VUČIĆ RASKRINKAO ĆUTU: Imamo snimke na kojima Ćuta potvrđuje da je pomogao prijatelju da gradi male hidroelektrane
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na skandalozne laži zamenika šefa poslaničke grupe Možemo-Zajedno Aleksandra Jovanovića Ćute
– Što se tiče odlaska u Rakitu, ja sam vama potvrdio na Sednici Skupštine da ću krenuti sa vama, a onda ste me pozvali kada nisam mogao. Zaista ću optići, ne samo u rakitu, nego i svako drugo mesto, kao što sam otišao u Nedeljicu – rekao je predsednik.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poslao je moćnu poruku svima na svom profilu na Instagramu pre početka sednice Skupštine Srbije
03.02.2023
11:55
Istakao je i da je u Nedeljici SNS pobedio sa 109 glasova nasuprot 11.
– Za razliku od drugih koji se plaše vaše vike, ne plašim vas se uopšte, mislim da smo uništili Srbiju slušajući vaše besmislice oko litijuma. Ugrozili smo našu zemlju, u najboljem slučaju, nadam se na 2-3-4 godine to odložili, a plašim se zauvek, nešto što bi Srbiju podiglo u nebesa. Uništili smo to zahvaljujući pohlepi pojedinaca koji su finansirali spolja, koji su uzimali novac da bi govorili o tobož zlikovcu Vučiću. Juče ste čuli uvreda i laži više nego što je ijedan lider u Evropi za vreme svog mandata, toliko o diktaturi. Kažete Vučiću dao si Koka koli naše izvore, a ugovor je potpisan 2006. godine, toliko o njihovim lažima – kazao je Vučić i dodao:
– Imam dokaze da ste vi hteli da gradite, idejno rešenje male hidroelektrane, po zahtevu Lilić Dragiše, sve vreme ste vi slali mejlove, niste dobili biznis, pa vam smeta kad neko drugi dobije. Dok ima pare u džep, može, kad nema, onda su drugi krivi. Kad mi prebacujete nešto za litijum, ja sam za za razliku od svih u sali, tamo bi se doselilo 30.000 ljudi, možda i 50.000 doselilo u Podrinje, imali bismo tri puta veći budžet nego danas. Nema nijedne zemlje koja se toga odrekla, glup je Olaf Šolc, ali je pametan Ćuta? – podvukao je predsednik.
– Pričate patetične priče o seljacima, da, gledamo da zaštitimo seljake. Gledamo da damo što više novca – kazao je i dodao:
– Mnoge zemlje su podigli rudnici. Tamo gde imamo nešto što zovu zlatna nafta, mnogo je glupo, a već smo dobili medlaju za glupost u svetu. Ja vidim da vi implicirate da je Olaf Šolc gluplji od vas – odgovorio je Vučić Ćuti.
Imamo snimke na kojima Ćuta potvrđuje da je pomogao prijatelju Lilić Dragiši da gradi male hidroelektrane, kaže Vučić.
Foto: Informer
Aleksandar Jovanović Ćuta u Skupštini Srbije
– Istina je da niste bili ovde (kada je opozicija nasrnula na predsednika), evo gde je bio Ćuta. Snimila je kamera, popeo se na stolicu, to se uči u prvom radu osnovne – rekao je i pokazao fotografiju na kojoj Ćuta stoji na stolici i snima telefonom incident koji se dogodio tokom jučerašnje sednice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ћута се представља као лажни еколог. На ту причу је ушао у посланичку клупу, а онда у истој тој Скупштини Србије нема одговорно понашање које се очекује од некога ко представља грађане Србије. Због протеста које је организовао, Западна Србија је пропустла шансу за економско рзавијање.
Cuta misli da je neko lud i da se nece saznati za njegove malverzacije, hvala predsedniku sto sve iznosi sa dokazima i argumentima, narod i treba sve da zna.
Opoziciji su se osladili protesti, pa su resili i u skupstini da izigravaju cirkuzante. Kako je Cuta resio da rusi Srbiju, on je zaboravio da sam sebe rusi svojim postupcima.
Cuta, lazni i pijani kvazi ekolog koga je narod procitao i pijanog i treznog. Predsednik ga je argumentima postavio na svoje mesto, samo sto on nije dovoljno pametan i da to shvati.
Rezultat je ono što se na kraju meri i ono na šta su građani dali krajnji sud. Građani veruju Vucicu, koji sve što obeća ispuni, a ne Ćuti koji gleda samo svoju korist
Koliko god Ćuta lagao i iznosi laži, tu su dokazi koji ga poklope i ukopaju u njegove laži. Narod je taj koji dobro zna šta je istina i upravo izbori su pokazali da Vučić radi za narod i za Srbiju.
Cuta je jedan manipulator i lazov kome je bitan samo svoj dzep i licni interes i nista vise ali srecom da za predsednika imamo pametnog coveka koji ovakve pokloti argumentima i dokazima.
Znaju gradjani Nedeljica ko radi dobro za Srbiju a ko ne,kome samo služe za promociju sebe a ko želi da Srbija napreduje I to pokazuju kada izađu na glasanje.
Ćuta je glavni manipulator i prevarant u toj ekipi opozicije, jedno vreme mu je to prolazilo ali je narod brzo shvatio da njega ne zanimaju interesi građana već isključivo lična korist.
Opozicija samo gleda da stavi pare u svoje dzepove, Vucic ima plan da zaposli gradjane da im obezbedi bolju zivotnu egzistenciju, dok opozicija na svakom koraku gleda kako da strpa pare u svoje dzepove a narodu kako bude!
Cuta je klasičan megafon, koji ide kao neka pokvarena ploča. Navikao tako sa ovim neozbiljni politicarima, ali došao je onde gde treba pa ga je Vucic vratio malo na zemlju. Dosadi više čovek svima, lažni ekolog a borac za fotelju
Opozicija vredja penje se po klupama odraz njihove kulture, iznose lazi i nepotpune cinjenice. Vucic sve njihove price raskrinkava uzivo na Rts2. #Vucic #Srbija #KiM
Ćuta bio vodeci za gradnju hidroelektrani ali kada je video da nece imati zarade od toga, krenuo da unistava takve projekte tvrdeci da je "veliki" ekolog. Komedija.
Ćutu najviše boli ta činjenica, da bude izostavljen u delu ubiranja prihoda od raznih projekata. Možda je to moglo pre dvadesetak i kusur godina, ali danas korupcija ne stanuje više u Srbiji
Cuta je lažni ekolog, neko bez imalo poštovanja i odgovornosti. Sam sebi ‘uskače u stomak’. Priznaje ono sto jeste, priznaje da mu prevare i malverzacije nisu strane.
Pa lažne ekologe danas je najlakše prepoznati po tome, što jako brzo promene temu političke borbe. Sada se bore za KiM. A pre toga, pare u džepove od mini hidroelektrana.
Lažnim patriotama i ekolozima ne prolazi više njihove laži. Svima su nam pokazali ko ste i šta ste.I njihove časne kolege iz opozicije su im okrenule leđa.
Ćuta je glavni manipulator i prevarant u toj ekipi opozicije, jedno vreme mu je to prolazilo ali je narod brzo shvatio da njega ne zanimaju interesi građana već isključivo lična korist.
Hahahahah ovo su najkomičnije novine na svitu
Očigledno je da ove članke pišu robovi i ideolozi
Znaci da radin za ove novine i da sam srbin prije bi da otkaz i prosia na ulici ne ima za prehranit obotelj nego trova svoj narod ovako ovo je tužno više zla sebi cinite nego iko sami ste sebi protagonist i antagonist
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
Jelena Vuković (8), učenica drugog razreda Osnovne škole "Danilo Kiš", osvojila je 3. mesto u kategoriji likovnih radova na konkursu Centra za promociju zdravlja Instituta za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut".
Pihtije su danas neizostavni deo praznične trpeze i bogatih menija u restoranima, pa zato i ne čudi što uoči praznika porcija od 300 - 400 grama, verovali ili ne, košta čak 900 dinara.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Apelacioni sud u Beogradu danas je doneo odluku da trajno oduzme deo imovine od osuđenog Darka Šarića, za koju se sumnja da je proistekla iz krivičnog dela.
Republikanci u američkom Kongresu su tokom 2025. godine poništili rekordan broj saveznih propisa usvojenih za vreme mandata bivšeg predsednika SAD Džoa Bajdena, koristeći Zakon o kongresnoj reviziji (CRA).
Bugarska se i dalje nalazi među zemljama sa najvišim nivoom konzumiranja alkohola u Evropi i svetu, pokazuju najnoviji podaci Svetske zdravstvene organizacije (SZO), prenose lokalni mediji.
Moskovski gradski sud osudio je bivšeg zaposlenog Ministarstva spoljnih poslova Rusije Arsenija Konovalova na 12 godina zatvora zbog izdaje i saradnje sa američkom obaveštajnom službom, saopštila je Federalna služba bezbednosti (FSB).
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Brazilka influenserka Ravena Hanijeli planira da postane "ponovo devojka", trošeći više od 19.000 dolara na operaciju vaginalnog pomlađivanja, ali jedan doktor upozorava na moguće rizike.
Pevač Boban Rajović biće deo nove sezone serije "Ubice mog oca" a, kako kaže, profesionalno će odraditi svoj deo posla i neće mu biti problem ni da se obnaži pred kamerama.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda tražila je savet od Maje Marinković u vezi njene silikonske zadnjice, te ispričala kako će nakon izlaska iz rijalitija i ona otići na istu operaciju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar