SAD JE SVE JASNO! Zorana piše kolumne za Šolakove hejterske medije!?!
Podeli vest
Zorana Mihajlović, doskorašnja ministarka energetike i čega sve ne, ona koja se pre tri dana sa Žutom Oljom i Borkom bekerečila po Bečkoj filharmoniji (od ministarske plate to ne biva) našla je novi posao!
Na Šolakovom hejterskom portalu za, pretpostavljamo masan honorar, piše kolumne i pljuje Vučića! Onog Vučića bez koga nikada i nigde ne bi bila ministarka ničega! Onog Vučića koga je "podržavala" sve do onog jutra kada je saznala da, posle deset godina, neće više biti gospodža ministarka...
Tajkunski ološ još jednom je dotakao dno, ovoga puta su otišli toliko daleko da ismevaju svoju vojsku i svoju državu koja se bori za naš narod na Kosovu i Metohiji
28.12.2022
20:57
Foto: printscreen
Naglo je Zoka doživela "prelom u mozak", pa sada pljuje u činiju iz koje je i sama jela i ujeda ruku koja ju je hranila. Ili, biće, da ipak to nije tako? Biće da je gospođa ministarka sve vreme tajno radila za Šolaka, Đilasa i ostale domaće i strane tajkune i lopove. Biće da je mučena zaista poverovala u obećanja "čika Džona" iz Ambasade SAD da će baš ona biti "sledeći Vučić"!?!
I biće, konačno, da su danas, posle svega, mnogo jasnije i one havarije i oni kvarovi koji su prošle zime pralisali sistem EPS-a.
Biće, na kraju, da je u pravu naš glavni urednik: Svi su oni, ološi, na istom zadatku. Al, neće im proći! Ne da Srbija! Neće više nikad žuta banda vladati Srbijom!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nadam se da je žutima zauvek odzvonilo jer ako se ikada na neki volšeban način domognu vlasti, mozemo da se pakujemo svi i put pod noge, sto dalje od proverenog zla!
eto meni se cini da se gospodja sveti zbbog gubitka Ministarske fotelje ! ali moram konstatovati da je sramotno za nekog ko zeli da vodi drzavu i svoj narod , da sad pljuje po onima sa kojima je saradjivala , malo je degutantno !
Da se ja pitam, ja bih to po kratkom i hitnom postupku, uza zid. Fik i gotovo. Pa da vidim ko će biti sledeći izdajica. Ovako bez blama i srama, izdaju zemlju i dalje uživaju, i žive u njoj ! ! ! ! Dokle bre to i može li to tako. Ima li toga negde u svetu ? ? ?
Rekonstrukcijom doga]aja Z. smatra da se samo preko A. ambasade i opozicije može ponovo vratiti. Sada nam je još jasnije šta ambasadori spremaju. Uveili su je da se taj potez isplati.
samo idiot nije znao da je ona klosarsko dno profuknjaca americka ,e moj Vucicu ti ni ne znas ko sedi pored tebe ,da imas obavestajnu sluzbu kako treba sve bi to znao
*icko jedna silikonska, sada ti srbija nije vazna, dovoljno si se na fatirala, sada pljujes srbiju, takve treba proterati dozivotno, ali pre toga pregledati imovinsko stanje, izgleda da je nju mama rodila da dozivotno bude ministarka.
Pa staste vi ocekivali o Zorane treba je malo preslusati kolko ja pokrala ne sam staje radila predsedniko o glavi osetio je to Vucic samo je trebo ranije da je skine sa te funkcije
Smrduša do juče je naše pare nemilice trošila za svoju garderobu , šminku , za razno razne estetske operacije , frizuru i ko zna za čega sve !!! Za 10 g. potrošila je na stotine hiljada evra !!! Treba neko u vladi da pokrene istragu o svim njenim troškovima i stečenoj imovini !!!!
Tajkunski ološ još jednom je dotakao dno, ovoga puta su otišli toliko daleko da ismevaju svoju vojsku i svoju državu koja se bori za naš narod na Kosovu i Metohiji
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Snažan zemljotres jačine 7,3 stepena Rihterove skale koji bi pogodio metropolitansko područje Tokija i okolinu mogao bi da usmrti oko 18.000 ljudskih života i izazove ekonomsku štetu od 535 milijardi dolara, pokazao je nacrt nove vladine procene.
Bivši lekar Natanijel Spenser (38) optužen je za jezive seksualne napade nad čak 38 pacijenata u periodu od 2017. do 2021. godine u bolnicama Roјal Stouk u Stouk-on-Trentu i Rasels Hol u Dadliju, prenosi Skaj Njuz.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa pokrenula je novu stranicu na zvaničnom sajtu Bele kuće pod nazivom „Medijski prestupnik nedelje“, sa ciljem da istakne primere za koje smatra da predstavljaju netačno ili pristrasno izveštavanje.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar