• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

28.11.2023

15:16

Mirković (SNS): Vladimir Obradović masno lagao o svojoj biografiji

informer.rs

Vesti

Mirković (SNS): Vladimir Obradović masno lagao o svojoj biografiji

Podeli vest

Član Srpske napredne stranke Aleksandar Mirković ocenio je da je Vladimir Obradović, Đilasov kandidat za gradonačelnika Beograda, masno slagao.

Saopštenje Mirkovića prenosimo u celosti.

Nakon što su se dva puta izgubili na putu do Grocke, pijuni Dragana Đilasa su ovaj put stigli tamo gde su krenuli, sa istim neistinama i praznim obećanjima.

Vladimir Obradović, bivši savetnik ministra Nenada Popovića, jeftinom demagogijom pokušao je da ubere koji politički poen i na taj način se iskupi kod gazde, jer je u sred kampanje obilazio London ali i masno lagao o svojoj biografiji.

Očigledno su ove i slične situacije i pre izbora dovele do kraja "ljubavi" između njega i kolege mu Dobrice Veselinovića pa se zajedno više ne pojavljuju ni na ovakvim performansima, već svako vodi svoju kampanju.

To je bilo i očekivano, jer gde su interesi ozbiljni, sposobnost mala a mržnja velika, sve je to normalno.

Pitanje koje se samo nameće jeste kako se uopšte Obradoviću može verovati kada laže za osnovne stvari poput biografije ili kako da mu bilo ko poveri glas kada za gradskog menadžera kandiduje čoveka koji je uhvaćen u krađi novogodišnjih paketića za decu.

Pre nego što nastavi sa praznim obećanjima neka odgovori na ova pitanja i neka svim roditeljima objasni, zašto je bio protiv besplatnih vrtića, udžbenika i vaučera za svu decu Beograda.

Kako se po svemu ugleda na gazdu Đilasa, uveren sam da odgovore nećemo dobiti ali je mnogo važnije, da ih građani znaju i da će na predstojećim izborima to i pokazati, nedvosmislenom podrškom listi Aleksandar Vučić-Beograd ne sme da stane.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set