• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

29.12.2023

16:17

(FOTO) Spontani protesti, al malo sutra! Đilasovci imaju iste sive šatore, jasno je da je sve unapred spremljeno!

printscreen

Vesti

(FOTO) Spontani protesti, al malo sutra! Đilasovci imaju iste sive šatore, jasno je da je sve unapred spremljeno!

Podeli vest

Protesti prozapadne opozicije okupljene oko tajkunske liste Dragana Đilasa "Srbija protiv nasilja" sve su samo ne spontani!

Dokaz za to su i šatori koje su pristalice opozicije donele na ugao Kneza Miloša i Birčaninove ulice, a koji su svi do jednog sive boje i identični.

Da je reč o spontanim protestima studenata, kako to pokušavaju da predstave tajkunski mediji i Đilasovi saborci i poslušnici, pa valjda bi se našao bar jedan šator koji je drugačiji od drugih.

Foto: printscreen

 

Ovako, jasno je da je reč o unapred planiranom teroru koji šačica nezadovoljnih Đilasovih pristalica sprovodi nad građanima Srbije.

Da sve bude zloslutnije, scenografija iz Beograda 2023. godine jezivo podseća na kijevski trg Majdan i krvavu revoluciju iz 2014. godine.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set