Najnoviji cirkus u režiji opozicije desio se danas u Skupštini Srbije i najbolje oslikava stanje u kojem se oni nalaze.
Ovo u svom saopštenju navodi Aleksandar Mirković, šef odborničke grupe u Skupštini grada Beograda i narodni poslanik SNS.
''Marinika Tepić, koja je svoj integritet prokockala brojnim lažima u kojima je uhvaćena, danas je u sopstvenom blamiranju otišla korak dalje. Nosila je svog gazdu Dragana Đilasa na krkačama po domu Narodne Skupštine Srbije.
Ovaj put Dragan Đilas je bio od stiropora u vidu makete, ali ovo najbolje oslikava poniznost koju prema njemu osećaju svi njegovi podanici.
Ovaj očajni performans teško je razumeti, jer ako su želeli ovog tajkuna da uvedu u parlament, dovoljno je bilo samo da ga postave na čelo liste, povere mu mesto broj jedan i na osnovu dobijenih mandata on sedi u Skupštini.
Međutim oni to nisu uradili, jer je istina očigledna.
Svi oni znaju koliko je zbog svog enormnog bogaćenja na račun građana, različitih manifetluka, prevara i više od 619 miliona evra na svojim računima omražen kod naroda, pa su pokušali da ga sakriju na svojim listama.
Na republičkoj listi im je zauzeo 64. mesto dok je na gradskoj listi svoje stranke za grad Beograd koji je do temelja uništio kao gradonačelnik, zauzeo 60. mesto.
Кako bi se ubuduće izbegle ovakve situacije, kako se Marinika ne bi znojila noseći maketu svog gazde, neka makar jednom u životu budu iskreni i neka na izborima 17.12. Dragana Đilasa stave na prvo mesto, na svim listama. Tako bi svima jasno poručili da je ružna prošlost, nemaština, sistematsko uništavanje Beograda i Srbije, lično njihovo bogaćenje, a siromašenje građana, politika koju nude.
Ipak, znajući o kakvim se ljudima radi, kao i šta narod u našoj zemlji misli o njima i najgorem, a najbogatijem bivšem gradonačelniku na svetu, uveren sam da i ovaj put mu neće dodeliti mesto koje će mu omogućiti da dobije mandat.
Poštovani građani Srbije, ovo vam je najbolji dokaz da ćemo na sledećim izborima odlučivati dva puta.
Jedan put je put, nesigurnosti, siromaštva, uništavanja zemlje, vraćanja tmurne prošlosti koju predstavljaju tandem Tepić i Đilas.
Drugi put je onaj koji trasira predsednik Aleksandar Vučić i Stpska napredna stranka i on predstavlja nastavak razvoja, napretka Beograda, Srbije, put većih plata, penzija, novih puteva, železnica, fabrika ali i mira, stabilnosti kao i nezavisne politike naše zemlje.
Izbor je vrlo lak zato 17.12. idemo po novu još ubedljiviju pobedu za naš narod i našu državu'', navodi Mirković u saopštenju.
Po već ustanovljenoj mantri koju opozicija forsira mesecima i godinama unazad, nastavili su i danas, očekujući da će hiljadu puta ponovljena laž postati istina.
Udruženi napad na predsednika Vučića, od dva propala političara, dokazanih prevaranata i bogataša na uštrb građana Srbije, Aleksića i Đilasa, nastavak je kampanje Kurtija koji na sve moguće načine pokušava da oteža poziciju naše zemlje, navodi se u saopštenju Aleksandra Mirkovića, šefa odborničke grupe u Skupštini grada Beograda i narodnog poslanika.
Lider Narodne stranke Vuk Jeremić zalaže se za vraćanje obaveznog vojnog roka, iako je to ukinuto kada je on bio ministar spoljnih poslova 2011. godine.
Šefica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski na sednici Skupštine Srbije iznenada je počela javno da hvali lidera SPS Ivicu Dačića, i to baš sada pred vanredne parlamentarne izbore, koji bi trebalo da budu održani 17. decembra!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Po već ustanovljenoj mantri koju opozicija forsira mesecima i godinama unazad, nastavili su i danas, očekujući da će hiljadu puta ponovljena laž postati istina.
Na sedam fakulteta Beogradskog univerziteta skaču cene školarina. Poskupljenje su najavili Fakultet organizacionih nauka, Mašinski fakultet, Ekonomski, Pravni, Filološki, Tehnički fakultet u Boru i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Poslednjih godina sirak je sve zastupljeniji na poljima jer dobro podnosi sušu i toplu klimu, a troškovi setve su neznatno niži zbog semena koje je jeftinije u odnosu na kukuruz.
Mnogi vernici se pitaju da li mogu da uđu u crkvu kada na sebi imaju bermude i papuče. Veroučitelj Aleksandar Đurđević kaže da Bog ne gleda garderobu, već srce čovekovo.
U nedelju, 24. maja, u manastiru Tumane svečano će biti obeležena dva velika jubileja – 90 godina od obretenja moštiju Svetog Zosima Tumanskog Čudotvorca i deset godina od obnove velike tumanske litije.
U sarajevskoj Opštini Centar, na putu raskrsnice ulica Terezija-Vrbanja, juče se oko 18.25 časova, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba povređena.
Policija je presretačem jutros, oko 2 časa, na teritoriji opštine Novi Beograd, zaustavila V. T. (20) koji se upravljajući vozilom marke "folksvagen golf" kretao brzinom od 182 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
Sve više žena, uključuje se u aktivnosti kriminalnih klanova, često zauzimajući važne i složene uloge, na tu temu govori kriminolog Ratomir Antonović za Informer.rs
Veljko Belivuk i Marko Miljković kojima se pred sudom u Beogradu sudi za sedam ubistava, a pred Višim sudom u Podgorici za likvidacije Damira Hodžića i Adisa Spahića, zatražili su da im se omogući da suđenja u Crnoj Gori pate uživo, putem video-linka.
Dnevni red posete ruskog predsednika Vladimira Putina Pekingu pokazuje da Kina ruskom lideru daje izuzetno važan politički tretman, mnogo širi i sadržajniji od protokola koji je pratio nedavnu posetu američkog predsednika Donalda Trampa.
Sjedinjene Američke Države razmatraju mogućnost direktne vojne intervencije na Kubi, pošto blokada i ekonomske sankcije nisu slomile vlasti u Havani, piše Politiko pozivajući se na izvore upoznate sa razgovorima u Vašingtonu.
Ruska vojska od 19. do 21. maja održava vežbe za pripremu i upotrebu nuklearnih snaga u uslovima pretnje agresijom, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Francuska pevačica i glumica Kamelija Jordan pojavila se na premijeri filma "Garance" na Kanskom festivalu u stajlingu koji je mnoge ostavio bez teksta.
Mnogi korisnici interneta smatraju da znaju kako da naprave bezbednu lozinku, ali stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju da su brojna pravila kojih se ljudi godinama pridržavaju danas zastarela i nedovoljna za zaštitu naloga.
Ruže mogu uspešno da se gaje i u saksijama, ali samo uz pravilnu negu i odgovarajuće uslove. Stručnjaci otkrivaju kako da vaše ruže budu bujne i pune cvetova, ali i koje greške obavezno treba izbegavati.
Proslavile su se golotinjom i skandalima, a slavu stečenu u rijalitiju ove starlete su iskoristile da zarađuju na društvenim mrežama i platformama za odrasle.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar