Predsednik Skupštine Srbije i potpredsednik Glavnog odbora SNS, Vladimir Orlić, oglasio se na Tviteru povodom akcije propalog predsedničkog kandidata Zdravka Ponoša koji prikuplja potpise za osnivanje stranke...
- Hoće Ponoš da skuplja potpise za stranku? Samo neka se pohvali: kako je logo za nju ukrao od - Kola srpskih sestara iz Subotice i.. ima da se oduševe svi, potpisi će samo da lete - napisao je Orlić i dodao:
- Jednom prevaranti i smutljivci, to i ostaju - doveka. Promene naziva, partija i pasoša tu - ne pomažu.
Хоће Понош да скупља потписе за странку? Само нека се похвали: како је лого за њу украо од - Кола српских сестара из Суботице и.. има да се одушеве сви, потписи ће само да лете.
Једном преваранти и смутљивци, то и остају - довека. Промене назива, партија и пасоша ту - не помажу. pic.twitter.com/sAQQAS69vS
— Др Владимир Орлић (@Vladimir_Orlic) March 27, 2023
Predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić istakao je danas da će Srbija nastaviti da razgovara o evropskom predlogu, jer ne želi da radi na tome da je dovedu do onoga što bi bio idealni scenario koji priželjkuje premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Krađa mu se izgleda osladila. Jednom prevarant uvek prevarant. Neka vidi narod da lopov ne može da se promeni, to mu je u krvi. Ponoš kao obično nema ideju samo zna da krade ideje od drugih , samo me zanima ko će sve tu da se priključi.
Ponoš je izdajnik svog naroda zato mu je i krivo za Srpsku vojsku što jača, jer on je izdao sve što se moglo izdati. A znamo daje svoje najbliže saradnike isporučivao Hagu. Sramota!
Ljudi su postali mnogo zli i ne bave se svojim zivotima nego tudjim,kada bi sredili svoje živote i
ziveli ispravno bilo bi sve drugačije,ali mrznja ih je obuzela nazalost
I mi treba da dozvolimo da ovakvi kao Ponoš vode Drzavu i pitaju se nesto. Narode zapitajte se ko sve danas moze sebe da naziva politicarem i opozicijom. Sramota sta sve posten narod mora da slusa. Ponos je pokazao ko je i sta je.
I mi treba da dozvolimo da ovakvi kao Ponoš vode Drzavu i pitaju se nesto. Narode zapitajte se ko sve danas moze sebe da naziva politicarem i opozicijom. Sramota sta sve posten narod mora da slusa. Ponos je pokazao ko je i sta je.
Ponoš je dokazao onu narodnu - lopov jednom, lopov zauvek. Za njegovu nepostojeću stranku uzeo je logo " Kola srpskih sestara" iz Subotice i tako pravi svoju stranku. Sramota!
Nista drugo nismo ni ocekuvali od Ponosa i njemu slicnih, kad ni logo nisu umeli sami da osmisle, ocekuju neku podrsku i potpise pa to je smesna prica.
Ponos je osvedoceni lopov, o tome govori i kradja logoa za potrebe njegovog pokreta. Mnogo nisko je pai, ne moze da podnese sto je Vucic u svemu bolji od njega.
Pa ko ce da da potpis propalom bivsem nacelniku Generastabu Vojske Srbije koji je u to vreme razorio i unistio Vojsku do te mere da su tenkove i ostala naoruzanja prodala ili pretopila zato gradjani Srbije nece vise dati priliku Ponosu da dodje u situaciju da se bori za vlast.
Ništa drugo se nije moglo ni očekivati od Ponoša. Ovo je samo nastavak na njegovu pozamašnu biografiju. Nadam se da je narod prepoznao o kakvom se prevarantu radi.
Kako ga nije sramota, nekada sw borio za svoj narod, a sada ovako da se ponaša! Umesto da je stao uz svoj narod, kako se nekada zakletvom i obabezao sada mu okreće leđa!
Ponoš je najveći izdajnik srpskog naroda i Srbije koji je uništio vojsku Srbije, koji samo gleda svoj interes i način kako da napuni svoje džepove za narod ga nije briga uopšte.
Ponos nije samo prevarant, vec neskriveni izdajnik,mrzitelj Srpskog naroda. Covek koji ponizava gradjane Srbije i krivi ih zasto glasaju Vucica .Posle svih uvreda srpskih gradjana on ima obraza da ocekuje da ga neko podrzi da osnuje stranku.Panos stvarno mnogo ponizava takvim gestom Srpske gradjane,medju srpskim gradjanima on nema sanse ,mozda falsira uz pomoc Kurtija i njemu slicni potpise,u Srbiji nema mesta za podrsku naroda izdajnicima,kao sto je on.
Vladimir Orlić je oličenje normalnog i pametnog čoveka, njemu se može verovati. Ponoš, pak, nikada nije pokazao niti jednu dobru crtu u svom karakteru.
Ponoš je krađom logoa od Kola srpskih sestara iz Subotice samo pokazao kako planira da vodi političku stranku. A vi sad razmislite šta bi sve ukrao od građana da se domogne vlast.
Opozicionari su navikli da funkcionisu kao prevaranti, da sve tako dobijaju, oni ne znaju drugacije. Tako su i prvi put na prevaru dosli na vrh nase drzave.
Pokret "Srce"? Plagirao logo svoje organizacije, glumi borca za interese Srbije, a ima hrvatsku putovnicu? Sada bi i da svoj pokret pretvori u stranku? Možda promeni logo u "šahovnicu", a ime stranke u "hrvatsko srce" i doda simbolično U ? Imaće više šansi na izborima kao stranka nacionalnih manjina. Mogao bi da mu se pridruži i Francetić-Tadić maneken.
Opozicija okupile sve takve kao što su Ponoš samo lažu galame i pričaju svašta ali bez argumenata optužuju napadaju a što imaju putera na glavi nikome ništa.
Ponoš u vreme kada je bio na čelu Generalštaba, odrekao se i KiM i Srbije, budući da je bio aktivni saučesnik u stranim nastojanjima da sedržavi uskrati svaka mogućnost samostalnog odlučivanja i vođenja suverene politike, tako bi i sad radio po nalogu svojih stranih gazda.
Pod kakvim okolnostima i prošlosti koju je ostavio iza sebe ,Ponoš pravi stranku,to je za posebno posmatranje. Čovek hoće vlast na temeljima na kojima je rušio srpsku vojsku i gde pokazao i pokazuje da su mu draži svi izuzev Srbije.
Koju odgovornost može NATO general da preuzme, ako već priča o odgovornosti gde je odgovornost za to što je uništio srpsku vojsku i uništavao tenkove i vojnu tehniku.
On nece nikada skupiti potpise za stranku. Mislim da mu ni ukucani ne daju podrsku a da ne pricam o gradjanima Srbije koji znaju da je on jedna bitanga
Svima je jasno kakav je Ponos covek, misleci da ce obmanuti ljude novim pokretom da je neko nov, a ustvari nije mogao da osmisli ni logo, a da ne ukrade od nekog drugog. To je najbolja slika i prilika sta bi radio da se docepa vlasti.
Ma to nisu ljudi, to su ološu koji bi prodali i zemlju i porodicu radi njihovih interesa. Treba da vide kako se jedan predsednik bori za svoj narod kao što Vučić radi.
Skupljanje potpisa za osnivanje stranke nakon neuspeha na predsedničkim izborima pokazuje da Ponoš nema podršku birača i da se nada da će uspeti na drugi način.
Predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić istakao je danas da će Srbija nastaviti da razgovara o evropskom predlogu, jer ne želi da radi na tome da je dovedu do onoga što bi bio idealni scenario koji priželjkuje premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je obeležavanju 15. godišnjice programa "Svet u Srbiji" u Palata Srbija, gde je istakao značaj saradnje Srbije sa Afrikom i Azijom.
Litvanija je proglasila vazdušnu opasnost u više delova zemlje, uključujući Vilnjus, nakon što je u blizini granice primećen sumnjivi dron koji se kretao iz pravca Belorusije, saopštilo je Ministarstvo odbrane Litvanije.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Čudesni pojas Presvete Bogorodice, jedna od najvećih svetinja pravoslavlja, svečano je ispraćen iz luke svetogorskog manastira Vatopeda za Solun, odakle će, u pratnji igumana Jefrema i njegove bratije, u popodnevnim časovima stići na beogradski aerodrom Nikola Tesla, gde će biti dočekan uz najviše crkvene i državne počasti.
U nedelju u manastiru Tumane biće održano tradicionalno presvlačenje moštiju Svetog Zosima, a vernici iz celog regiona prelaze i po 600 km da prisustvuju.
Snimak koji je isplivao na društvenoj mreži Tik-Tok, a koji je, navodno u lajvu, snimio poginuli Dejan S. pokazuje kako on možda nije ni upravljao vozilom koje je sletelo s puta kod Vladičinog Hana.
Glavni pretres u jednom od najsloženijih krivičnih predmeta koji se vode pred ovim sudom, protiv ukupno 12 optuženih, među kojima je sedam policajaca iz Policijske uprave Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona, otvoren je juče čitanjem optužnice.
Policija u Staroj Pazovi rasvetlila je slučaj izazivanje opšte opasnosti i uhapsila G. S. (43) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.
Susret Vladimira Putina i Donalda Trampa na samitu APEK-a u Kini ove jeseni teoretski je moguć, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući mogućnost novog kontakta ruskog i američkog predsednika.
Ruski predsednik Vladimir Putin sastao se danas u Pekingu i sa kineskim inženjerom Peng Pajom, koga je upoznao prilikom svoje prve zvanične zvanične posete Kini 2000. godine, kada je Peng još bio dete, i od njega je na poklon, kao uspomenu, dobio na poklon porcelanski servis.
Više od 130 predmeta koji su pripadali pokojnom američkom glumcu Metjuu Periju, legendarnom Čendleru Bingu iz kultne serije "Prijatelji", biće ponuđeno na velikoj aukciji 5. juna u Dalasu.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
U javnost su isplivali detalji dopisivanja između učesnice "Elite" Sofije Janićijević i Daneta Angelovskog, a sada je ona od njega tražila novčanu pomoć za svoju majku Brankicu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar