.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kriminalcima i nije mesto na slobodi, sve ih treba pohapsili, do poslednjeg. I svaka čast predsedniku koji u prvi plan stavlja svoj narod, iako smo svedoci da mu je bezbednost mnogo puta narušena.
Vučiću je najbitnije da su Srbi sa KiM bezbedni baš kao i svi gradjani u Srbiji. Kriminalne bande se polako otkrivaju i svakodnevno se hapse njihovi pripadnici.
Bezednost našeg naroda na KiM je važna jednako kao i bezbednost predsednika. On je taj koji se najviše zalaže za srspki narod, za Kosovo, za naše nacionalne interese.
Samo kada su ti gadovi sklonjeni sa ulice... Vučić prioritet daje svom narodu, Kosovu, problemima sa kojima se suočavamo, ali bez njega, i ta bezbednost i stabilnost bila bi ugrožena. Sa njim, na čelu, možemo mirnije da spavamo.
Treba brinuti i o bezbednosti predsednika države, kao i obezbednosti našeg naroda gde god da se on nalazio, a posebno sada našeg naroda na Kosovu. Ova kriminalna grupa koja je uhapšena ugrožava,la je bezbednost mnogih i na više načina. Drago mi je što su uhapšeni i nadam se da će biti osuđeni na duži niz godina.
Veoma je važno da bezbednost predsednika Srbije bude podignuta na najviši nivo. Samim tim i bezbednost naroda je manje ugrožena. Niko kao on se ne bi borio za sovju zemlju i za srpski narod. Pored toga, ovi kriminalci su pretnja za mnoge i nadam se da će dugo ostati iza rešetaka.
Srbija je jaca nego ikad i moci ce da se suprostavi onome sto Kurti planira! A zivot i opstanak naseg naroda na KiM-i je iznad zivota predsednika koji kao i uvek se bori za ovaj narod i zemlju iako je i njegov zivot bio ugrozen!
Iskrene pohvale za sve naše službe bezbednosti i našu policiju koja se već duže vreme bori i obračunava sa kriminalcima koji su pretnja za predsednikov život.
Srpske službe bezbednosti odlično obavljaju svoj posao! Samo neka se lažni ekolozi i opozicija smeju- naša država po prvi put vodi ozbiljnu borbu protiv organizovanog kriminala, koji ćemo iskoreniti!
Svi monstrumi i zločinci odmah tamo gde im je mesto!Bravo za našu policiju koja odlično radi svoj posao i brine o bezbednosti predsednika i njegove porodice.
Zvicerovi ljudi polako padaju jedan po jedan,a naša policija uspešno se kao i uvek bori sa organizovanim kriminalom i mafijom.Predsednice bitna je i vasa bezbednost isto kao sto je bitan i nas narod na KIM
Pretnje atentatom na predsednika države očigledno nisu bile samo prazne priče kao što smo slušali od mnogih opozicionara.Odlično je da policija dobro radi svoj posao, da bi predsednik mogao da zastupa srpske interese.
Jasno je da je bezbednost naroda na KiM prioritet za Vučića, ali za našu zemlju i za naš narod prioritet je njegova bezbednost jer niko kao on ne bi ovako vodio Srbiju
Skroman kao i uvek, Vučić ne priča mnogo o onome što mu se spremalo, od crnogorskih mafijaških klanova. Uvek više misli o drugima, građanima Srbije, Srbima na KIM a sebe stavlja u drugi plan. Nije lako brinuti o njegovoj bezbednosti pošto ne prihvata mnoge mere zaštite, voli da se kreće svuda po Srbiji, na otvorenom.
Srbija je jaka zemlja jer ima institucije koje čuvaju svoj narod i brinu o njemu konstantno, i zato veliko poštovanje sistemu i jedinstvu naseg naroda.
Naravno da je bezbednost predsednika Vučića i njegove porodice veoma važna, o tome službe bezbednosti vode računa, hapse kriminalce i čiste Srbiju od kriminala. Bezbednost svakog građanina je važna, naravno i Srba koji žive na KIM. Vučić ulaže sve napore da se održi mir na KIM a time i bezbednost naših građana koji tamo žive.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ističe da su netačni i zlonamerni navodi koji su objavili pojedini mediji da je vozilo iz pratnje predsednika Republike Srbije izazvalo saobraćajnu nezgodu u kojoj je jedna osoba povređena.
* Mafijaši za ubistvo Aleksandra Vučića razrađivali najmanje tri plana! * U organizaciji im pomagali i crnogorski policajci i obaveštajci, kao i šiptarska mafija sa Kosova
Gosti "Info dana", Zoran Đorđević, član predsedništva SNS i Bojan Bilbija, novinar "Politike" razgovarali su sa Dejanom Kljajić o brutalnoj kampanji protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koja je ušla u poslednju, terminalnu fazu.
Poslanici su danas usvojili Zakon o utvrđivanju garantne šeme i subvencionisanju dela kamate kao mera podrške mladima u kupovini prve stambene nepokretnosti, koji se odnosi na državljane Srbije od navršenih 20 do 35 godina u trenutku podnošenja zahteva za kredit, kojima država omogućava kupovinu prve nepokretnosti sa jedan odsto učešća.
Kompanija Hemofarm osvojila je „Oskar kvaliteta”, nacionalnu nagradu za poslovnu izvrsnost koju dodeljuje Fond za kulturu kvaliteta i izvrsnost u saradnji sa Privrednom komorom Srbije i Ministarstvom privrede.
U policijskim akcijama u Valjevu i Šapcu uhapšene su tri osobe A. Đ. (46), Ž. D. (50) i S. K. (32), a tom prilikom zaplenjena je veća količina narkotika ali i oružje!
Filip Petrušev (24) odradio je današnji trening pred meč između Crvene zvezde i Bajerna u Minhenu (20.15, Sport klub 1), te se prema dostupnim informacijama očekuje da nastupi večeras.
Srpski reprezentativac i igrač PAOK-a, Andrija Živković (28) doživeo je povredu na treningu grčke ekipe, što bi moglo da predstavlja ozbiljan problem za selektora Dragana Stojkovića Piksija (60) pred odlučujuće mečeve baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija protiv Austrije (20. mart u Beču, tri dana kasnije u Beogradu).
Kada neko uputi 28 udaraca ka vašem kolu, logično je da kapitulirate makar jednom, a, realno, nije bruka primiti i više golova. Međutim, šta znači kada uopšte ne primite? Ništa, osim što ste imali Alisona Bekera na golu, ali i malo sreće. To se upravo dogodilo Liverpulu na "Parku Prinčeva", koji ni sam ne zna kako je došao do pobede nad Pari sen Žermenom (1:0) u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona
Izneo je Jorgos Barcokas, trener Olimpijakosa, utiske pred meč 28. kola Evrolige sa Partizanom (20.15, Sport klub 1) i tom prilikom istakao da je verovao u crno-bele i nakon lošeg početka.
Stotine diplomata američkog Stejt departmenta i zaposlenih u Agenciji za međunarodni razvoj (USAID) uputile su protestno pismo državnom sekretaru Marku Rubiju, osuđujući odluku administracije predsednika Donalda Trampa o gašenju USAID-a, prenosi Rojters.
Aerodrom Avalon, u blizini Melburna, danas je zatvoren nakon incidenta u avionu kompanije Džetstar, u koji je 17-godišnji mladić uneo sačmaru i municiju, pre nego što je unutar letelice izvršeno građansko hapšenje.
Američki predsednik Donald Tramp postavio je tri ključna uslova koje ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski mora da ispuni kako bi započeo proces postizanja mira, tvrdi politički analitičar Ruslan Bortnik.
Rat u Ukrajini postao je posredni sukob između Sjedinjenih Država i Rusije, izjavio je američki državni sekretar Marko Rubio, naglašavajući da je neophodno pronaći način za njegovo okončanje.
"Maratonci trče počasni krug" je srpski film iz 1982. godine, režiran od strane Slobodana Šijana, prema scenariju Dušana Kovačevića. Scenario je zasnovan na istoimenoj Kovačevićevoj pozorišnoj predstavi koja je nastala oko deset godina ranije.
Među svim vrstama soli, Himalajska so se izdvaja kao najbolja. Njena kristalna struktura je savršena, što omogućava telu da lako apsorbuje minerale i elemente u tragovima koji se nalaze u njoj.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar