• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

25.12.2023

09:06

CIA i strane službe režiraju Majdan u Srbiji! Ukrajinski lobista poziva na rušenje naše zemlje (FOTO)

Informer

Vesti

CIA i strane službe režiraju Majdan u Srbiji! Ukrajinski lobista poziva na rušenje naše zemlje (FOTO)

Podeli vest

Protest u Beogradu koji je juče organizovala "Srbija protiv nasilja" širom sveta okarakterisan je kao "pokušaj Majdana u Beogradu", "srpski Majdan" i "ponavljanje ukrajinskog scenarija".

Loša repriza majdanskog prevrata, sa istim organizatorima, ali za razliku od Kijeva Srbija neće progutati tu udicu.

- Srpski Majdan. Niko ne želi ruske sluge - navodi se u jednoj objavi na društvenoj mreži X.

- Srbija večeras izgleda kao repriza Majdanske revolucije u Ukrajini 2014. godine - navodi se u drugoj objavi.

Među komentarima ima i onih koji navode da "Srbija neće progutati udicu, kao Ukrajina".

- Loša repriza majdanskog prevrata, sa istim organizatorima, ali za razliku od Kijeva Srbija neće progutati tu udicu - navodi se u objavi.

U jednom od komentara navodi se da su CIA i strane službe pokušale da izvedu prevrat u Srbiji.

U međuvremenu, vodeći ukrajinski lobista Čedomir Stojković stao je uz one koji ruše i pale Srbiju i žele Majdan u Beogradu.

- Bravo za demonstrante u Beogradu večeras! Ruska vlada u Srbiji, ruski predsednik u Srbiji, ruska obaveštajna služba u Srbiji moraju da osete gnev naroda, koji će rasti! Međunarodna zajednica hitno da izoluje režim Republike Srbije kako se ne bi uplitao u demokratske procese u Beogradu, i kako ne bi slao svoje bezobzirne predstavnike i izvršioce u pomoć režimu u Beogradu - napisao je Stojković.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set