• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

04.06.2023

17:22

SAZNAJEMO! ODRŽAN SASTANAK NAJUŽEG RUKOVODSTVA SNS! Vučić odlučan: Spreman sam da poginem, boriću se do kraja!

Tanjug

Vesti

SAZNAJEMO! ODRŽAN SASTANAK NAJUŽEG RUKOVODSTVA SNS! Vučić odlučan: Spreman sam da poginem, boriću se do kraja!

Predsednik Aleksandar Vučić održao je, kako saznajemo, danas sednicu najužeg rukovodstva SNS i svojim saradnicima poručio: Spreman sam da poginem, bolje i to, nego da ološu prepustim Srbiju!

- Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara, spreman sam i da poginem, uopšte se ne plašim! - rekao je Vučić i dodao: 

- Evo, čekam te kukavice da dođu da me ubiju, ali nikada im neću prepustiti vlast bez izbora!

Podsetimo, Rade Basta je pozvao predsednika Vučića da uhapsi napadače koji su se juče potukli na protestu protiv nasilja.

- Predsedniče Vučiću, hapsi bagru koja tuče narod na protestima i novinare. Građanski rat ne treba, dovoljno problema imamo. Živela Srbija - napisao je Basta na Tviteru, iako nije poznato ko je i gde tukao novinare.

Basta je tako pokušao da ispadne nekakav zaštitnik, ali je eskpresno dobio odgovor predsednika IO SNS-a Darka Glišića.

- Ti NATO ološu, začepi više jednom ta svoja crvena, gubava usta. Ti su uhapšeni, a kakav si lopov, trebalo je ti i tvoja crvena bagra zajedno sa njima - poručio je Glišić.

Podsećanja radi, na sinoćnjem "protestu protiv nasilja" došlo je do međusobne tuče među učesnicima, pa se tako protest "protiv nasilja" pretvorio u nasilje.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zastrašijuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini
Hronika

Zastrašijuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini

Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.

08.06.2026

20:29

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set