• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

09.11.2023

09:46

Divljačko ponašanje opozicije ne prestaje! Orlić: Đilas je ponosan što je ukrao 619 miliona evra! (VIDEO)

ATA Images, Beta, Miloš Rafailović

Vesti

Divljačko ponašanje opozicije ne prestaje! Orlić: Đilas je ponosan što je ukrao 619 miliona evra! (VIDEO)

Bahato napadanje opozicije i njihovih medija na račun porodice predsednika Aleksandra Vučića i nedostatak njihovog političkog programa komentarisao je gost Info jutra, predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić.

Predsednik Skupštine Srbije Vladimir Orlić istakao je da vređanje šestogodišnjeg sina i majke predsednika Aleksandra Vučića nemaju veze sa politikom ali da se opozicija time služi jer drugi program nema.

- Politika Aleksandra Vučića promenila je lice Srbije na najbolji mogući način, ovi drugi vode histeričnu kampanju prema čoveku kog ne mogu da pobede normalno. Vidno je da su napadi sve gori, prvog dana nisu prihvatili poziv predsednika da predstave svoj plan i progaram, a oni su onim svojim tajkunskim montiranim filmovima širili mržnju protiv Vučića. Vređanje majke predsednika veze nema sa politikom samo zato što mu je majka, međutim to je sve deo njihovog plana i programa jer drugi nemaju. Oni su pozivali na linč najmlađeg Vučićevog sina koji ima samo šest godina, samo u tajkunskim medijima ste mogli da vidite vređanje porodice predsednika. Svi ovi koji sebe zovu opozicijom su samo pripadnici bivše vlasti, poput Đilasa. Ovi lažni desničari su tada bili u koaliciji i na usluzi bivšem režimu koji je govorio da smo genocidan narod i da je Kosovo izgubljeno - rekao je Orlić.

Foto: Foto: Miloš Rafailović

 

 

Orlić je dodao kako se Dragan Đilas smejao dok je ponosno priznavao da je za vreme dok je bio na vlasti ukrao 619 miliona evra govoreći kako je veoma pametan zbog toga.

Oni namerno ne pričaju o ekonomiji, jer bi morali da opravdaju kako je hiljade ljudi ostalo bez posla, dok su oni bili na vlasti, a danas su plate veće i radnih mesta ima više, što se može videti. Oni hoće da mržnja upravlja ovom zemljom, kako bi milione trpali u džep, ali će ljudi na osnovu toga da se opredele na izborima. Opozicija sad već najavljuje da će da ide na ulicu nakon izbora, da se buni jer smatra da će biti pokradeni, što vam govori da oni na silu hoće da dođu na vlast, jer znaju da im građani ne veruju. Oni tvrde da su protiv nasilja, a njime hoće da dođu na vlast upadanjem u institucije i divljanjem po ulicama. Đilas uz ponos kaže da je uzeo 619 miliona evra dok je bio na vlasti, izjavljujući da je zbog toga pametan na taj način govori narodu da je glup. Opozicija je pokušala da iskoristi tragediju koja se dogodila u maju da dobije političke poene, pored toga nam ljudi koji dobijaju pare od države za svoje projekte i tuku reditelje govore kako je ovo zverinjak i kako im je mnogo teško - rekao je Orlić.

 

Celu emisiju možete pogledati u videu:


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set