Diže tenziju! Ćuta: Briga me za istinu, mi hoćemo da nam Zapad pomogne!
Podeli vest
Aleksandar Jovanović Ćuta, narodni poslanik i predstavnik takozvane liste "Srbija protiv nasilja", kaže da opozicija ne odustaje od zahteva za "međunarodnom istragom" i nakon izjave predsednika države Aleksandra Vučića da su izbori bili fer i pošteni.
- Međunarodnu istragu ne dozvoljava, ali zato dozvoljava Kristoferu Hilu da ide po Srbiji da ga podržava. Pošto dozvoljava Hilu da komentariše izbore i da mu čestita na izbornoj krađi, predlažem mu da umesto Milenka Jovanova postavi Kristofera Hila za šefa poslaničke grupe, jer se on pokazao kao njegov najbolji portparol. Na kraju me baš briga šta kaže Aleksandar Vučić, mi nećemo odustati od našeg zahteva, on stoji - kazao je Jovanović za tajkunske medije.
Lider tajkunske koalicije okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" Dragan Đilas napao je američkog ambasadora u Srbiji Kristofera Hila zbog naslovne strane Informera.
Ambasador Srbije u SAD Marko Đurić komentarisao je nasilje opozicije na ulicama Beograda kao i način na koji se američka vlast odnosila sa onima koji su napada li institucije i državne zvaničnike.
26.12.2023
21:30
Podsetimo, američki ambasador Kristofer Hil prethodno je poručio da je neprihvatljivo nasilje na ulicama koje sprovodi opozicija, što je đilasovcima posebnno zasmetalo.
Ukoliko bi se išlo na nove izbore zbog nemogućnosti formiranja gradske vlasti u prestonici, Srpska napredna stranka i njeni koalicioni partneri prošli bi mnogo bolje nego što je to bio slučaj na decembarskim izborima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider tajkunske koalicije okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" Dragan Đilas napao je američkog ambasadora u Srbiji Kristofera Hila zbog naslovne strane Informera.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Rusija uvek obaveštava javnost o telefonskim razgovorima ruskog predsednika Vladimira Putina i američkog predsednika Donalda Trampa, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući Trampovu tvrdnju da nastavlja komunikaciju sa ruskim liderom.
Izmenama objavljenim u "Službenom glasniku", Srbija uvodi novu generaciju pasoša sa osveženim dizajnom i unapređenim sigurnosnim elementima, koji bi trebalo dodatno da otežaju falsifikovanje i usklade dokument sa savremenim standardima.
Miloš Bojić iz Ribara kod Šapca putuje biciklom na humanitarno hodočašće do Ostroga da bi pomogao porodici trogodišnjeg Balše Beloice iz Kraljeva da prikupi novac za njegovo lečenje.
Ministar prosvete prof. dr Dejan Vuk Stanković obišao je danas radove na izgradnji novog studentskog doma u Nišu, koji će značajno povećati kapacitete za smeštaj studenata.
Mladić (24) koji je bio za volanom automobila "golf" u koji se danas oko 13 sati na auto-putu Ruma-Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, zakucao "ford", preminuo je u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici!
Samo nekoliko minuta pre nego što je došlo do jezivog sudara u kojem je poginulo tri osobe, a jedna teško povređena, na auto-putu Šabac - Ruma kod petlje u Hrtkovcima, na jednoj Vajber grupi stigla je poruka upozorenja.
Stravična saobraćajna nesreća dogodila se danas na auto-putu Šabac-Ruma kod petlje u Hrtkovcima, gde su se direktno sudarila dva vozila, a prema prvim informacijama sumnja se da je vozač "forda" ušao u kontra smer i tom prilikom se zakucao u drugo vozilo u kojem je bila porodica.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 13.30 sati na auto-putu Šabac Ruma, kada je, kako se sumnja, vozač automobila marke "ford" vozio u kontra smeru brzinom od čak 130 na sat.
Vladimir Putin je na sastanku sa iranskim ministrom spoljnih poslova Abasom Aragčijem u Sankt Peterburgu objavio da je primio poruku od vrhovnog vođe Islamske Republike, Modžtabe Hamneija.
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je danas da će razgovarati sa iranskim vlastima posle svoje dvodnevne posete Andori, kao i da će insistirati na ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Sa pripremama za krunski događaj roštiljanje najbolje je početi dan ranije. Nabavite meso, ribu i povrće, marinirajte ih po izboru, a sutradan poranite, da ugrabite neko fino mesto za vatricu.
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica, danas, 27. aprila, organizuje promociju prvog dela albuma "Descarada", a njen menadžer otkrio je nepoznate detalje o njoj.
Muzička diva Jelena Karleuša stigla je na snimanje "Zvezda Granda" gde je prokomentarisala povratak koleginice Zorice Brunclik u takmičenje, a dotakla se i Milana Stankovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar