ZAJEDNO PROTIV SRBIJE I VUČIĆA! Tajkunski i hrvatski mediji udruženo protiv srpskog predsednika!
Podeli vest
Kako se pojavi nova prepreka pred Srbijom, tako tajkunski mediji u Srbiji počnu da slave, jer eto nove prilike da udare na sopstvenu zemlju i njenog predsednika Aleksandra Vučića
Dok Srbija i predsednik Aleksandar Vučić biju bitku za očuvanje Kosova i Metohije i našeg naroda na njemu, opozicija i tajkunski mediji se slade teškom pozicijom u kojoj se nalazimo
04.12.2022
22:34
Tako i ovog puta, na tajkunskoj Nova s osvanuo je tekst u kome se tvrdi da je “Srbija na korak od sankcija EU”, te da ukoliko “Vučić ovo danas uradi, gurnuće nas u ćorsokak i potpunu izolaciju”.
U tekstu su se potrudili da objasne da je Srbija, na čelu sa Vučićem, kriva za sve, a sve zbog situacije po pitanju puta na Samit u Tiranu, za koji je srpski predsednik rekao da treba tek da donese odluku hoće li ići.
Podsetimo, s obzirom na to da se EU pre nekoliko dana oglasila šturim saopštenjem u vezi sa najnovijim terorom Aljbina Kurtija nad Srbima na KiM, a nakon što je shvatila da je načinila grešku i priznala da Kurti krši sva pravila, predsednik je odlučio da razmisli o putu u Tiranu i vidi koje su opcije najbolje za našu državu i narod.
Foto: printscreen
Ipak, takvo objašnjenje ne stoji u tekstu Šolakovog medija, jer jasno da im ne odgovara da ljudi vide pravu sliku i tešku situaciju u kojoj se Srbija nalazi, već su akcenat stavili na to da okrive Vučića. Tajkuna je briga za sav teror koji Srbi trpe od strane Aljbina Kurtija, već se iz petnih žila trudi da svu krivicu svali na Srbiju i Vučića kako bi se dodvorio svojim mentorima!
Koliko je jadno to što radi Šolak sa svojim medijima pokazuje i činjenica da je snage udružio sa hrvatskim medijima koji ne čase časa kada je u pitanju pljuvanje Srbije.
Tako je ustaški Jutarnji list sa radošću napisao da je Srbija pod velikim pritiskom, samo to nisu rekli na taj način, već su odabrali sklop reči kao da ih je Šolak učio.
Foto: printscreen
Iako tajkun Šolak i hrvatski mediji sprovode zajedničku kampanju blaćenja Srbije, trud im propada, a zna se i zašto. Istina je samo jedna, a ona glasi dok je Vučića i njegove odgovorne politike, biće i evropskog puta, ali pre svega, Srbi će biti bezbedni i zaštićeni!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tajkunski mediji slave svaki put kada se pojavi problem za Srbiju, odmah se uortace sa neprijateljima Srbije i rade protiv srpskih nacionalnih i državnih interesa.
Kurti radi samovoljno i naravno da je načinio grešku a Vučić samo reaguje u skladu sa pravdom ,opozicija jedva čeka da se desi neki napred na Srbiju da bi kritikovao Vučića!
Mislim da i pored svega uvazavanja Lajcak ipak nema taj kapacitet da utice na Kurtija kako bi ga privolio da konacno postuje sve ono sto je ranije potpisanoVerujem da će predstojeći sastanak sa Lajčakom, Vučić iskoristiti na najbolji mogući način. Vučić je neko ko zna da svaki sastanku iskoristi na način da izvojeva pobede za građane Srbije.
Vučić će imati šta da kaže Lajčaku, jer ako ih odluka da Srbija ne učestvuje na samitu u Tirani ne probudi, ne znam šta hoće.Od Lajčaka očekujem veće angažovanje u cilju pospešivanja procesa normalizacija odnosa izmedju Beograda i Prištine.
Cudi me da niko ne moze ili ne sme stati na put Kurtijevoj shizofrenoj politici.Vreme je da se ozbiljnije pritiske Kurti, te da se ispoštuje ono što je predviđeno u okviru Briselskog sporazuma.
Bez forniranja ZSO nema daljih pregovora sa Kurtijem.Srbija opet treba da ponovi svoj principijelan stav oko eventualnih nastavaka pregovori o status u KiM.
Razgovori su uvek dobrodošli ali Srbija se ne može više gaziti. Neka EU pokaže da je kredibilan partner i neka se poštuju potpisani sporazumi i formira ZSO.Razumem u potpunosti stav našeg predsednika.
Iako drugi mediji sprovode zajednicku kampanju blacenja Srbije, sve je uzaludno. Jer dok je Vucica bice i evropskog puta, Srbi ce biti bezbedni. Borio se protiv svih da bi zastitio nasu zemlju, to ce i dalje raditi.
Predsednik Vučić odgovorno vodi ovu zemlju i natpisi tajkunskih medija ne mogu uticati na to. Gradjani vide trud i zalaganje kao i konstantno kretanje Srbije na evropskom putu.
Toliko zlobe,mrznje,licemerja u ustasama,mada,nista bolji nisu ni tajkunski mediji,tj,srpska opozicija koja ne bira nacin ni sredstva da blati svoju zemlju i Vucica
Sramni natpisi, Srbija konstantno napreduje i ekonomski jača a opozicija i tajkunski mediji rade na plasiranju laži kako bi osporili tudji rad i zalaganje. Niko ne može umanjiti zalaganje predsednika Vučića da vodi Srbiju ka Evropi.
Tajkunski mediji jedva čekaju da neko od srpskih neprijatelja napadne Vučića da bi se odmah tim napadima pridružili. Jer cilj žute tajkunske bratije jeste destabilizacija i slabljenje Srbije.
Ne interesuje tajkunske medije to kako će narod na KiM preživeti, već samo gledaju svoje bolesne interese i to da pljunu vlast kako bi dobili političke poene.
Koliko god sejali seme mrznje medju nas narod, obican covek, radnik, seljak, profesor, vidi, da Vucic radi sve da imamo sto bolji zivotni standard, i da sto bolje zivimo, na svetsku geopoliticku situaciju sigurno ne moze da utice, ali kod nas, sve je najboljem redu.
Tajkunski mediji jedino što znaju je da neosnovano napadaju na predsednika Vučića i da pljuju po sopstvenoj zemlji,a sa svojim pajtosima opozicijonarima nisu ništa uradili za svoju zemlju,samo je unazadili!
Dok Srbija i predsednik Aleksandar Vučić biju bitku za očuvanje Kosova i Metohije i našeg naroda na njemu, opozicija i tajkunski mediji se slade teškom pozicijom u kojoj se nalazimo
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova i predsednika Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića bolje nego što je bilo, dodajući da ima razloga za optimizam, ali i da se nastavljaju mere intezivnog lečenja i terapije.
Masovna evakuacija gradova na Bliskom istoku mogla bi da usledi ako civilne nuklearne elektrane budu napadnute i dođe do oslobađanja radioaktivnih materija, upozorio je Rafael Grosi, direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju, prenosi Gardian.
Pevačica Kaja Ostojić svojim prisustvom i glasom upotpunila je žurku za kraj Exatlona, a zapevala je specijalno za glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića i Jovana Radulovića Jodžira.
Sinoć je održana spektakularna žurka povodom završetka prve sezone najvećeg sportskog rijalitija na svetu, Exatlona Srbija, a mi vam prenosimo sjajnu atmosferu iz prve ruke.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
U Ministarstvu spoljnih poslova, povodom eskalacije ratnih dejstava na Bliskom istoku, održano je zasedanje Kriznog štaba na kojoj su razmotreni operativni planovi i alternativne rute za eventualno izmeštanje srpskih državljana, čim se za to steknu bezbednosni uslovi.
Od početka grejne sezone pripadnici Vatrogasno spasilačkog bataljona iz Prijepolja intervenisali su čak 49 puta u opštinama Prijepolje, Priboj i Nova Varoš.
Darko Šarić, koji je optužen da je sa Veljkom Belivukom organizovao kriminalnu grupu, koja se tereti za ubistva vođa "škaljarskog klana", odlukom sudskog veća kažnjen je u Specijalnom sudu sa 150.000 dinara zbog "odbijanja da isključi mikrofon i nepoštovanja suda".
Nišlija M.I. (35), koji je uhapšen 14. septembra prošle godine jer je hicem iz pištolja ubio Darka V. (28), komšiju iz naselja sa kojim se poznavao od ranije, po navodima suda izbeći će kaznu zatvora.
U Sjedinjenim Američkim Državama formiran je politički i bezbednosni konsenzus da je Kina ključni geopolitički protivnik, dok je sa Rusijom moguće postići dogovor, a aktuelna dešavanja u Iranu deo su dugoročne strategije SAD usmerene ka konfrontaciji sa Pekingom, izjavio je geostrateg Andrej Školjnikov.
Ujedinjeni Arapski Emirati i Katar diskretno lobiraju kod svojih saveznika kako bi zajednički ubedili američkog predsednika Donalda Trampa da pronađe brzi izlaz iz sukoba sa Iranom.
Hiljade Iranaca izašlo je na ulice Teherana i drugih velikih gradova u znak žalosti i podrške režimu nakon potvrđene smrti vrhovnog vođe ajatolaha Alija Hameneija.
Dimitrij Medvedev upozorio je da bi Treći svetski rat mogao da počne "u svakom trenutku", optužujući Sjedinjene Države za pokušaj očuvanja globalne dominacije.
Šesta sezona Teatra "Zmaj" otvorena je proteklog vikenda u prisustvu velikog broja malih i velikih ljubitelja pozorišta koji su uživali u izvođenju višestruko nagrađivane dečje predstave "Lepotica i zver", kao i čarima popularnog baleta za decu "Labudovo jezero".
Kejt Midlton i princ Vilijam obratili su se javnosti u posebnoj video-poruci povodom Dana svetog Davida, nacionalnog praznika Velsa, izgovarajući nekoliko rečenica na velškom jeziku.
Danijel Jovanović sin pevačice Suzane Jovanović iz prvog braka otkrio je kako se Saša Popović odnosio prema članovima porodice u poslednjim nedeljama života.
Pevačica Mina Kostić negirala je sve što je njen bivši suprug Igor Kostić, poznatiji kao Igor X rekao o njihovoj vezi i turbulentnom odnosu nakon raskida.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar