Opet je na drogama! Kurtijevac: Stidim se Ane, volim samo Vjosu!
Podeli vest
Boban Bogdanović, miljenik šiptartskog ekstremiste Aljbina Kurtija koji je svojevremeno snimljen kako šmrče kokain, očigledno po nalogu svog gazde u Prištini napao je premijerku Srbije Anu Brnabić zbog govora na sednici Saveta bezbednosti UN, a zdušno pohvalio takozvanu "kosovsku predsednicu" Vjosu Osmani.
Bogdanović je ustvrdio da je govor Brnabićeve bio "desničarski i autokratski", dok je Osmanijeva "pričala na demokratski način"!?!
Boban Bogdanović, predsednik građanskog pokreta Odgovor i jedan od glavnih lobista šiptarskog ekstremiste Aljbina Kurtija, izneo je sramne optužbe na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Boban Bogdanović, Kurtijev poslušnik i opskurni generalni sekretar Instituta za evroatlantsku strategiju Kosova, koji se proslavio zahtevom da se Srpska lista proglasi terorističkom organizacijom i snimcima na kojima šmrče kokain, hvali se da je navodno on spremao pitanja novinarki CNN, Kristijan Amanpur sa kojom je predsednik Srbije Aleksandar Vučić imao intervju.
02.10.2023
22:52
Tonight,
As a Serb and a citizen of 🇷🇸,
I am ashamed of the right-wing and autocratic speech of @anabrnabic in the @UN Security Council!
As a citizen of Europe and 🇽🇰,
Boban Bogdanović, Kurtijev poslušnik i opskurni generalni sekretar Instituta za evroatlantsku strategiju Kosova, koji se proslavio zahtevom da se Srpska lista proglasi terorističkom organizacijom i snimcima na kojima šmrče kokain, imao je savet za Kristijanu Amanpur uoči njenog večerašnjeg intervjua sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Tokom obraćanja medijima, predsednik Srbije, Aleksandar Vučić dotakao se i skandaloznog snimka koji je dospeo u javnost, a na kome se vidi kako Boban Bogdanović šmrče kokain, inače miljenik premijera tzv. Kosova i teroriste Aljbina Kurtija.
"Кao Srbin i građanin Republike Srbije stidim se desničarskog i autokratskog govora Ane Brnabić u Savetu bezbednosti UN. Кao građanin Evrope, ponosan sam na demokratski govor predsednice Vjose Osmani", napisao je Bogdanović na društvenim mrežama.
Taj isti Bogdanović, podsetimo, snimljen je svojevremeno kako šmrče kokain u svom stanu, o čemu se prvi pisali prištinski mediji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Boban Bogdanović, predsednik građanskog pokreta Odgovor i jedan od glavnih lobista šiptarskog ekstremiste Aljbina Kurtija, izneo je sramne optužbe na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Policijska uprava za grad Beograd saopštava da su 5. decembra, u Beogradu, od 11.50 do 12.08 časova uspostavljene neprijavljene blokade na 18 lokacija, od čega je na 17 lokacija bio blokiran saobraćaj.
Promenu strategije nacionalne bezbednosti administracije američkog predsednika Donalda Trampa, koja više ne naziva Rusiju "direktnom pretnjom" i čak poziva na saradnju sa Moskvom u oblasti strateške stabilnosti, Kremlj smatra pozitivnim korakom, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Manastir Gornjak je jedan od najlepših manastira u istočnoj Srbiji, a mnogi vernici dolaze baš u ovu svetinju zbog brojih legendi koje su nastale o njoj tokom istorije.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Sinoć oko 21 čas u poznatom restoranu na Novom Beogradu upucan je navijač Partizana N.K. (30) dok je sedeo za stolom sa bivšim vođom navijačke grupe "Zabranjeni" Nenadom Alajbegovićem Alibegom.
Jelena J. (22) sa Zlatibora preminula je juče u 10.40 časova u Beogradu, nakon što se mesec dana borila za život, posle naizgled rutinske operacije vađenja umnjaka u jednoj stomatološkoj klinici u Užicu.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Češki predsednik Petr Pavel izjavio je za "Sandej tajms" da su ruski avioni i dronovi više puta povredili vazdušni prostor NATO, s ciljem testiranja odlučnosti Alijanse da se suprotstavi ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Holandiji preti još jedan talas starenja populacije, a najnovija predviđanja ukazuju da bi do kraja ovog veka broj stanovnika mogao da padne ispod 10 miliona, ukoliko se nastavi pad stope nataliteta, prenose danas lokalni mediji.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar