• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

22.10.2023

11:44

Predsednik raskrinkao opoziciju: "Jesam li ja pustio Kurtija ili Miloš Jovanović i njegova partija?!"

Tanjug

Vesti

Predsednik raskrinkao opoziciju: "Jesam li ja pustio Kurtija ili Miloš Jovanović i njegova partija?!"

Podeli vest

Predsednik Vučić u emisiji "Novo vikend jutro" pitao je da li je on pustio Kurtija i braću Mazreku ili Miloš Jovanović i njegova partija.

On podseća da nas je kohabitacija Koštunice i Tadića doveli do jednostranog progšlašenja nezavisnosti Kosova i da su užasni odnosi u DOS-u doveli do pogroma i proglašenja nezavisnosti Crne Gore. 

- Kada je bilo otcepljenje Crne Gore 2006. godine, ko je bio na vlasti? - pitao je Vučić.

On je priznao da je 85 zemalja tada priznalo tzv. Kosovo.

- Koliko njih je tada otpriznalo (tzv.) Kosovo? Pa, nula! - rekao je Vučić.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set