Ostvareni ljudi! Lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" jaka kao stena - ovo je svih 250 imena!
Podeli vest
Na izbornoj listi "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" nalaze se poznate brojne ličnosti iz sveta politike, sporta, umetnosti.
Prvi na listi je predsednik SNS Miloš Vučević, zatim slede premijerka Ana Brnabić, istoričar Dejan Ristić, doktorka Marija Zdravković i Vladimir Orlić.
Republička izborna komisija proglasila je danas izbornu listu "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" za učešće na predstojećim parlamentarnim izborima 17. decembra
Srpska napredna stranka objavila je na svom instagram profilu udarnu poruku predsednika partije Miloša Vučevića.
02.11.2023
17:24
Na listi za koju je gotovo 100.000 ljudi dalo potpise za svega nekoliko sati, o čemu je Informer već pisao su i Ljubica Vraneš, operska diva, violinista Jovan Kolundžija, Marina Raguš, politikolog, profesor Stojan Radenović, ekonomista Dejan Tomašević.
Kompletnu listu "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane", pogledajte u foto galeriji.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević predao je danas u 12.00 Republičkoj izbornoj komisiji (RIK) listu "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" za izbore za narodne poslanike.
Srpska napredna stranka po svoj prilici oboriće stranački rekord u brzini skupljanja potpisa za izbore pošto je ogroman broj građana u mnogim mestima u Srbiji pohrlio da da podršku listi "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da građani, kada vide rezultate u brojkama koje se odnose na visinu deviznih rezervi, rezervi zlata, plata, penzija, koliko je izgrađeno pruga, puteva, bolnica, mogu da vide da tu nema laži kada se govori koliko je aktuelna vlast učinila u poređenju sa prethodnom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Goran Marković, blokader iz redova režisera, vreme koristi da kritikuje vladajuću partiju, umesto da se bavi umetnošću. U podkastu je otkrio da blokaderski skupovi liče na neka sektaška okupljanja.
Dok opozicija i "blokaderi" optužuju Aleksandra Vučića za gušenje demokratije i urušavanje medijskih sloboda, politika predsednika ih demantuje. Predsednik svima omogućava pravo glasa, ne uvodi cenzuru u medijima, ne hapsi političke protivnike, nije sklanjao ljude iz pravosuđa i nikome ne zabranjuje da se bavi politikom.
Republička izborna komisija proglasila je danas izbornu listu "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" za učešće na predstojećim parlamentarnim izborima 17. decembra
Beskrajno poštovanje među narodima koji čine Rusiju bilo je ključno za nastanak i očuvanje multinacionalne države, izjavio je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, obraćajući se na svečanosti povodom početka Godine jedinstva naroda.
Jelena Zorić, novinarka tajkunskog Vremena, stavila je tačku na pokušaje hejterskih medija da zaplenu pet tona marihuane u Konjuhu povežu sa lažnom aferom Jovanjica.
Nakon što je sinoćna borba u Exatlonu Srbija između Jovana Radulovića Jodžira i Jovana Ikića ponovljena, na društvenim mrežama počele su da se šire kritike na račun Jodžirove igre.
Prilikom šestominutnog poziva roditelji Nevene Petrović su otkrili da su primetili da im ćerka voli Radojicu Lazića, te da zbog toga navijaju i za njega.
Plavi tim je u borbi za nominacije savladao Crveni sa 8:6 posle neizvesne borbe, dok je pre toga Lana Stanišić osvojila dodatni život. Epizodu je obeležio i Jovan Radulović Jodžir koji je imao nezgodan problem sa desnim okom.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Ženka džinovskog pitona (Malayopython reticulatus) otkrivena u regionu Maros, na indonežanskom ostrvu Sulavesi krajem 2025. godine, zvanično je proglašena kao najduža zmija ikada izmerena u divljini.
Vanrednom kontrolom veterinarskih inspektora Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, sprovedenom juče (4. februara) u mlekari ''Kikinda'' u Kikindi, otkrivene su ozbiljne nepravilnosti u vezi sa označavanjem rokova upotrebe sira.
Policija u Beogradu u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, rasvetlili su krivično delo krađa i uhapsili S. H. (41) i državljanku Ukrajine S. T. (24) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ovo krivično delo.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Čačku, uhapsili su V. Ć. (51) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Mediji prenose nezvanično saznanje da je Aleksa Ž. za kojim policija traga, a koji je pomagao Sanji Dimitrijević u milionskoj prevari, unapred isplanirao bekstvo.
Andriji S. (19) i Filipu S. (21), Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su 10. decembra pokušali ubistvo vlasnika lokala na Vračaru, Vuka Bajruševića.
Načelnik Generalštaba Oružanih snaga Irana, general-major Abdolrahim Musavi izjavio je da je moć odvraćanja Islamske Republike značajno povećana nakon modernizacije balističkih raketa domaće proizvodnje.
U Moskvi je održan napet sastanak između predsednika parlamenta Jermenije Alena Simanjana i ministra spoljnih poslova Ruske Federacije Sergeja Lavrova, tokom kojeg su otvoreno izneta sporna pitanja u vezi sa bezbednosnom i geopolitičkom orijentacijom Jermenije, prenose diplomatski izvori.
Kremlj je poručio da nema nameru da troši vreme na komentarisanje neproverenih tvrdnji koje se pojavljuju u zapadnim medijima i izjava poljskog premijera Donalda Tuska, prema kojima je pokojni seksualni prestupnik Džefri Epstin navodno bio povezan sa ruskim obaveštajnim službama.
Talula Bankhed, jedna od najskandaloznijih zvezda zlatnog doba Holivuda, vodila je krajnje razuzdan život, a brojne veze sa muškarcima i ženama, zavisnost od alkohola i cigareta, kao i polne bolesti, dovele su do toga da sa samo 31 godinom ostane bez materice.
RTS je objavio spisak filmova koji će biti emitovani u periodu od 7. do 13. februara 2026. godine, a među njima je i film "Noć u kući moje majke" u kojoj glavnu ulgu igra Igor Pervić.
Holivudska zvezda Mila Jovović pojavila se na premijeri filma "Drakula" u Los Anđelesu u društvu ćerke Ever Anderson a malo se zna da je njena majka, Galina Loginova, nekadašnjoj zvezdi SSSR-a, zbog ljubavi, pritisaka i emigracije platila visoku cenu.
Zločini iz strasti, ratni užasi i sudbine žena i muškaraca uhvaćenih između suprotstavljenih strana nisu priče koje su nastale u scenarističkoj mašti, već su poslužile kao inspiracija za neke od naših najboljih filmova.
Gugl (Google Home) aplikacija dobija podršku za pametne hardverske tastere i ispravku iritantne greške sa video snimcima, čime upravljanje pametnom kućom postaje još jednostavnije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar