Prilično skandalozne metode Đilasova tajkunska koalicija „Srbija protiv nasilja“ ima na ovaj Aranđelovdan, jednu od najvećih slava u okviru Srpske pravoslavne crkve.
Da nekima nikakva moralna načela nisu bitna govore i dve nove objave koje smo pronašli po društvenim mrežama.
Vladimir Obradović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred tajkunske koalicije Dragana Đilasa okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" otišao je u London i time se pohvalio na društvenim mrežama, ali je ubrzo zažalio jer su na korisnici platforme Iks urnisali.
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) Boris Tadić odgovorio je na napade lidera Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića, te mu poručio da je lažov i manipulator!
21.11.2023
14:11
Prva koja je upala u oči jeste ona na kojoj Biljana Stojković, jedna od kandidatkinja sa Đilasove liste, na gnusan i odvratan način ismeva sve što je pravoslavno.
Kako se ne bismo spuštali na taj nivo, nećemo baš opisivati šta je na slici, jer ona u ovom slučaju vredi više od milion reči.
A onda, pojavila se i objava nosioca Đilasove tajkunske liste za Beograd - Dobrice Veselinovića. On je „objasnio“ ljudima kako na slavskoj večeri da lobiraju za to da se đilasovci dokopaju svojih fotelja:
O prljavoj kampanji opozicije, ali i o sramnoj krađi dečijih paketića iza koje stoji đilasova uzdanica Dušan Marković u Info jutru razgovarali smo sa direktorom Centra za kulturu "Vlada Divljan" Ljubišom Đurovićem i novinarom Dejanom Anđusom.
Član Predsedništva Srpske narodne stranke Miloš Terzić reagovao je na post koji je objavio Zdravko Ponoš povodom dolaska Jensa Stoltenberga, generalnog sekretara NATO u Beograd.
Nasilan nastup opozicije u nedostatku izbornog programa i razlog zbog kojeg tajkuni žele da njihovi mediji dobiju nacionalnu frekvenciju, komentarisali su gosti Teme dana, advokat Vladimir Đukanović i politički analitičar Dejan Vuk Stanković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vladimir Obradović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred tajkunske koalicije Dragana Đilasa okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" otišao je u London i time se pohvalio na društvenim mrežama, ali je ubrzo zažalio jer su na korisnici platforme Iks urnisali.
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Fitnes trener Ivana Vasić je bežeći od rata na Bliskom istoku vozila 3.000 kilometara i za tri dana iz Iraka kolima stigla u Beograd zajedno sa svoja dva psa.
Gorska služba za spasavanje uspešno je realizovala još jednu akciju na Rtnju kada su dve osobe ostale same na planini sa ispražnjenim telefonima i van staze.
Skup u organizaciji "Medijske mreže" u Privrednoj komori Srbije okupio stručnjake koji poručuju da su za uspešnu energetsku tranziciju ključni ulaganja, stabilan sistem i dugoročno planiranje.
Ubistvo vođe baklanskog kartela Živka Bakića naručile su i organizovale vođe kriminalnog klana koje se nalaze van teritorije Srbije, otkriveno je tokom istrage likvidacije koja se dogodila 16. januara u Sopotu.
Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Predsednik Rusije Vladimir Putin uputio je saučešće vrhovnom vođi Irana Modžtabi Hamneiju povodom smrti sekretara Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija, kojeg je nazvao „istinskim prijateljem Rusije“, mudrim i dalekovidim političarem.
Katarska rafinerija u Ras Lafanu zapalila se nakon iranskog udara, čime je pogođen jedan od ključnih energetskih objekata u Persijskom zalivu i otvorena nova faza eskalacije na Bliskom istoku.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar