NAJJAČA PODRŠKA BRAĆI SA KOSOVA I METOHIJE! Danilo Vučić i Milan Radoičić obišli SRBE HEROJE koji već pet dana pešače za Beograd! (FOTO)
Podeli vest
Danilo Vučić, sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića i potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić obišli su danas Srbe iz Kosovskog Pomoravlja koji već pet dana pešice idu za Beograd da na mitingu nade 26. maja podrže svog predsednika i državu Srbiju!
Oni su heroje s KiM posetili tokom njihove pauze u Ćupriji i tom prilikom im i lično zahvalili na podršci državi Srbiji, patriotizmu i što svojim primerom pokazuju kako se voli i poštuje Srbija.
Posle pet dana pešačenja, grupa od 13 Srba iz Kosovskog Pomoravlja koji su krenuli da na mitingu 26. maja podrže predsednika Aleksandra Vučića, danas je stigla u Ćupriju.
21.05.2023
18:43
Foto: Informer
Pešaci s KiM istakli su da im je ova podrška ogroman vetar u leđa da istraju na svom putu ka cilju, da u ime srpskog naroda s KiM snažno podrže politiku Aleksandra Vučića.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Južna srpska pokrajina uvek je znala da iznedri velike i hrabre ljude. Ljude kojima se svi mi ostali trebamo diviti i ljude sa kojima se svi mi ostali trebamo poistovetiti u tome kako se voli svoja država.
Srpski narod sa KiM je uvek bio uz Vučića što dokazuju ovi srpski sokolovi koji pešice iz Kosovskog Pomoravlja idu za Beograd da daju podršku svom predsedniku i svojoj Srbiji. Gest ovih hrabrih momaka je za svako poštovanje.
Momci sa KiM su poslali najlepšu sliku svetu. Tako se bori za svoju zemlju. Danilo i Milan su otišli da posete ove divne momke i da im daju podršku, jer ovo što rade je divno.
Pešaci s KiM istakli su da im je podrška Vucicevog sina ogroman vetar u leđa da istraju na svom putu ka cilju, da u ime srpskog naroda s KiM snažno podrže politiku Aleksandra Vučića. Oni ce pesice ici do Beograda i 26.maja ce biti kao i ostali ljudi u Beogradu da podrze predsednika i njegovu stranku! Bravo za nase pesake! Bravo za podrsku koju pruzaju nasem predsedniku kao i ljudima sa KiM!
Ovako svi moramo izaci i podrzati naseg predsednika i njegovu borbu da Srbija ostane jaka, slobodna i slobodarska zemlja otvorena za saradnju i napredak! Svaka cast momcima sa Kim!
To su Veleizdajnikovi Srbi, oni ne predstavljaju poštene Sebe sa Kosova* - tamošnje poštene predstavlja Marko Jakšić i isti takvi po moralu, ali Marko Jakšić i njegovi istomišljenici neće da podrže Veleizdajnika i ne žele ni za kakve dnevnice i ni zbog kakvih sendviča da dođu na miting.
Ako,neka pružaju podršku za pare onim ko um je doveo Šiptare na kućni prag u slomio otpor i odbranu severa.I posle se pitamo pta se dešava?Dobro nije još gore!
Posle pet dana pešačenja, grupa od 13 Srba iz Kosovskog Pomoravlja koji su krenuli da na mitingu 26. maja podrže predsednika Aleksandra Vučića, danas je stigla u Ćupriju.
Dogovor sa Iranom moguć je samo ako Teheran odustane od nuklearnog oružja, poručio je američki predsednik Donald Tramp, uz ocenu da je to suština svakog budućeg sporazuma između Vašingtona i Islamske Republike.
Veliki je petak kada ovo pišem, greh je psovati, a najradije bih im danas sve po spisku - njima najgorim antisrpskim ološima, svima njima koji godinama nameću drugosrbijanski rasizam kao meru normalnosti, svima njima kojima je jedina realpolitika zapravo građanski rat u Srbiji.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
Nakon velikog vaskršnjeg posta, vernici prelaze na mrsnu ishranu koja je dosta jača, što može biti uzrok ozbiljnih zdravstvenih tegoba, upozoravaju stručnjaci.
U gradu poznatom po strmim ulicama i oštroj zimi, gde i obična vožnja bicikla često predstavlja izazov, pažnju prolaznika sve češće privlači neobična slika
U susret hrišćanskom prazniku - Vaskrsu danas je otvorena tradicionalna manifestacija za decu "Vaskršnje čarolije" u Topčiderskom parku ispred Konaka kneza Miloša gde se okupio veliki broj mališana, koji su zajedno sa svojim roditeljima, bakama i dekama, a i sa predstavnicima opštinskog rukovodstva uživali u vaskršnjem programu u organizaciji Opštine Savski venac.
Meštanin aleksinačkog sela Donji Adrovac Siniša Živić među prvima je stigao na mesto stravične nesreće na stotinak metara od svoje kuće, koja je za posledicu imala smrt jedne i povređivanje tri mlade osobe.
Policija u Zrenjaninu, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsila je zbog krađe S. R. (62) i D. T. (35), obojica iz okoline Žitišta.
Nakon što je Španija donela odluku o povlačenju iz ključnog koordinacionog tela za Gazu, usledila je oštra reakcija Tel Aviva koja nagoveštava ozbiljne posledice.
Bivši britanski premijer Boris Džonson boravio je u tajnoj dvodnevnoj poseti zaporoškom frontu u Ukrajini, gde je pružio snažnu podršku ukrajinskim snagama.
Suve i ispucale usne su vrlo čest problem. Iako mnogi odmah posežu za skupim kozmetičkim proizvodima, pravo rešenje često se nalazi u sastojcima koje već imamo u svom domu.
Punjenje telefona je nešto što radimo svakodnevno, samo priključimo punjač i nastavimo sa svojim obavezama ili odemo na spavanje. Iako deluje kao potpuno jednostavna i bezopasna radnja, iza nje se kriju određeni rizici.
Telefon vam često deluje sporije, ali razlog za to najčešće nije star uređaj ili loš softver, već aplikacije koje rade u pozadini i neprimetno troše resurse.
Mnogi ljubitelji cveća i baštovanstva ne razmišljaju o tome da pojedine biljke koje krase dvorišta i bašte mogu biti ozbiljna opasnost za kućne ljubimce.
U "Eliti" došlo je do žestokog obračuna između Stanije Dobrojević i Aneli Ahmić, te je obezbeđenje moralo hitno da uleti kako ne bi došlo do fizičkog obračuna.
Pevačica Nadica Ademov otvoreno je govorila o aktuelnim dešavanjima na estradi, ali i o svom privatnom životu i braku sa suprugom milionerom, sa kojim ima dve ćerke.
Pevač Nikola Rokvić povodom Vaskrsa, otvorio je dušu i podelio kako praznici izgledaju u njegovom domu, ali i koliko mu je vera pomogla u najtežim životnim trenucima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar