• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

18.01.2023

08:54

DA SE NIKAD NE ZABORAVI! Premijerka Brnabić o filmu "Oluja": Ovo je veliko i važno ostvarenje na ponos svih nas, IZUZETNO VAŽNO ZBOG PRAVDE I ISTINE!

Tanjug/Tara Radovanović

Vesti

DA SE NIKAD NE ZABORAVI! Premijerka Brnabić o filmu "Oluja": Ovo je veliko i važno ostvarenje na ponos svih nas, IZUZETNO VAŽNO ZBOG PRAVDE I ISTINE!

Podeli vest

Premijerka Srbije Ana Brnabić istakla je, povodom premijere filma "Oluja", da Srbija danas ima snage i hrabrosti da priča o zločinima počinjenim nad srpskim narodom

Brnabić je na svom Tviter nalogu čestitala svima koji su učestvovali u stvaranju filma "Oluja" i poručila da je to "veliko i važno ostvarenje na ponos svih nas, ali takođe izuzetno važno zbog univerzalne pravde i istine, zbog hrabrih Krajišnika kojima toliko dugujemo".

- Danas Srbija ima snage i hrabrosti da priča o zločinima počinjenim nad našim narodom. Zato "Dara" i "Oluja", zato državna ceremonija (od 2015.) obeležavanja "Oluje", najvećeg etničkog čišćenja na tlu Evrope od II svetskog rata, zato procesuranje odgovornih za ratni zločin na Petrovačkoj cesti - navela je premijerka i dodala:

Oluja je pogrom. Da se nikada ne zaboravi. Čestitam svima koji su učestvovali u stvaranju filma "Oluja". Hvala vam. Ovo je veliko i važno ostvarenje na ponos svih nas, ali takođe izuzetno važno zbog univerzalne pravde i istine, zbog hrabrih Krajišnika kojima toliko dugujemo. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set