OVO JE SRBIN KOJI JE UHAPŠEN U SEVERNOJ MITROVICI! Kurti poslao 4 oklopna vozila na njega, oteli ga sa posla!
Podeli vest
Srbin Nenad Orlović uhapšen je u Severnoj Mitrovici na svom radnom mestu!
U trenutku kada su ga specijalci tzv. Kosovske policije priveli, Orlović se nalazio na poslu, u perionici automobila. On je inače stalno zaposlen u gradskoj čistoći.
Tzv. Kosovska policija oglasila se zvaničnim saopštenjem povodom današnjeg hapšenja srpskog muškarca N. O. kod autobuske stanice u Severnoj Mitrovici, navevši da je on priveden zbog sumnje da je učestvovao u napadu na pripadnike Kfora 29. maja u Zvečanu.
23.06.2023
11:05
Kako kažu očevici, čak četiri oklopna vozila ROSU opklola su i otela Srbina.
Pakuju mu napad na Kfor
Povodom hapšenja Nenada Orlovića tzv. Kosovska policija izdala je saopštenje.
- Kao rezultat rada i intenzivnih istraga koje je sprovela Kosovska policija, osumnjičeni srpski muškarac N.O. uhapšen je danas u prepodnevnim časovima. Poznatiji po nadimcima Nemačka i Rusija, osumnjičen je za umešanost u slučaj napada i ugrožavanja međunarodno zaštićenih lica - Kfora. Njegovo hapšenje i izvršeno je nakon što su sakupljeni dokazi, da je isti bio uključen u napad na Kfor 29. maja 2023. godine, gde je kao posledica napada i nasilja, desetine pripadnika Kfora zadobilo telesne povrede. Sve daljnje akcije bit će poduzete u suradnji i koordinaciji s pravosudnim organima - navodi se između ostalog u saopštenju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
A sta je sa napadacima na srpsku decu , jesu li oni privedeni? Mogu bilo kom Srbinu samo zato što je Srbin da natovare na vrat bilo kakav navodni zlocin i pri tom ga privode na nacin kao da privode najvećeg ratnog zlocinca. Pokusavaju da na ovaj nacin zaplase srpski narod i uspeva im u tome.
Dokle vise da se hapse Srbi i to neduzni????? Ovo je prevrsilo svaku meru, medjunarodna zajednica mora da reaguje sto pre. Gde su im dokazi da je Nenad Orlovic napao pripadnika Kfora?
Aljbin Kurti je covek koji zeli da pohapsi sve sto je srpsko, i time da natera svakog Srbina da ode sa Kosova , u suprotnom ce doci do iskalcija njego cij je jasan a to je da zeli da izazove sukobe kako bi doslo do rata na Balakanu
Kurtija i njegovu policiji neko treba da zaustavi, ovo što rade nije normalno, hapse maltretiraju narod na KiM bez ikakvih osnovanih sumnja da su nešto počinili.
Hapšenje srpskog civila u Severnoj Mitrovici uz upotrebu 4 oklopna vozila je jedan od mnogih slučajeva kršenja ljudskih prava i nasilja koje treba hitno osuditi.
Ova Kurtijeva Tortura mora prestati. Ni na ovaj nacin nece uspeti da isprovocira gradjane da preduzmu nepromisljene poteze. Gradjani Srbije veruju Aleksandru Vucicu.
Tzv. Kosovska policija oglasila se zvaničnim saopštenjem povodom današnjeg hapšenja srpskog muškarca N. O. kod autobuske stanice u Severnoj Mitrovici, navevši da je on priveden zbog sumnje da je učestvovao u napadu na pripadnike Kfora 29. maja u Zvečanu.
Promenu strategije nacionalne bezbednosti administracije američkog predsednika Donalda Trampa, koja više ne naziva Rusiju "direktnom pretnjom" i čak poziva na saradnju sa Moskvom u oblasti strateške stabilnosti, Kremlj smatra pozitivnim korakom, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U Srbiji danas oblačno i hladno, mestimično sa kišom, na visokim planinama kratkotrajno i sa slabim snegom, i s najnižom temperaturom od tri do šest, a najvišom od sedam do 10 stepeni.
U jednom poznatom restoranu na Novom Beogradu, večeras oko 21 čas upucan je navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Policija u Beogradu uhapsila je večeras u Beogradu Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), visokopozicionirane pripadnike škaljarskog klana, za kojima su raspisane Interpolove međunarodne poternice za ubistva, kao i krivična dela u vezi sa oružjem i organizovanim kriminalom.
Nenad K. (30) koji je pogođen sa više hitaca u restoranu "Durmitor" na Novom Beogradu prebačen je sa teškim povredama u operacionu salu u Urgentnom centru!
Kineski vojni avioni su u subotu usmerili radar na borbene avione japanskih Snaga za samoodbranu (SDF) jugoistočno od glavnog ostrva Okinave, izjavio je danas japanski ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
U nemačkom maloprodajnom sektoru u proteklih godinu dana propao je najveći broj firmi u poslednjoj deceniji, saopštila je kompanija za osiguranje kredita Allianz Trade.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Dani kada ste morali da pitate za šifru ili tražite papirić zalepljen na ruteru polako odlaze u prošlost. Zahvaljujući savremenim opcijama povezivanja, sada možete pristupiti WiFi mreži bez ikakvog kucanja lozinke.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar