• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

12.10.2023

15:49

Gardijanu i tajkunskim medijima problem što je Vučić lojalan svom narodu, pa čak i klubu za koji navija!

informer/printskrin

Vesti

Gardijanu i tajkunskim medijima problem što je Vučić lojalan svom narodu, pa čak i klubu za koji navija!

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije samo trn u oku tajkunskim medijima, već im se u toj trci priključio i britanski list „Gardijan“, koji se uhvatio u koštac sa njima protiv predsednika Srbije.

Britanski list „Gardijan“ je u svom članku upozorio na navodne „fašističke pozive“ srpskih navijača na Kosovu i Metohiji, nakon napete situacije koja se dogodila u Banjskoj, a takođe su naglasili „povezanost“ navijača i predsednika Srbije, što je totalno sumanuto.

Foto: printscreen

 

 

A ko bi drugi preneo tu vest i udružio se u napadima na Vučića, nego tajkunski „Danas“, čiji sraman naslov glasi: „Gardijan: Vučić, navijač CZ, pretvorio Srbiju u autokratiju“.

Foto: printscreen

 

 

Pomenutim medijima je sada problem što je predsednik Srbije lojalan svom narodu, državi i klubu za koji navija.

Uhvatiće se za sve što mogu samo da bi udarili na Srbiju i njen državni vrh, ali narod Srbije zna da rezultati i dela govore više od bilo čije reči.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Слађана Точиловац Шаљић

pre 2 godine

Србија није ни аутократија нити је фашистичка земља. Већ антифашистичка оаза. Гардијан и Шолакових медији који су под истрагом за корупцију у више земаља, нека погледају у канадском парламент и владу. Центар организованог међународног криминала, центар ширења нацистичке идеологије и центар за скривање терористичких група. Центар преко кога се препродаје нелегално оружје са црних зржишта. Време је да се тај центар стави под финансијске санкције и оштру контролу међународне заједнице. У Београду је ,хвала Богу, све транспарентно дигитализовано, уређено законски. И усклађено и са европским и са светским стандардима. Једино што имамо још један центар сличне намене, а он се налази у Приштини. И њих нико не контролише, а Србија нема за то могућност.

TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

Emisija koja pomera granice! Gledajte “Na merama” sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja pomera granice! Gledajte “Na merama” sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…

05.06.2026

12:55

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Premijera predstave "Luna Luna Park"
Kultura

Premijera predstave "Luna Luna Park"

Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.

04.06.2026

11:51

Magazin

Džet set