JEDAN PROMIL ZLA ĆE POKVARITI GOMILU DOBRIH STVARI! Novinar Aleksandar Jovanović za Informer TV o prozapadnim protestima opozicije (VIDEO)
Podeli vest
Gosti jutarnjeg programa Informer TV, novinar portala "Telegraf.rs" Aleksandar Jovanović i novinarka Informera Dejana Kljajić govorili su o najnovijem prozapadnom protestu opozicije na kojem su svi građani mogli da vide kakvo nasilje oni propagiraju, a navodno se bore upravo protiv toga.
- Jedan promil zla će pokvariti gomilu dobrih namera i čitavu priču. Ljudi imaju taj problem da u svemu pronađu neki "bag" - istakao je Jovanović.
Kristina Kija Kockar, zajedno sa kolegom Stanislavom Stanišićem i ovog jutra vodi jutarnji program na televiziji Informer, a pažnju je najpre privukla svetlucavim kompletom koji je obukla.
04.06.2023
08:31
Novinarka Dejana Kljajić naglasila je da svako ima pravo da protestuje, ali da se ne prave podele u društvu kao što to radi opozicija.
- Svako ima pravo na protest, jer je ovo demokratska država. Sve je bilo u redu, osim što su pojedini političari i novinari napravili podelu. Ovi protesti gube svaki smisao, jer opozicioni mediji intervjuišu opozicine političare i doveli su za govornicu tzv. elitne glumce koji pljuju vlast.
Jovanović je istakao da mu je voditelj Ivan Ivanović dugo godina prijatelj, ali se plaši da će mu se ono što trenutno radi obiti o glavu i vratiti se ko bumerang.
- Ivan Ivanović je moj prijatelj dugo godina i to će tako i ostati. Plašim se samo da je Ivan skrenuo na onu stranu odakle nema nazad. I dobro je da on zna ko je mašinovođa te lokomotive. U suprotnom Ivan Ivanović je duhovit čovek, ali u ovom trenutku plašim se da će se njemu vratiti ko bumerang i da će njegove namere zluopotrebiti i da će ostati na nekoj ledini - rekao je Jovanović.
Sa druge strane, novinarka Informera, naglasila je da ono što voditelj Ivan Ivanović radi, krajnje skandalozno i za svaku osudu.
- Ovo je stvarno skandalozno što Ivan Ivanović radi i sve to je za svaku osudu. Ivan Ivanović je godinama unazad vređao, to i dan danas radi. I sad pričamo na protestima o borbi protiv nasilja - naglasila je Kljajić.
Novinar Aleksandar Jovanović upozorio je da ne mogu oni, koji su se potukli sa nekim, kao što je to učinio glumac Dragan Bjelogrlić sa rediteljem Gagom Antonijevićem, da izađu pred ljude i da govore o borbi protiv nasilja, jer je to onda licemerje.
- Svi smo mi u nekom trenutku imali situacije da se sa nekim potučemo ili posvađamo. Ne možeš onda da izađeš pred govornicom i da pričaš o borbi protiv nasilja. To je onda licemerno. Ne možeš da budeš promoter nasilja, a onda da se boriš protiv toga. Ne možeš jednostavno. Dobio bi aplauz da je izašao pred ljude i pričao o svom primeru i da je rekao da to tako ne treba da se radi. To bi bila onda borba protiv nasilja - rekao je Jovanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kristina Kija Kockar, zajedno sa kolegom Stanislavom Stanišićem i ovog jutra vodi jutarnji program na televiziji Informer, a pažnju je najpre privukla svetlucavim kompletom koji je obukla.
Analitičar Saša Borojević eksluzivno za Informer TV otkrio je da je radio intervju sa rođenim bratom Džefrija Epstina, koji mu je otkrio šta mu je rekao zatvorski čuvar nakon smrti seksualnog predatora.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakunuo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Došlo je do novog sukoba između Sanje Kalinović, Anabele Zonai i Milice Ohman tokom kojeg su se međusobno optuživale za prisluškivanje, spletkarenje i foliranje.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Na pijacama širom Srbije ovih dana pažnju kupaca privlači paradajz koji je, prema njihovim rečima, ukusniji nego tokom leta, a prodaje se po ceni od oko 200 dinara za kilogram, što ga čini jeftinijim čak i od kiselog kupusa.
Patrijarh srpski Porfirije pozvao je sveštenstvo i vernike da se 8. februara pridruže akciji dobrovoljnog davanja krvi koju organizuju Crveni krst Srbije i Institut za transfuziju krvi.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Niška policija je za samo dva sata od izršenja teškog zločina uspela da identifikuje izvršioce i uhapsi tri osobe koje se sumnjiče da su umešane u ubistvo Aleksandre Š. (44) koja je jutros u 7.30 sati ubijena u niškom naselju Palilula.
Pripadnici Uprave kriminalističke policije (UKP) uspešno su identifikovali i uhapsili U. R. (28), koji se sumnjiči da stoji iza bombaških napada na poznate beogradske restorane koji su se dogodili u prethodna dva dana.
U selu Biohane, kod Tutina muškarac R. D. (61) pronađen je mrtav na lokalnom groblju, a prema prvim nezvaničnim informacijama sumnja se na samobistvo, saznaje Informer.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da će ukrajinska delegacija, po povratku iz Abu Dabi, u subotu podneti izveštaj o najosetljivijim aspektima pregovora, naglasivši da se o tim detaljima ne može razgovarati na daljinu, prenosi Anadolija.
Nakon pregovora između Irana i Sjedinjenih Američkih Država o iranskom nuklearnom programu, održanih u Omanu, Centralna komanda SAD (CENTCOM) objavila je nove snimke nosača aviona USS Abraham Linkoln, koji je prošle nedelje stigao u region.
Predsednik pokreta "Druga Ukrajina" Viktor Medvedčuk izjavio je da "ludilo Vladimira Zelenskog i kolektivnog Zapada" može da dovede do svetske katastrofe i da antiruska histerija sprečava rešenje ukrajinskog sukoba.
Evropska komisija predložila je 20. paket sankcija protiv Rusije, koji je usmeren na energetski sektor, finansijske usluge i trgovinu, sa ciljem da bude usvojen pre četvrte godišnjice rata u Ukrajini, 22. februara.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Glumica Rut Gemel priznala je da je imala tremu pred snimanje intimnih scena u novoj sezoni "Bridžertona", ali da je iskustvo na kraju bilo više zabavno nego stresno.
Narodnooslobodilačka borba (NOB) i građanski rat unutar Drugog svetskog rata, komunistička revolucija i obračuni posle 1945. nisu samo istorijske teme - one su duboko urezane u srpsku književnost 20. veka.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Bivša supruga poznatog repera Nenada Aleksića Ša, Vanja Ignjatović, iznenadila je javnost kada se udala u strogoj tajnosti, što je sada otkrila putem društvenih mreža.
Živorad Nikolić, poznatiji kao Žika Šarenica, otkrio je kako danas izgleda njegova svakodnevica, govorio o porodici, ali i o svemu onome sa čim se susretao tokom dugogodišnjeg voditeljskog posla.
Pravi haos izbio je u studiju "Zvezda Granda" kada je došlo do rasprave između članova žirija, i to zbog glasova i prolaska kandidata, a nezadovoljstvo iskazala je pevačica Snežana Đurišić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar