Saša Janković, bivši Zaštitnik građana i lider Pokreta slobodnih građana na svom Tviter profilu obračunao se sa srpskom opozicijom, odgovarajući na tvit Jelena Lengold, simpatizerke opozicije, koja ga je napala zbog toga što, kako kaže "ništa nije učinio, a imao je priliku".
- Bili ste uz mene kada sam bio popularan i masa nam je klicala... Kada je postalo ozbiljno i teško, niste imali istrajnosti, lojalnosti, vere...- poručio je Janković svojim bivšim opoziconim drugovima i dodao:
- ... dolazili ste kad vi imate pauzu, ali ne da pomognete već da kažete šta "treba da se uradi". Menjali ste stavove prema lajkovima, više od svega hteli ste da budete popularni, da budete "utisak nedelje". Hteli ste nekog drugačijeg, a kada ste ga dobili, terali ste ga da radi kao svi ostali, "gde svi, tu i mi". Kada je na njega bacano smeće, sklanjali ste se da vas ne isprlja, da vam ne pomuti "ugled". Najviše ste voleli da se u nečemu ne slažete sa njim, i to javno ističete kao dokaz da za vas nema autoriteta...
Poručio im je i da su "svoj kapric proglasili za slobodu", "a svoje neznanje o državi i politici" za kreativnost.
- Vi ste s druge strane ubedili sebe da svaki putnik zna, može i treba da vozi avion gde i kad hoće. Posebno ako ste taj putnik - vi. Svoj kapric ste proglasili za - slobodu. Svoje neznanje o politici i državi, za - kreativnost. Svoju lenjost za - oprez... Ne, ja nisam jedan od vas, i kada sam vas bolje upoznao ne želim ni da budem, nikad nisam ni želeo. Dakle, da privedem kraju ovo mrcvarenje između nas, srpska elito: nisam vam bio dobar i pre pet godina sam se sklonio da ne smetam, kao što sam lepo odmah i napisao da jesam, i ćutao, da vam i dalje ne bih bio kriv za neostvarene ambicije - napisao je Janković.
Perjanica opozicije, potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić i najbliža saradnica Dragana Đilasa nastavlja sa strašnim licemerjem i lešinarenjem nad tragedijom u OŠ "Vladislav Ribnikar".
Deo srpske opozicije nema pijeteta prema žrtvama masakra u "Ribnikaru", pa su digli glas protiv ukidanja Anketnog odbora, uprkos tome što su to tražili roditelji ubijene dece.
Perjanica opozicije, potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić i najbliža saradnica Dragana Đilasa ispijala je piće u jednom kafiću, dok se u centru Beograda u subotu predveče održavao takozvani 'protest protiv nasilja'!
Iako je eksplicitna molba roditelja žrtava u školi "Vladislav Ribnikar" da se prekine rad Anketnog odbora, Marinika Tepić i ostatak opozicije koji organizuje prozapadne proteste "protiv nasilja" i dalje insistiraju da se rad odbora nastavi, kako bi oni mogli da se promovišu.
Perjanica opozicije, potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić zasela je u jedan prestonički kafić dok se u centru Beograda održavao takozvani protest protiv nasilja, otkriva Infomer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Perjanica opozicije, potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić i najbliža saradnica Dragana Đilasa nastavlja sa strašnim licemerjem i lešinarenjem nad tragedijom u OŠ "Vladislav Ribnikar".
Dok se preko tajkunskih medija lažno predstavljaju kao nekakva hrabra "studentska lista" koja menja Srbiju, blokaderi su na prvom ozbiljnom testu i pred kamerama Informera pokazali svoje pravo, preplašeno lice.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Prava drama odigrala se u grčkom letovalištu Skala Furka kada je izbio požar koji je gutao nisko rastinje i zahvatio banderu, saznaje naš portal od Srpkinje E. C.
Turisti su zgroženi paprenim cenama u Hrvatskoj! Londonka je u Splitu doživela šok kada je dva pića platila čak 42 evra, što je skuplje nego u Britaniji.
Pre samo nekoliko dana, majka u Tirolu doživela je ono što tvrdi da je najstrašniji trenutak u njenom životu kada je zatekla nepoznatog muškarca u automobilu sa svojom decom.
Policijski službenici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona pronašli su i uhapsili dve osobe za kojima su bile raspisane interne poternice.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su S. G. (21) zbog sumnje da je u jednom selu u okolini Bora, upravljajući vozilom marke "audi" bez vozačke dozvole, oborio maloletno lice koje je vozilo bicikl, a zatim napustio lice mesta.
U stanu u novosadskoj ulici Molnar Đule došlo je do požara kada se zapalila veš mašina, a zahvaljujući brzoj intervenciji vatrogasaca sa dva vozila, vatra je ugašena i sprečena je veća materijalna šteta.
U toku jučerašnjeg dana na teritorjii glavnog grada otkrivene su čak tri laboratorije za proizvodnju marihuane u veštačkim uslovima, a po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je ukupno sedam osoba.
Iranski vrhovni vođa ajatolah Modžtaba Hamnei zapretio je da će Iran i njegovi savznici naučiti Sjedinjene Američke Države lekcijama koje neće zaboraviti.
Američki politikolog Džon Miršajmer ocenio je u Evropskom parlamentu da se Evropa suočava sa ozbiljnom nestabilnošću, koju je povezao sa ratom u Ukrajini.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
Detaljno anatomsko istraživanje, koje je vodio Alfonso Cepeda-Emiliani sa Univerziteta u Santjagu de Komposteli, otkrilo je da titulu glavne erogene zone zapravo odnosi frenularna delta.
Američka tehnološka kompanija Gugl predstavila je novo ažuriranje svoje AI video platforme Vids, koje korisnicima omogućava da kreiraju personalizovane digitalne avatare.
Erotski model i nekadašnja striptizeta Vesna Počuča Šana ponovo je uspela da zapali internet - i to čim se pojavila u noćnom provodu sa atraktivnom drugaricom.
Anica Lazić, devojka glumca Lazara Ristovskog, objavila je snimak iz šminkernice na kojem se jasno vidi kako njen nos izgleda tri meseca nakon operacije.
Alen Dragosav, suprug pevačice Maje Berović, danas je uspešan biznismen, a malo je poznato da je put započeo kao vozač kamiona. Vremenom je izgradio sopstveni biznis, a njegova kompanija danas broji čak 83 zaposlena.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.