Samozvani "kosovski premijer" Aljbin Kurti besneo je na pripadnike svoje "specijalne policije" jer su u Banjskoj 24. septembra likvidirali samo trojicu Srba!
Kako prenosi portal "Albanijan post", pripadnici takozvane specijalne interventne jedinice ostali su zapanjeni kritikom Aljbina Кurtija na sastanku koji je u njegovom kabinetu. Kurti je, prema ovim informacijama, rekao da dešavanja u Banjskoj "nije nikakav uspeh sa njihove strane, pošto ste jednostavno ubili tri čoveka iz snajpera".
Ovaj portal prenosi da su "specijalci" kod Kurtija došli da traže bolje uslove rada, ali da je "premijer" to odbio rekavši da nisu dovoljno učinili za "državu".
"Grupa koja je predstavljala specijalnu jedinicu otišla je kod Kurtija da iznese svoje zahteve, ali je ostala zaprepašćena Kurtijevom retorikom. Suprotno onome što je javnosti predstavio kao izvanrednu bitku specijalaca protiv terorista, Kurti je ovoj jedinici sada rekao da nije ništa uradila 24. septembra i da je ubila samo tri osobe snajperom iz daljine", piše portal "Albanijan post", dodajući da u izveštaju "kosovskih specijalaca" piše da "nisu svi ubijeni iz daljine", što dokazuje da su trojica Srba - Igor Milenković, Bojan Mijailović i Stefan Nedeljković - brutalno likvidirani!
- Rat je kada se mnogo gine, a malo ostaje. Ovo nije bio rat, poginio je samo jedan policajac - rekao je Kurti na sastanku sa "specijalcima", čime je dokazao i da mu je plan bio da izazove sukob širih razmera i to iskoristi za potpunu okupaciju severa pokrajine.
Istaknuti opozicionar iz Banjske na Kosovu i Metohiji Dejan Nedeljković raskrinkao je tajkunsku listu „Srbija protiv nasilja“ koju predvodi tajkun Dragan Đilas, kao i sve druge opozicione liste, koje su potpuno izignorisali Srbe sa Kosova i Metohije, kao da ne postoje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas posle sastanka sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom o nemilim događajima u Banjskoj na Kosovu i Metohiji.
Priština nastavlja plan započet još 24. septembra, čim se dogodio krvavi obračun u Banjskoj: da se Beograd, njegovo političko i vojno rukovodstvo po svaku cenu označe kao inspiratori i organizatori sukoba u kojem su nastradala trojica Srba i jedan albanski policajac.
Takozvani "kosovski premijer" Aljbin Kurti tvrdi da su "otisci zvaničnog Beograda" na svemu što se dogodilo 24. septembra u Banjskoj i traži podršku SAD i EU.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Istaknuti opozicionar iz Banjske na Kosovu i Metohiji Dejan Nedeljković raskrinkao je tajkunsku listu „Srbija protiv nasilja“ koju predvodi tajkun Dragan Đilas, kao i sve druge opozicione liste, koje su potpuno izignorisali Srbe sa Kosova i Metohije, kao da ne postoje.
Ispred Palate Srbija predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je pripadnike Sektora za vanredne situacije i Helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije koji su došli iz Kraljevine Španije, gde su učestvovali u gašenju velikih požara.
Dok Srbija gori na rekordnim temperaturama usled tropskog talasa, stiglo je upozorenje. Super El Ninjo i dipol Indijskog okeana diktiraju kakva nas zima čeka.
Dok Srbija gori na rekordnim temperaturama usled tropskog talasa, stiglo je upozorenje. Super El Ninjo i dipol Indijskog okeana diktiraju kakva nas zima čeka.
Od danas, na praznik Preobraženja Gospodnjeg, pa sve do 15. avgusta, na grčkom ostrvu Kefalonija ponovo se dešava čudo - izlaze čuvene zmije Panagije (Presvete Bogorodice) koje donose blagoslov vernicima.
Policija je u Novom Pazaru uhapsila O. M. (1989) zbog sumnje da je prodavao falsifikovanu robu poznatih svetskih brendova, čija je ukupna vrednost procenjena na oko 13,6 miliona dinara, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Jezivi zločin koji se danas dogodio u stanu u Bulevaru Zorana Đinđića na Novom Beogradu potresao je stanare zgrade, ali i celokupnu javnost. Z. Ć. (57) svirepo je oduzeo život majci M. Ć. (82), nakon čega je pokušao da izvrši samoubistvo
Službenici Odeljenja bezbednosti Bijelo Polje podneli su krivične prijave protiv N.J. (35) i R.F. (31) zbog sumnje da su počinili krivično delo omogućavanje uživanja opojnih droga. Tokom policijskih kontrola pronađeni su kokain i marihuana, dok je kod drugih lica utvrđeno prisustvo psihoaktivnih supstanci.
Ubice često veruju da će vreme uništiti dokaze i zauvek sakriti istinu. Međutim, upravo ono što se sa telom dešava satima, danima, mesecima, pa čak i godinama nakon smrti, može istražiteljima da otkrije kada je osoba preminula, da li je telo premeštano i na koji način je pokušano prikrivanje zločina.
Najmanje 12 američkih saveznih država prijavilo je sajber napade na vodovodne sisteme za koje zvaničnici sumnjaju da su povezani sa hakerima koje podržava Iran, izjavili su danas izvori upoznati sa slučajem.
Na zabačenoj alpskoj livadi u regionu Algej na jugu Nemačke pronađena je tisa za koju stručnjaci veruju da je najstarije drvo u toj zemlji, staro oko 1.100 godina.
Predsedniku Ukrajine Volodimiru Zelenskom veruje 55 odsto građana, što je pad u odnosu na maj kada je poverenje iznosilo 61 odsto, pokazalo je istraživanje koje je danas objavio Kijevski međunarodni institut za sociologiju (KMIS).
Skoro 16.000 stranih dobrovoljaca iz najmanje 72 zemlje trenutno služi u Odbrambenim snagama Ukrajine, rekla je ukrajinski vojni ombudsman Olga Rešetilova.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Koliko bi intimni odnos trebalo da traje da bi žena bila zadovoljna? Ovo pitanje godinama izaziva brojne rasprave, a istraživanja su ponudila odgovor koji je iznenadio mnoge.
Ako vam se pred spavanje u glavi vrte rokovi, obaveze i problemi, nekoliko jednostavnih tehnika uz pomoć ChatGPT-a može pomoći da rasteretite misli i lakše se opustite.
Pametni telefoni postali su neizostavan deo svakodnevice, pa ih mnogi koriste čak i dok su priključeni na punjač. Stručnjaci su otkrili da takva navika negativno utiče na trajanje baterije.
U novoj epizodi emisije "Demanti", Ana Radulović osvrnula se na razvod Goge i Marka Gačića, ali i na navode koji su se pojavili u javnosti da se Goga navodno mešala u njen brak sa Mirčetom.
Bojan Boki Stanimirović, član grupe Amadeus bend, podelio je na društvenim mrežama snimak iz 1988. godine, nastao tokom porodičnog putovanja na more, kada je sa roditeljima i bratom Acom krenuo na letovanje u "jugu 45".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.