• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

16.03.2023

14:59

VUČIĆU, UBIJAŠ SMISAO POSTOJANJA NAS VELIKIH PATRIOTA! Đukanović objasnio suštinu protesta opozicionara

printscreen

Vesti

VUČIĆU, UBIJAŠ SMISAO POSTOJANJA NAS VELIKIH PATRIOTA! Đukanović objasnio suštinu protesta opozicionara

Narodni poslanik i visoki funkcioner SNS Vladimir Đukanović oglasio se na društvenoj mreži Telegram i zapušio usta istinom svim srbomrscima koji protestuju, predstavljajući se kao velike patriote.

Đukanović je opozicionarima, koji sve rade protiv Srbije, između redova poručio da se oni stide zbog izmišljanja i izvrtanja istine - rečenicom "stidi se, Vučiću" pokazao je da predsednik može da se stidi samo zbog očuvanja vitalnih nacionalnih i državnih interesa Srbije. 

Jer predsednik samo to i radi - čuva i brani Srbiju, uprkos napadima, uprkos pritiscima, uprkos protestima "velikih patriota". 

"Stidi se Vučiću! Izdajnik si, a opet nećeš ništa da potpišeš i da prihvatiš. Kako mi sada da objasnimo zašto pravimo proteste? Svi znamo Vučiću da si izdajnik, ali ti nas zavaravaš jer uporno izbegavaš da potvrdiš našu tvrdnju. Stidi se jer ne pristaješ na zapadne ultimatume i tako ubijaš smisao postojanja nas velikih patriota koji nećemo da mitingujemo ispred francuske ili nemačke ambasade, već kod hrama Svetog Save, jer pokušavamo Crkvu da ubedimo da si izdajnik, ali ti nas uporno zajebavaš. Ipak, uskoro će Rusi osvojiti Bahmut, a onda im je put otvoren preko Rumunije sve do Kladova i tada će svi videti da si izdajnik, jer si protiv bratske Rusije kojoj jedini u Evropi nisi uveo sankcije. Svi na protest", napisao je Đukanović. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set