ĆUTA I ALEKSIĆ NEMAJU ŠTA DA TRAŽE NA KiM! Narod im poslao jasnu poruku
Podeli vest
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković rekao je danas da su predstavnici opozicije Miroslav Aleksić i Aleksandar Jovanović Ćuta došli iz Beograda u Zvečan da provociraju narod na KiM, koji im je, kako je naveo, poručio da oni tu nemaju šta da traže.
- O tome kako su oni prošli na severu KiM najbolje svedoče snimci koji se dele po društvenim mrežama, i na kojima vidimo da su žene i ostali ljudi, koji su tu danima i nedeljama braneći svoju opštinu i svoje pravo na opstanak, jasno poručili da nemaju tamo šta da traže - rekao je Petković odgovarajući na pitanja novinara.
Srbi iz Zvečana najurili su danas potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića i njegovog saputnika Aleksandra Jovanovića Ćutu koji su došli da na muci srpskog naroda, koji nedeljama protestuje zbog Kurtijevog terora, zgrću jeftine političke poene.
20.06.2023
13:31
On je istakao da su Aleksić i Jovanović došli u dogovoru i sinhronizaciji sa Prištinom kako bi pravili probleme Beogradu i srpskom narodu na KiM.
- Oni i njihovi šefovi su odgovorni što su 2011. godine napravili granicu između Srba i Srba na Jarinju i Brnjaku. Što su doveli EULEX koji ništa ne čini da stane u odbranu Srba na KiM - rekao je Petković na vanrednoj konferenciji za novinare.
On je dodao i da ga čudi "kako je moguće da su opozicioni predstavnici bez ikakvog problema prošli preko graničnog prelaza Jarinje".
Očigledno je ''da oni imaju nekakav dogovor i sa Dželjaljem Svećljom i sa Aljbinom Kurtijem'', pošto, kako je rekao Petković, ''prolaze kao nekakvi prijatelji Prištine''.
- Znate dobro da je Vuk Jeremić više puta istakao da je Kurti njegov prijatelj i da je veliki intelektualac - rekao je direktor Kancelarije za KiM.
Petković je upitao da li su Jovanović i Aleksić osudili napade na Srbe, ne samo severno nego i južno od Ibra, i istakao da se to nije dogodilo nikada.
Njima je u interesu, smatra Petković, da dođu i naprave snimak koji bi posle delili na društvenim mrežama pošto to za njih, kako je dodao, predstavlja borbu za KiM.
- Narod dobro pamti šta su uradili i šta i danas rade - poručio je Petković.
Petković je rekao da Kurti i Omani na svojim nalozima na društvenim mrežama govore ''kako se nadaju da će se u Srbiji dogoditi novi Majdan''.
- Oni se nadaju da bi onda Ćuta i Aleksić kao nekakva nova vlast priznali nezavisnost Kosova - rekao je Petković.
On je poručio ''da neće biti Majdana'' i krvoprolića na ulicama, i ''da neće biti priznanja Kosova dok je predsednika Srbije Aleksandra Vučića''.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aleksić i Ćuta su dobili šta su tražili. Neće im pasti na pamet više nikada da uzmu u usta Srbe sa Kosova i Metohije. Jasno i glasno I'm je stavljeno do znanja da nisu dobrodošli.
Ćuta i Aleksić sigurno da imaju dogovor sa Kurtijem kad su došli na Kosovu. Šta oni imaju da traže tamo sigurno da izazovu pobunu medju srbima.Sramota šta sve neće da urade da bi dobili politički poen, lešinari jedni!
Aleksic i Cuta nikada nisu osudili teror nad Srbima na KIM,oni rade sihronizovano sa Kurtijem,znaju Srbi koje su ljige,prodane duse,primitivci Cuta i Aleksic.
Čita je doso jer se nado da će da dobije besplatno skenderbeg konjak da sljoka a ovaj zaluto jer ga pratio a krenuo je u stvari u prištinu kod najboljeg prijatelja na kafu kurtija.ili brata kako de zovu.
Narod je jasno i glasno opozicionarima koji su otisli da glume postenje i dobrotu,stavio do znanja da nisu pozeljni niti bilo kome potrebni! Nek svoju dusebriznost zadrze za sebe!
Srpski narod sa KiM koji živi u strahu za život, najjasnije vidi ko se bori za njihove interese, dok se lideri opozicije bore za interese šiptarskih terorista i njihovih podstrekača i nalogodavaca.
Ćuta i Aleksić su došli da na muci srpskog naroda na KiM zarade jeftine političke poene! Treba sramota da ih bude!! Dobili su tačno ono što su i zaslužili!!
Srbi iz Zvečana najurili su danas potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića i njegovog saputnika Aleksandra Jovanovića Ćutu koji su došli da na muci srpskog naroda, koji nedeljama protestuje zbog Kurtijevog terora, zgrću jeftine političke poene.
Kako nezvanično saznajemo, nasilnik Miša Bačulov izlazi na slobodu jer mu je Apelacioni sud, tačnije veće u kojem sedi sudija blokader Miodrag Majić, ukinulo pritvor iako se tereti za teško krivično delo i postoji opasnost da će ga ponoviti.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Profesor srednje Elektrotehničke škole "Mihajlo Pupin" u Novom Sadu B.B. (60) uhapšen je jer se sumnja da je učenicima pokazivao pornografski sadržaj, a tim povodom se oglasio Erdmidin Elezović, direktor škole.
Američki OFAC uveo je sankcije venecuelanskoj influenserki i bivšoj glumici Himeni Romini Arai Navaro - „Rositi“, koju Vašington optužuje da finansijski pomaže ozloglašenu bandu Tren de Aragva.
Ruski TV kanal Raša tudej zvanično je danas počeo sa emitovanjem programa za Indiju, a ceremoniji u Nju Delhiju prisustvovali su ruski predsednik Vladimir Putin i glavna urednica Raša tudej Margarita Simonjan.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar