Danas su svi mediji hulje Šolaka, Đilasovog poslovnog partnera, po komandi preneli laži Đilasove službenice, Marinike Tepić.
Marinika otkriva toplu vodu, koju je već otkrivala 2021. godine. Sad reciklira sopstvene laži. Marinika se, ničim izazvana, vraća 4 godine unazad, i lažno optužuje JP „Higijena" Pančevo, zbog izvesnog Vladimira Greka, koji je tada zaposlen. Marinika povezuje nepovezivo, laže i kaže: „SNS je nagradila izvršioca iz Belivukovog klana Vladimira Greka zaposlenjem u JKP Higijena Pančevo" (april 2019.). Prvo, SNS nema nikakve veze sa zapošljavanjem pojedinaca u bilo kom Javnom preduzeću. Drugo, i najvažnije, u aprilu 2019. se nije znalo za veze Vladimira Greka, sa klanom Belivuk. Treće, Grek nema nikakve veze sa SNS-om. Četvrto, lica koja krše zakon su većinom ljudi koji su nekada, negde, bili zaposleni. Ne može im se negirati pravo na rad, pogotovo pre nego što je utvrđeno da su počinili neko krivično delo.
Foto: printscreen
Po Marinikinom principu vraćanja 4 godine unazad, hajde da se i mi vratimo 4 godine unazad, od 2019. godine. Vratimo se u 2015. godinu, kada je Marinika Tepić bila vlast u Pokrajini Vojvodini - pokrajinska Sekretarka za sport i omladinu. I baš te 2015. godine, Marinika Tepić je bila umešana u težak saobraćajni udes, u kome je teško povređena jedna osoba. Sekretarka za sport i omladinu pokrajinske žute hunte, se nije vratila 8 godina unazad, da nas obavesti o jednom drugom slučaju, o saobraćajnoj nesreći koju su izazvali ona i njen suprug. Taj udes se dogodio 29. januara 2015. godine, oko 17.30, u Novosadskoj ulici u Temerinu, kod broja 8. „Srpski Telegraf" (i portal „Republika") su izvestili da je Pajtićeva Pokrajinska Sekretarka za sport i omladinu, danas tajkunova potpredsednica i službenica, učestvovala u saobraćajnoj nesreći u kojoj je njen suprug udario automobilom pešaka u Temerinu. Pešak Tomislav Kovačević iz Bačkog Jarka je tada teško povređen i zbrinut je na hirurškom odeljenju KC Vojvodine u Novom Sadu. Suprug Sekretarke za sport i omladinu je na merenju alko-test aparatom, oko sat vremena posle udesa, imao 0,13 miligrama alkohola u krvi. Takođe, Sekretarka je preko pokrajinskog premijera Pajtića, isposlovala da se njenom suprugu ne radi analiza krvi, što je inače uobičajena procedura kad god je u pitanju nesreća u kojoj je neko povređen. U policijskom zapisniku konstatovano je da su uslovi za vožnju bili idealni. Kako se navodi, put je bio prav, bez suženja, a kolovoz suv i čist. Folksvagen pasat Sekretarkinog supruga, je Kovačevića udario levim delom, a kada je policija stigla na lice mesta, konstatovala je da je sekretarkin suprug nakon nesreće pomerao vozilo, sklonivši ga na zemljani deo pored puta. Žrtva Tomislav Kovačević, je vozilom Hitne pomoći odmah prevezen na KC Vojvodine, gde su mu konstatovane mnogobrojne teške telesne povrede i zadržan je na klinici za ortopedsku hirurgiju i traumatologiju. Sekretarka je isposlovala i da se u policijskom zapisniku konstatuje da je za udes kriv pešak Tomislav Kovačević. Kako je Pokrajinom vladala vlast žute hunte, čiji je važan deo bila Sekretarka (članica pokrajinske vlade), ona je isposlovala da postupak protiv njenog supruga bude obustavljen. Postoji osnovana sumnja da je Sekretarka vozila automobil, i da su ona i suprug odlučili da zamene mesta, bez obzira na to što je njen suprug konzumirao alkohol.
Foto: printscreen
Foto: printscreen
Sada ću se osvrnuti na veze Marnike Tepić, i njenog poslodavca i šefa, Dragana Đilasa, sa kriminalcima. Dokazaću da su veze Marinike Tepić sa kriminalcima, hiljadu puta jače, od nepostojećih veza SNS sa bilo kojim kriminalcem u Pančevu.
Foto: printscreen
Marinika Tepić je optuživana da je kao pokrajinska Sekretarka za omladinu i sport, zloupotrebljavala službeni položaj. Te optužbe je javno izneo njen prijatelj i stranački saradnik Novak Filipović. Filipović je javno svedočio kako mu je Marinika, nezakonito dodeljivala finasijska sredstva, dok je bila Sekretarka za sport i omladinu. Filipović je bio Marinikin saradnik u stranci LSV. Posle toga je Filipović bio član Glavnog odbora, nove Marinikine stranke, SSP. Filipović je nadležnim organima i medijima, posvedočio da je potpredsednica SSP od njega tražila i da proganja novinare.
Foto: printscreen
Mediji su 13.05.2020. preneli da će policija tužilaštvu proslediti svedočenje Novaka Filipovića iz Pančeva, koji u iskazu policiji tvrdi da mu je Marinika Tepić tražila da obeća da će da „iseli iz Pančeva" novinara Miroslava Miću Milakova. Filipović je sačuvao konverzaciju preko Vajbera sa Marinikom Tepić. Marinika:„Hoću da mi obećaš nešto", Filipović: „Kaži". Marinika: „Da ćeš da iseliš Miću Milakova iz Pančeva". Filipović: „Dogovoreno…". Ugrožavanje bezbednosti novinara je krivično delo kažnjivo zatvorom od šest meseci do pet godina. Novak Filipović, član Glavnog odobra SSP je 11.3.2020., uhapšen pod optužbom za neovlašćenu proizvodnju, stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljenu proizvodnju, držanje i promet oružja i eksplozivnih materija. Prilikom hapšenja je zaplenjeno 1,4 kilograma droge, i velika količina municije.
Foto: printscreen
Marinika Tepić bi mogla da nam objasni svoje i Đilasove veze sa najbližim stranačkim saradnikom u Kuršumliji, Milutinom Bakićem (SSP), koji je uhapšen 30.04.2020. zbog toga što je švercovao 66 kilograma marihuane. Uhapšen je u trenutku dok je kamionom prevozio pet putnih torbi sa drogom spakovanom u 114 paketa. On se teretio da je izvršio krivično delo neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga. Kako je Marinika potpredsednica SSP, možda poseduje saznanja o navedenim optužbama, koja bi mogla da podeli sa javnošću.
Da zaključim, pre nego što iznosi ovakve laži o SNS-u, preduzeću „Higijena" iz Pančeva, Marinika Tepić bi morala da obavesti javnost i objasni svoje veze sa kriminalcima, i da objasni učešće u teškoj saobraćajnoj nesreći u Temerinu, 2015. godine.
Narodni poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Milica Nikolić rasturila je poslušnicu Dragana Đilasa i najpoznatiju srpsku preletačicu Mariniku Tepić.
Narodna poslanica i članica Predsedništva Srpske napredne stranke očitala je bukvicu najpoznatijoj srpskoj preletačici, poslušnici tajkuna Dragana Đilasa, Mariniki Tepić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Narodni poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Milica Nikolić rasturila je poslušnicu Dragana Đilasa i najpoznatiju srpsku preletačicu Mariniku Tepić.
Ministar odbrane Bosne i Hercegovine (BiH) Zukan Helez, poznat po nizu skandaloznih izjava u proteklom periodu na račun Srbije, predsednika Aleksandra Vučića i našeg naroda, ali i izmišljanju najstrašnijih laži o šefu naše države, objavio je novu monstruoznu poruku na društvenoj mreži Fejsbuk, kojom je otvoreno pozvao na uništavanje Republike Srpke.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Učesnica prve sezone Exatlona Srbija najvećeg sportskog takmičenja, Sanja Kalinović, progovorila je o ulasku Mensura Ajdarpašića u drugu sezonu i otkrila šta misli o njegovim šansama na poligonima.
U minjaku i sportskom izdanju, Dušica Topić je saznala informaciju da Exatlon traje 3 meseca koja ju je očigledno zatekla, a njen izraz lica sve je rekao.
Mišićavi sportista i profesor fizičkog vaspitanja Mensur Ajdarpašić otkrio je šta publika može da očekuje od njega pred start druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlona Srbija.
Voditeljka Tijana Jović pokazala je zanosnu liniju i otkrila koje vežbe radi kako bi održala formu pred početak druge sezone "Exatlona", u kojoj će se pojaviti u ulozi voditeljke sportskog rijalitija.
Štab za vanredne situacije Opštine Bela Crkva saopštio je danas da je požar na području Deliblatske peščare, na delu teritorije opštine Bela Crkva, i dalje aktivan, ali da je situacija na terenu trenutno mirna i stabilna.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će fabrika humanoidnih robota u Šapcu doneti nova radna mesta i doprineti razvoju domaće proizvodnje, navodeći da je cilj da se roboti proizvode u Srbiji i potom izvoze na strana tržišta.
Nakon vesti da se među stotinama turista nestalih u bujičnim poplavama u Nepalu nalazi i državljanka Srbije Enisa Leković, otkriveno je da je ona iz Novog Pazara.
Policijski službenici varaždinske policijske uprave pretresli su poslovne prostorije prodavnice u Varaždinu, u vlasništvu dvojice muškaraca starosti 29 i 45 godina, saopštila je varaždinska policijska uprava.
Podgorička policija uhapsila je M.D. (35) iz Podgorice zbog sumnje da je sinoć ušao u kuću svog sugrađanina u naselju Zelenika, udarcima u glavu nanio mu povrede i ukrao novac i ljekove, saopšteno je iz Uprave policije.
Pripadnici policije u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv sedamnaestogodišnjeg mladića iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Policija u Smederevu, intenzivnim operativnim radom, identifikovala je i uhapsila državljane Rumunije V. R. (35) i B. C. M. (26), zbog sumnje da su izvršili tri teške krađe kraj auto-puta Beograd - Niš na štetu stranih državljana u tranzitu kroz Srbiju, saopšteno je iz smederevske Policijske uprave.
Baron Tramp, sin američkog predsednika Donalda, živi povučeno i pod strogim merama bezbednosti, što je očigledan odgovor na klimu rastućeg političkog nasilja.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Majkl Filips (38) iz Severne Karoline odlučio je da potraži medicinsko rešenje za problem sa malim penisom koji mu je, kako kaže, godinama otežavao svakodnevni život i intimne odnose.
Đina Džinović ponovo je uspela da uzburka društvene mreže, ovog puta zbog, verovali ili ne, cene manikira i pedikira koju je platila u jednom luksuznom salonu.
Prava romantična scena odigrala se večeras u Blacu, gde je muzičar Aca Amadeus zaprosio je svoju izabranicu, pevačicu Barbaru Bojović, i to pred hiljadama ljudi.
Starleta Stanija Dobrojević poručila je da će tužiti Radomira Takija Marinkovića, oca rijaliti učesnice Maje Marinković, zbog tvrdnji da su bili intimni.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.