Potrčko Dragana Đilasa, lider Novog DSS Miloš Jovanović, dokazao je ponovo da vodi politiku kontradiktornosti i nedoslednosti i da se našao u bezizlazu u svojoj trci za jeftinim političkim poenima.
Kako je predizborna kampanja u toku, valja i raditi nešto po tom pitanju.
Pravi džavnici i ozbiljni političari idu u narod, a kvazipolitičari pravo na tajkunska medijska glasila, po receptu "Ko Maksim po diviziji", pa na sav glas ponavljaju svoje neargumentovane želje i prohteve.
Tako je i Francuz Jovanović pohrlio na tajkunsku televiziju i rekao da hoće da vrati obavezni vojni rok koji je ukinut u vreme dok je on sedeo u Vladi Srbije.
- Treba vratiti služenje obaveznog vojnog roka! Što imate jaču vojsku, manje su mogućnosti za rat - rekao je Jovanović, poučen onim što godinama ponavlja predsednik Srbije Aleksndar Vučić i za šta se i sam bori.
MILOŠ JOVANOVIĆ HOĆE DA VRATI OBAVEZNI VOJNI ROK A ON UKINUT DOK JE ON SEDEO U VLADI SRBIJE!
Miloš Jovanović: Treba vratiti služenje obaveznog vojnog roka! Što imate jaču vojsku, manje su mogućnosti za rat!
Potrčko Dragana Đilasa, lider Novog DSS Miloš Jovanović, na tajkunskim televizijama na sva usta priča o reindustrijalizaciji, očigledno ubeđen da je narod zaboravio šta je i kako je radila "žuta kamarila" dok je bila na vlasti.
Predviđanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će se lažna "desnica" ujediniti sa lažnom "levicom" dobilo je novu potvrdu nakon gostovanja Miloša Jovanovića, lidera Novog DSS na televiziji Insajder.
Narodni poslanik u Narodnoj skupstini Republike Srbije Danijela Vujičić oglasila se na svom profilu na mreži "X" i progovorila o Francuzu Milošu Jovanoviću koji je viđen u Štrpcu na sastanku u lokalnom restoranu, a kome je prisustvovalo svega dvoje, troje ljudi, što pokazuje kakvu podršku ima na Kosovu i Metohiji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potrčko Dragana Đilasa, lider Novog DSS Miloš Jovanović, na tajkunskim televizijama na sva usta priča o reindustrijalizaciji, očigledno ubeđen da je narod zaboravio šta je i kako je radila "žuta kamarila" dok je bila na vlasti.
Više od 400 ukrajinskih bespilotnih letelica krenulo je tokom noći ka Moskvi i Moskovskoj oblasti, a u seriji udara pogođeni su objekti, ranjeni civili i pokrenute masovne evakuacije zaposlenih iz logističkih centara.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na društvenim mrežama osvanuo je video snimak na kojem je zabeležena emotivna prosidba nakon Svete liturgije, kada je jedan mladić pred prepunim hramom kleknuo i zaprosio svoju izabranicu.
U popularnoj Vajber grupi "Grčka info" osvanula je fotografija koja je nasmejala brojne korisnike. Ispred jednog ugostiteljskog objekta u Paraliji postavljena je tabla sa duhovitom porukom namenjenom upravo srpskim turistima.
Popularna influenserka Elena, čiji je sadržaj namenjen putovanju i istraživanju Srbije i Balkana, obišla je Valjevo i potrošila samo 3.454 dinara za jedan dan izleta.
Evropska komisija kaznila je danas kinesku onlajn platformu Alikspres sa 550 miliona evra zbog rizika da je povezana sa prodajom nelegalnih, nebezbednih i falsifikovanih proizvoda na tržištu Evropske unije.
Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.
U slovenačkom mestu Vuhred dogodio se stravičan zločin kada je Amir Uzunović, poreklom iz Kaknja, nožem usmrtio svoju suprugu Zijadu Uzunović u stambenoj zgradi u kojoj su živeli sa maloletnim sinom.
Po zahtevu Službe za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Uprave za tehniku MUP-a Srbije, zvanično je ugašen TikTok nalog korisnika poznatog pod nadimkom "Faraon", pri čemu su svi sporni i uznemirujući video-sadržaji trajno uklonjeni sa ove platforme.
Teška nesreća dogodila se u centru Bečmena, na raskrsnici ulica 11. oktobar i Nikole Tesle, gde je muškarac pao sa krova kuće sa visine od oko šest metara.
Pojedini vojnici Oružanih snaga Ukrajine, posebno elitnih jedinica Azova, započeli su akciju javnog odbijanja i vraćanja odlikovanja koja im je uručio vrhovni komandant Aleksandar Sirski.
Unutar Evropske unije došlo je do velikog zastoja u pregovorima o 21. paketu sankcija Rusiji nakon što se Grčka još jednom oštro usprotivila predlogu o zabrani transporta i isporuke ruskog tečnog naftnog gasa (TNG) trećim zemljama.
Jemenski Huti objavili su uvođenje pomorske blokade Saudijske Arabije i upozorili sva plovila da rizikuju vojne napade ako uđu u saudijske luke na Crvenom moru.
Rusija je tokom vikenda izvela jedan od najvećih napada balističkim projektilima do sada, a ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski istakao je da su Kijev i oblast oko glavnog grada bili glavne mete.
Slike iz detinjstva ostaju u najlepšem sećanju i svako od nas ih se rado seća, a svremena na vreme bacimo pogled na njih da nas podsete na bezbrižan period života.
Sinoć je završeno Svetsko prvenstvo u fudbalu, a najveću pažnju privukao je nastup Šakire, koja je oduševila publiku svojim izvođenjem tokom poluvremena.
Holi Džejn Džonston je privukla pažnju javnosti tvrdnjom da sebe smatra "razaračicom brakova", ali ističe da zbog svojih postupaka ne oseća krivicu. Kako kaže, intimni odnosi sa oženjenim muškarcima deo su njenog posla i ne vidi sebe kao osobu odgovornu za njihove odluke.
Jutjuberka Marandija Rajt podelila je jednostavan savet za čuvanje krompira, tvrdeći da uz ovaj trik može ostati svež čak i do godinu dana. Za to nisu potrebna skupa sredstva niti posebna oprema, već samo pravilan način skladištenja.
Na Android 16 uređajima otkriven je ozbiljan bezbednosni propust koji može ugroziti privatnost korisnika. Zbog načina na koji funkcioniše Gugl Gemini, napadač ili neovlašćena osoba može poslati SMS i WhatsApp poruke čak i kada je telefon zaključan, bez potrebe za unosom PIN koda.
Folk pevač Darko Lazić redovno nastupa i puni klubove, a sinoć je imao tezgu u jednom klubu u Hrvatskoj, a iako se trudio da im priredi noć za pamćenje, stigao ga je umor.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.