Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić, kome se partija nalazi pred totalnim kolapsom nakon najave Miroslava Aleksića da će se kandidovati na unutarstranačkim izborima, priznao je da u Srbiji nema popularnijeg političara od Aleksandra Vučića.
Gostujući na tajkunskim medijima, Jeremić je upitan i o sudbini takozvanih protesta protiv nasilja, a svoj odgovor bazirao je na žestokom napadu na prozapadnu opoziciju.
- Pošto ste me pitali za proteste i za jedinstvo, ja mislim da smo mi daleko od jedinstva koje je neophodno da bi protesti uspeli! Protesti nisu doneli ono što su građani očekivali! - priznao je Jeremić.
Jeremić je dodao da stranke koje organizuju proteste, sve zajedno, ne mogu odneti izbornu pobedu.
- To znaju svi! Guranje jednog opozicionog bloka je recept sa novi izborni poraz! I dalje nema popularnijeg političara od Aleksandra Vučića - naveo je Jeremić.
VUK JEREMIĆ: STRANKE KOJE ORGANIZUJU PROTESTE NE MOGU DA P0BEDE VUČIĆA!
"Pošto ste me pitali za proteste i za jedinstvo, ja mislim da smo mi daleko od jedinstva koje je neophodno da bi protesti uspeli! Protesti nisu doneli ono što su građani očekivali! Stranke koje organizuju… pic.twitter.com/iI6m45rssW
— Detektor laži (@LaziDetektor) July 17, 2023
Podsetimo, dešavanja u Narodnoj stranci centralna su tema na političkoj sceni u Srbiji, a ceo haos je nastao pošto je Aleksić odlučio da se kandiduje za predsednika stranke.
Kako je Informer već pisao, nakon toga Jeremić je raspustio Izvršni odbor.
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić oglasila se povodom rasula u toj partiji prouzrokovanog sukobom između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića.
Rat do istrebljenja u Narodnoj stranci između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića u punom je jeku, a novi čin u opozicionoj kaljuzi ispisao je opštinski odbor Narodne stranke sa Vračara.
Protesti koje hejterska opozicija nedeljama unazad sprovodi u gradovima u Srbiji maltretirajući građane dali su konkretne rezultate, iako ne one kojima su se opozicioni lideri nadali.
U Narodnoj stranci na čijem čelu je Vuk Jeremić, koja je poslednjih dana u žiži političke javnosti u Srbiji nakon što je razrešen Izvršni odbor sa Miroslavom Aleksićem na čelu, dogodila su se najmanje četiri krupna raskola za svega 6 godina postojanja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić oglasila se povodom rasula u toj partiji prouzrokovanog sukobom između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića.
Blokaderi su još jednom dokazali da su gori od najgorih komunista napravivši pravu listu za odstrel! Informer je otkrio spisak 99 imena koje su "plenumaši" proglasili nepodobnim za izbornu listu!
Na južnim padinama Fruške gore nalazi se manastir Grgeteg. Za mnoge vernike ovo je posebno mesto zbog ikone Bogorodice Trojeručice, pred kojom, kako svedoče, dolaze sa problemima za koje više ne pronalaze rešenje – i odlaze sa osećajem mira, vere i nade.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije izdao je upozorenje na visoke temperature na području Srbije za danas i nedelju, kao i upozorenje na ekstremne uslove za iniciranje i širenje požara na otvorenom.
Hrvatska policija je privela rumunskog turistu i profesionalnog vozača I. L. P. (25), zbog narušavanja javnog reda i mira na benzinskoj pumpi u Goričanu.
U beogradskom naselju Rakovica, u Ulici Stojana Jankovića, oko 3 sata ujutru odjeknula je snažna eksplozija koja je iz sna podigla i uznemirila čitav komšiluk.
Sudija za istragu kotorskog Osnovnog suda Špiro Pavićević, odredio je pritvor do 30 dana državljaninu Azerbejdžana M.M. (59), zbog sumnje da je seksualno uznemiravao maloletnicu staru 16 godina.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Ako postoji poslastica koja vraća u detinjstvo, onda je to svakako koh. Mekan, sočan i natopljen mlekom, ovaj starinski kolač i danas je jedan od omiljenih domaćih slatkiša.
Neprijatan zadah kod psa nije samo neprijatnost tokom maženja, ponekad može biti znak da sa njegovim zdravljem nešto nije u redu. Evo šta najčešće izaziva loš miris iz usta i kako možete pomoći svom ljubimcu.
Venera, planeta ljubavi, nalazi se u Vagi i donosi vrele avanture za Vage, Vodolije i Blizance. Saznajte šta su zvezde pripremile vašem znaku na ljubavnom planu.
Dok je ćerka Minela krenula majčinim stopama, sin Mirzad godinama je punio naslovne zbog problema i sukoba sa zakonom, što je za njihovu majku pevačicu Hanku Paldum predstavljalo težak period.
Sin i snajka pevača Radiše Trajkovića Đanija, Marko i Minja, uživaju u ljubavi, a sada je ona podelila fotografiju sa mužem iz automobila i sve raspametila.
Da je Jeleni Karleuši bitno da i kod kuće bude uvek tip-top sređena, govori i činjenica da čak i kada se kupa u bazenu svoje vile na Dedinju, ona mora da ima savršeni kupaći - a mi smo odabrali najbolje za vas!
Nakon završene naporne rijaliti sezone, atraktivna voditeljka "Elite" Maša Mihailović pakleno je zagrejala maštu svojim pratiocima na društvenim mrežama vrelim fotkama s odmora.
Poznata starleta i bivša rijaliti učesnica Dragana Mitar trenutno uživa na crnogorskom primorju, a njen nos je i dan danas glavna tema komentarisanja na mrežama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.