TO JE MESTO SIGURNOSTI, ONO SE VOLI I ČUVA! Predsednik Vučić objavio prvu fotografiju novog godišnjeg konkursa "Najlepše domaćinstvo Srbije" (FOTO)
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju sela Moravci autora Aleksandra i Milan Stanić novog godišnjeg konkursa "Najlepše domaćinstvo Srbije" i pozvao građane da nastave da mu šalju fotografije.
- Domaćinstvo je osnova svega, porodice, snage i života. To je mesto sigurnosti, ono se voli i čuva, na njemu se radi, o njemu se brine, tu se okuplja.
Predsednik Srbije odgovarajući na pitanja novinara nakon dodele nagrada autorima fotografija sa konkursa "Naša najlepša Srbija" govorio je o sastanku sa Derekom Šoleom
13.01.2023
11:29
Vrata svog domaćinstva ove nedelje otvaraju nam Aleksandra i Milan Stanić, koji su podelili sa nama deo svoje brižljivo uređene svakodnevice i okućnice, koje ovaj mladi bračni par gradi u samom srcu Srbije, u selu Moravci. Spoj tradicije i modernog, a pre svega ljubav prema sopstvenim korenima, jeste put koji koji je izabralo domaćinstvo Stanića.
Šta za vas znači biti dobar domaćin? Koja su to ognjišta koja vi zovete svojima, koja vas hrane, pokreću i kojima se uvek vraćate? Povedite nas u obilazak najlepših domaćinstava naše Srbije! - piše na Instagram profilu "buducnosrbijeav".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovo je fotografija jednog prelepog domacinastva i zahvaljujuci ovom novom konkursu imacemo priliku da vidimo mnostvo prelepih domacinstava u nasoj prelepoj Srbiji
Objavljena je prva fotografija domaćinstva Aleksandre i Milana iz sela Moravci. Domaćinstvo je osnova svega, porodice, snage i života. To je mesto sigurnosti, ono se voli i čuva, na njemu se radi, o njemu se brine, tu se okuplja.
Sjajan način da pokazemo kako su srpska domacinstva, bila ona tradicionalna ili moderna, mesta gde zivi ljubav i nada, gde se oseća sigurnost i ljubav prema korenima
Ne smemo zaboraviti na svoje poreklo i svoje korene, gde god da smo. Ako ne postujemo pretke, nece nas postovati potomci, ova fotografija meni to govori.
U današnje vreme kada je sve vise egoizam prisutan, predivno je videti ovakvo domaćinstvo, gde se vidi ljubav i sloga, i sve reci hvale za ovakve domaćine.
Dolaskom Vucica na vlast Srbija se ekonomski oporavila i postavila dobre temelje za buduci razvitak. Srbija je danas jedno veliko gradiliste, koja je magnet za strane investitore, turiste i sve ljude dobre volje.
Ovakav doživljaj da ste na svome i uživate u svojemu i da ste pri tome srećni zadovoljni i uživate jer ste sve sami uradili. Svoja kuća svoje dvorište uvek možete nešto uraditi ulepšati pomešati načine života nekada i sada. Ovaj bračni par je napravio nešto u čemu uživa i to su nam prikazali.
Biljana Lukić, jedna od najradikalnijih blokaderskih ideološkinja, oglasila se povodom pripreme atentata na predsednika i njegovu porodicu - a bolje da nije.
Predsednik Srbije odgovarajući na pitanja novinara nakon dodele nagrada autorima fotografija sa konkursa "Naša najlepša Srbija" govorio je o sastanku sa Derekom Šoleom
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je tokom današnjeg Kolegijuma jezive detalje o tome kako su dvojica muškaraca iz Kraljeva pripremali atentat na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i na članove njegove porodice.
Voditelj Exatlona Vuk Vukašinović otkrio je da nema favorite u najvećem sportskom rijalitiju na svetu i da je imao neprijatne situacije zbog navijanja, kako za Plavi, tako i za Crveni tim.
Mnogi pravoslavni vernici se tokom posta pitaju koliko puta mogu da se pričeste. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović objašnjava da telo i krv Hristovu mogu da prime svaki put kada prisustvuju Svetoj liturgiji.
Sa dolaskom lepšeg vremena otvara se i prilika da pokrenete sezonski posao i ostvarite značajnu zaradu upravo u periodu kada potražnja za određenim uslugama naglo raste.
Zbog sumnje na kontaminaciju salmonelom, proizvođač "Rostocker Wurst- und Schinkenspezialitäten GmbH" objavio je povlačenje svojih proizvoda "Frühstücksknacker" sa tržišta.
Paljenje automobila u Srbiji i regionu već odavno nije sporadičan incident niti delo usijanih glava. Iza zapaljenog vozila gotovo uvek stoji jasna poruka, pažljivo odabrana meta i motiv koji retko ima veze sa impulsom, a mnogo češće sa osvetom, zastrašivanjem ili kriminalnim obračunima.
Tragična smrt Novosađanke Tijane Radonjić (19), koja je prošlog maja stradala tokom parasejlinga u Budvi, i dalje potresa javnost, a iako je Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru zaključilo da nema odgovornosti za njenu pogibiju, porodica nastradale devojke ne prihvata takvu odluku.
Kanada će dati Ukrajini 300 miliona kanadskih dolara (185 miliona evra) nove vojne pomoći i uvešće sankcije za 100 brodova iz tzv. ruske tajne flote, izjavio je danas na konferenciji za novinare kanadski ministar odbrane Dejvid Mekginti.
Nekoliko dana nakon pakistanskog vazdušnog udara na Avganistan pakistanske i avganistanske snage danas su razmenile vatru u pograničnom području uzajamno se optužujući za izbijanje novog vatrenog okršaja.
Od postapokaliptičnih pustinja i svemirskih prostranstava do ratnih rovova i psiholoških drama, ovo su filmovi koji su obeležili savremenu kinematografiju i osvojili najprestižnije svetske nagrade.
Poznati glumački bračni par iz serije "Igra sudbine" , Kristina i Vladan Savić odavno su uplovili u bračne vode, a na njihovom venčanju kum je bio glumac Dragan Vujić Vujke.
Mnogi vlasnici Ajfon telefona zbunjeni su kada primete da nekad mogu odmah da odbiju poziv, a nekad ne. Ipak, iza te razlike ne stoji greška, već pažljivo osmišljena funkcija sistema koja ima svoju svrhu.
Na ovogodišnjoj dodeli nagrada British Academy Film Awards (BAFTA) crveni tepih bio je prepun slavnih imena, ali rijaliti zvezda Maura Higins je uspela da potpuno zaseni sve ostale.
Priganice su mekane, vazdušaste loptice od dizanog testa koje se prže u dubokom ulju ili masti. Isprobajte ovaj recept i uživajte u tradicionalnom specijalitetu.
Mnogi korisnici interneta i dalje ostavljaju fabričke lozinke na svojim ruterima, ne shvatajući koliko to može da uspori mrežu. Nezaštićena mreža omogućava hakerima, pa čak i susedima, da se lako povežu, što smanjuje brzinu interneta i ugrožava privatnost.
Aleksa Balašević, sin kantautora Đorđe Balašević, svojevremeno je otvoreno govorio o počecima ljubavi sa suprugom Nikolinom i promenama koje je ta veza donela u njegov život.
Pevačica Marija Mara Stojadinović nakon 20 godina progovorila je o odlasku iz zemlje i demantovala da ju je Saša Popović izbacio iz "Granda" zbog eksplicitnih slika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar