• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

14.07.2023

11:55

Proslavljeni sportisti i sportski radnici daju podršku Aleksandru Vulinu - Bori se za očuvanje srpskih nacionalnih interesa

printscreen

Vesti

Proslavljeni sportisti i sportski radnici daju podršku Aleksandru Vulinu - Bori se za očuvanje srpskih nacionalnih interesa

Podeli vest

Osude povodom uvođenja američkih sankcija Vulinu pristižu od ljudi iz svih sfera srpskog društva. Proslavljeni sportisti daju podršku Aleksandru Vulinu u borbi za očuvanje srpskih nacionalnih interesa.

I proslavljeni sportisti i sportski radnici daju podršku Aleksandru Vulinu u borbi za očuvanje srpskih nacionalnih interesa 

Bivši as Crvene zvezde, košarkaš Marko Kešelj dao je podršku Vulinu. 

- Puna podrška mom prijatelju Aleksandru u borbi za srpske nacionalne interese - poručio je Kešelj. 

 

Olimpijski šampion Davor Štefanek istakao je da je Aleksandar Vulin mnogo pomogao i doprineo razvoju sporta u Srbiji. 

- Kao predsednik Sportskog saveza Srbije mogu da komentarišem Aleksandra Vulina samo kao čoveka koji izuzetno voli, pomaže i podržava sport u Srbiji. Tako je bilo dok je obavljao funkciju ministra odbrane, ali i kao ministar unutrasnjih poslova. Zajedno smo sproveli sjajne projekte, a najponosniji sam na projekat Sport u policiji - istakao je Štefanek. 

Podršku su izjavama i objavama na svojim društvenim mrežama dali i Stefan Birčević (proslavljeni košarkaš), Nenad Stanković (prvak sveta u karateu), Slobodan Đurić (generalni sekretar Beogradske asocijacije za školski sport), Saša Luković (direktor STC Arilje) i mnogi drugi. 

Stigle su podrške i iz inostranstva od Roberta Rehera koji je poznati sportski radnik u Sloveniji i koji je istakao da je lično upoznao Vulina i da niko nema prava pa ni Amerikanci da zbog podrške drugoj zemlji uvode ljudima sankcije.

Željko Tanasković veliki odbojkaški as,  takođe je dao podršku Aleksandru Vulinu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set